Jump to content

[Help] Problem z ekranem podczas polaczen

Recommended Posts

Pomijając ten temat http://miuipolska.pl/forum/forum/17-problemy-techniczne/page-3?prune_day=100&sort_by=Z-A&sort_key=last_post&topicfilter=all, bo z karta sim również mam problem. U mnie kłopotem jest to, ze podczas wybrania numeru i startu połączenia, ekran automatycznie sam się wyłącza/wygasza. Telefon dzwoni dalej, ale ekran jest nieaktywny, nie mogę go w ogóle uruchomić, jedynie przy nagminnym ciskaniu przycisku włączającego - czasami te 3 przyciski na dole błysną. Telefon przyszedł wczoraj i od razu problemy. :/

Nie wiem czy to ma związek z pewna sytuacja - w przez cały czerwiec pracowałem w Austrii, wtedy uzywalem swojego starego telefonu Nokia N70. Austriacy, u których pracowałem, sami wytwarzali prąd (kolektory sloneczne), poprzez ladowania tam telefonu, bateria mi zwariowała i zaczął się ten problem, który teraz jest na nowym telefonie. (Tyle, że w starej nokii telefon po prostu się wyłączał, a nie tylko ekran wygasał). Jezeli juz to raczej bateria ze starego telefonu powinna ucierpieć, a nie karta sim. Mylę się?

Ktoś potrafi pomóc? Mogę nagrać filmik, jak wygląda próba połączenia, jeżeli trzeba.

Problem naprawiłem 3h temu, po prostu wyłączyłem opcję zbliżeniową czujnika. Może to mieć związek z tą folią, zawierającą chińskie podpowiedzi, ale wyłączyłem całkowicie i jest ok. Temat do zamknięcia, problem rozwiązany.

Problem naprawiłem 3h temu, po prostu wyłączyłem opcję zbliżeniową czujnika. Może to mieć związek z tą folią, zawierającą chińskie podpowiedzi, ale wyłączyłem całkowicie i jest ok. Temat do zamknięcia, problem rozwiązany.

Serio używasz telefonu z założoną folią z chińskimi napisami?
  • Like 1
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...