Jump to content

70° i bateria na pół dnia


scierwo

Recommended Posts

Mam ogromny problem. Jeszcze niedawno mój telefon w ogóle się nie grzał (bateria słaba od zawsze). Teraz przy całkowicie normalnym użytkowaniu czy chociażby słuchaniu muzyki temperatura procesora w moment dochodzi do 70°. Na pewno mod nie jest przyczyną, ale wgrane jest MIUI 7. Przed tym robiłam całkowitego wipe.

Bateria jest zamówiona, ale co mi po tym, jak na procesorze można zrobić sobie śniadanie...

Proszę niesamowicie o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

no w upały to jest gorzej mam wrażenie, nie da się go trzymać

ale bateria chyba nie powinna spadać do zera w 3h użytkowania ;_;

ah, no i jeszcze przy okazji poruszę sprawę spadków z 30% do 9% albo 80% potem zawiecha, reset i 40% a za chwilę potem muszę podłączać do ładowarki

Edited by scierwo
Link to comment
Share on other sites

zobacz w uzyciu baterii czy nie pojawia się proces mdnsd bo on mocno zjada baterie i obciąża procesor. u mnie jak był to w kieszeni czułem temperaturę. Acid kiedyś podmieniał plik z konfiguracją zarządzania skalowaniem procesora i po nim było też lepiej i nie zwalniał procek jak był ciepły.

Link to comment
Share on other sites

Jak masz takie przekłamania przy stanie baterii to polecam ją skalibrować. U mnie zawsze to pomaga i robię to co każda aktualizację żeby nie mieć takich problemów. Do kalibracji użyj programu z Google Play i postępuj według instrukcji w nim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration ' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Link to comment
Share on other sites

Ten typ tak ma ? Też mam Redmi Notę 4G z 2GB RAM, wgrane wczoraj MIUI7 i nie mam takich problemów. Dzisiaj miałem włączone cały dzień radio na full dźwięk i bateria spadła 18%. Temperatura nie wyczuwalna. Może to być problem z baterią. Kup nową i jak problem będzie nadal występował to do serwisu.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...