Jump to content

Xiaomi 13T/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy

Kacper Skrzypek

Recommended Posts

7 minut temu, Netoper napisał(a):

Póki jeszcze telefon działa odblokuj bootloader komenda z fastbota, to i tak cud że na customowym romie nie uceglił się telefon.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

A po zainstalowaniu fixa trzeba trochę odczekać aby google certyfikat zaktualizowało, chyba że zrobić czyszczenie danych w usługach google i w portfelu.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

ok, poczekam do jutra.. nie spieszy mi sie.. ;)
dziekuje

Edited by siner

• 3 weeks later...

jakie uprawnienia aplikacji są odpowiedzialne za tworzenie skrótów na pulpicie?

używam True Phone'a jako dialera

jeśli przełącze na googlowski telefon czy kontakty to mogę normalnie utworzyć skrót do kontaktu na pulpit z tym że nie ma opcji żeby taki skrót od razu dzwonił lub otworzył okno do pisania sms, otwiera po prostu okno kontaktu.

z kolei jak domyślnie ustawię true phone'a to jest co prawda opcja do utworzenia skrótu, można nawet wybrać co ma zrobić taki skrót, czy od razu zadzwonić, czy napisać sms ale gdy już dokonam wyboru to po chwili wyskakuje komunikat 'Element dodany' ale na pulpicie nic się nie pojawia

W dniu 28.06.2024 o 21:21, ultimate napisał(a):

Wybierz kontakt potem osobę do której chcesz dzwonić i szybkie wybieranie. Mowa tu o dialerze xiaomi

Wysłane z mojego 23078PND5G przy użyciu Tapatalka

nie ma takiej opcji

Gdy mam dialer domyślny (google) to mam tylko opcję dodania kontaktu do ekranu głównego

nie ma takiej opcji
Gdy mam dialer domyślny (google) to mam tylko opcję dodania kontaktu do ekranu głównego
Dlatego napisałem o dialerze xiaomi i też taki polecam.
Pzdr

W dniu 3.07.2024 o 16:32, ultimate napisał(a):

Dlatego napisałem o dialerze xiaomi i też taki polecam.
Pzdr emoji6.png

Aha OK

Generalnie to pewnie problem polega na tym że nowa aplikacja (True Phone) nie ma pewnie uprawnień do wykonania skrótu na pulpicie i pytanie jakie uprawnienia za to odpowiadają...

(podobnie problem jest z usuwaniem kontaktów, po próbie usunięcia wyskakuje komunikat "Pojawił się błąd" ale w tym przypadku bo przeniesieniu kontaktu na inne konto, można taki kontakt usunąć)