Skocz do zawartości

Rysowanie Obiektywu


bananns

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (energypl, pandroid, nemed, kulig i korc) , zapomniałem napisać na PW ale dam info tutaj - w piątek dostałem folie i od razu rozesłałem je do wszystkich zainteresowanych, także spodziewajcie się ich w pon/wt.

 

O dziwo, nawet nie zauważyłem prędzej ale faktycznie - wraz ze szkłem od NILLKIN dostaje się również 2 folie na aparat. Sprawdziłem pudełko po szkle sprzed roku od Redmi Note 1 i wtedy już też je dodawali ;)

 

Co do założenia - sam nie wiedziałem jak to zaaplikować, ale jakoś się udało - zdjęcia robi jak powinno, raz założyłem i się nie zsuwa z obiektywu wiec jakaś tam ochrona to zawsze jest ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest folia czy szkło ? Dostałem folie razem ze szkłem hartowanym od nilkina i straszna chujnia :/

Szkło na ekran. A folia na aparat tylny i na Mi4 jest dobre więc gdzie tu ch..nia?

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Czemu? też kupiłem specjalnie Nillkina dla tych folijek, fakt, żadnej instrukcji która strona to która, ciężko założyć, ale jakoś się udało i już ponad miesiąc jest założone.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Nie wiem gdzie zamawiałeś ja mam już 3miesiace jest instrukcja do szkła co i jak pokolei. A do folii nie jest potrzebna instrukcja czyścimy i nakładamy :-)

A instrukcja jest z tyłu opakowania

eb54e5bd567537886428a0d7c40e0176.jpg

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od początku użytkowania Mi 4 mam na ekranie szkło Nillkina z którego jestem zadowolony. Zastanawiam się jak wygląda telefon bez ochrony, bez szkła, pokrowca itd. Jest ktoś kto nie ma nic na ekranie? Są rysy czy ekran jest na tyle twardy że nic niepożądanego nie łapie?

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Te dodawane do szkła Nillkina są beznadziejne, albo ja jestem za głupi, żeby je poprawnie nałożyć. Mam na to 2 patenty:

1. Wycięcie folii na aparat z dowolnej folii na jakikolwiek telefon, posługując się ww. od Nillkina za wzorzec. Można to dość łatwo zrobić nożykiem do tapet.

2. Opcja budżetowa: bezbarwna taśma klejąca. Można ją przykleić pod plecki i wtedy po ich założeniu jest zupełnie niewidoczna. Obecnie jadę na tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...