m4ci3k_sz

Quick Charge 2.0 a Mi3

Recommended Posts

Używa ktoś ładowarki obsługującej quick charge z mi3? Ładuje szybciej?

Mam ładowarkę z MINote Pro, tę obsługującą QC 2.0 rzekomo (jest logo). Naładowałem MI3 od 5 procent do 100 w jakieś 70 minut.

• Like 1

Mam ładowarkę z MINote Pro, tę obsługującą QC 2.0 rzekomo (jest logo). Naładowałem MI3 od 5 procent do 100 w jakieś 70 minut.

To chyba szybciej niż zwykłą

To chyba szybciej niż zwykłą

Raczej. Nie jestem w stanie sprawdzić niestety. Zwykła się była rozleciała :)

Dzięki za odpowiedź, akurat na Ali jest jedna z takich ładowarek w promocji za 10$

Tronsmart? Tez kupilem kilka dni temu. Edited by tosshi2

Tronsmart? Tez kupilem kilka dni temu.

Dokładnie. Bardziej podoba mi się wizualnie aukey ale ta jest tańsza Edited by maaaciekmaaaniek

tosshi2, przyszła może już twoja ładowarka Tronsmart? Wybrałem singapore post a mam tracking do nl post na którym ciągle jest "ready for shipment"

W ostateczności zrezygnował z tej ladowarki. Miała być do mi4i, ale zrezygnowałem z kupna mi4i i co za tym idzie z ładowarki.

Edited by tosshi2

Przyszła moja ładowarka, jest duża ale przynajmniej ma końcówkę eu i kabel dłuższy. Ładuje szybciej ale nie wiem czy to zasługa qc czy dlatego że daje max 2A. Ma ktoś kernel który obsługuje quick charge na mi3?

Przyszła moja ładowarka, jest duża ale przynajmniej ma końcówkę eu i kabel dłuższy. Ładuje szybciej ale nie wiem czy to zasługa qc czy dlatego że daje max 2A. Ma ktoś kernel który obsługuje quick charge na mi3?

A ten z Miui Polska nie obsługuje?

Guest
This topic is now closed to further replies.