Jump to content

Wybudzenie ekranu podwójnym tapnięciem.

Recommended Posts

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak przydatna funkcja jak blokowani i wybudzanie ekranu podwójnym tapnięciem jest dostepna w tak nielicznych telefonach ?? To jest chyba jedyne czego mi na dzień dzisiejszy brakuje w moim Mi4. Nie mam pojęcia dlaczego tego nie wprowadzą. Huawai własnie wprowadziło to w najnowszej aktualizacji P8. Co z Miui na Mi4 i inne xiaomi ??

Kwestia modułu kernela na mi2s też mówili że nie ma tego bo trzeba mieć sprzęt który to wspiera. Trzy miesiące temu wyszedł Rom który ma tą funkcję :-) kwestia oprogramowania i tyle.

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odblokowywanie jest. Tyle, że to zabiera to więcej prądu, tak jak blokada przed użyciem w kieszeni. Ja bym tylko miał wątpliwości co do interpretacji dotyku bo na allview X1 extreme mini dość ławo w kieszeni się sam odblokowywał.

Edited by preston2009

To kwestia 1 dnia z życia :-) dla kogoś kto ma ten telefon aby wykonać tę modyfikację.

Ogólnie różnie to działa przez tapniecie.

Przesunięcie lepiej, ale wszystko zależy od wyświetlacza.

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Edited by sibul

Uzytkownicy LG chwalą bardzo a Użytkownicy Huawai skaczą z radości że to odblokowano. W Asusie Zenfon też uważają to za wielką zaletę i skopiowali od LG. Więc nie rozumeim dlaczego na naszych Xiaomi miałoby być inaczej. Zawsze można sobie tą funkcję wyłaczyć.

• Like 1

Dzisiaj odebrałem mi3 i cóż. Brakuje mi trochę dual sima, lte. Telefon do małych też nie należy, ale najbardziej odczuwam brak double tap to wake. Ktoś cos robił w tym temacie?

Wgrałem miui7 i nie mam tej opcji.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...