Skocz do zawartości

Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem nowy i trafiłem tu w celu uzyskania informacji jak i gdzie kupić Redmi Note 2. Chciałby nabyć wersję 16GB oczywiście FDD (będzie działać wszystko poprawnie w Polsce?). Moglibyście mi polecić sprawdzonego sprzedawcę z dobrymi cenami? I oczywiście żeby miał telefon w magazynie. 

 

I mam pytanie odnośnie Vat-u. Jak wygląda sprawa gdyby został owy podatek nałożony? Ktoś się kontaktuje telefonicznie? Zawiadomienie pocztą? Jak to działa? 

Zawiadomienie przychodzi pocztą, w liście masz podane co i jak zrobić :P

Co do sklepów... Xon24(Buriza z forum) i IBG, aktualnie prowadzą sprzedaż/przedsprzedaż tych telefonów, niedługo pewnie również pojawi się w XFS (XiaomiForSale). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jacyś sprzedawcy z alliexpres? Nie, żebym narzekał, ale jednak ten xon24 to trochę bierze za pośredniczenie.

Xon bierze za pośredniczenie? Jak każdy... ale Xon24 ma najniższe ceny jeżeli chodzi o oryginalny sprzęt... Więc jeżeli chcesz zamawiać z Chin to albo On, albo IBG, nie polecam Aliex... Niby z Aliex tylko o Golway słyszałem, że jest "pewny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branie 100zł za wystawienie na allegro przedmiotu który i tak idzie z Chin uważam za lekką przesadę (oczywiście nie potępiam, każdy chce zarabiać). U sprzedawców na alliexpres telefon kosztuje 170$, a u pana z allegro 750zł.

Z tego co widzialem to ma chetnych. To dlaczego ma nie sprzdawac? Ja na jego miejscu robilbym tak samo. Karze ci ktos kupowac u niego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branie 100zł za wystawienie na allegro przedmiotu który i tak idzie z Chin uważam za lekką przesadę (oczywiście nie potępiam, każdy chce zarabiać). U sprzedawców na alliexpres telefon kosztuje 170$, a u pana z allegro 750zł. 

Dolicz coś takiego jak przewalutowanie i prowizje bankowe/portalowe (np. Paypal). 170$=660zł, więc ~100zł z tego idzie jeszcze kwota przewalutowania i ew. prowizji oraz opłata dla samego Allegro, przecież allegro za darmo tego nie udostępnia...

 

@tosshi2 nikt, ale sam mu poleciłem Burize, on szukał "tańszych", więc twój "atakujący" tekst nie na miejscu :D

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez przemasso napidal ze nie potepia i rozumie to po co na sile klepiecie to samo...?

Kolega chce sie zmierzyc z tematem.

Co do aliexp... to trzeba uwazac i kupowac u sprawdzonych. Ja juz troche tego tam kupilem i jestem zadowolony. W ubieglym roku na spemall kupilem oneplusone z przesylka DHL i przeszedl bez VATu. Sprzedawcy w chinach jak sie im napisze o co com'on to wiedza jak wyslac zeby zminimalizowac ryzyko ale zawsze pozostaje.

Szczerze to warto doplacic do dhl'a przy pierwszym zamowieniu z chin. Uczciwa cena dhl'a to okolo 10$...

Mi przyszedl wczoraj Note 2 16GB FDD i powiem...: duzo lepszy od jedynki ;-) moj wysluzony mi2s juz konczy zywot po wymianie 2 wyswietlaczy ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak pierwsze wrażenia?

O ile piereszy Redmi tab mnie rozczarowal o tyle dwojka jest naprwde przyjemna. Miui dopracowane, ekran swietny, tylna obudowa nieco cienka i sliska co przeklada sie na odczucie uginania sie i wyslizgiwania zwlaszcza przy 5.5 calach.

Tel budzetowy ale po OnePlus One daje rade dzielnie. Kupilem glownie dla MIUI.

Warto uzywac szybkiej karty pamieci, uwagi Hugo Barry byly zasadne...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 2 Prime 32GB można już kupić u mnie

wysyłka do klientów rozpocznie się w ten czwartek tj. 10/9/2105, doręcznie na piątek 11/9/2015

 

Cena w Sklepie / na Allegro 1069zł

Cena dla forumowiczów 1019zł

 

Jak zakupić po tej cenie? Skorzystaj z kuponu "miuipolska50" na stronie sklepu: kliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany kupnem Redmi Note 2 Prime, stąd też po przejrzeniu forum trafiłem na dwie oferty: od Burizy/xon24 i wspomnianą wyżej A4Y. Xon24 oferuje za 849 zł a A4Y 1019, czy oprócz zwykłej decyzji sprzedawcy, jeszcze coś wpływa na taką różnicę?

 

I jedno jeszcze pytanie jaki koszt może być doliczony przez VAT, kilkadziesiąt złotych czy ponad sto złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany kupnem Redmi Note 2 Prime, stąd też po przejrzeniu forum trafiłem na dwie oferty: od Burizy/xon24 i wspomnianą wyżej A4Y. Xon24 oferuje za 849 zł a A4Y 1019, czy oprócz zwykłej decyzji sprzedawcy, jeszcze coś wpływa na taką różnicę?

 

I jedno jeszcze pytanie jaki koszt może być doliczony przez VAT, kilkadziesiąt złotych czy ponad sto złotych?

VAT to 23% wartości towaru. od 849zł VAT wyjdzie w granicy niecałych 200zł. Zamawiając od Xon towar wysyłany jest z chin więc możesz, dostać VAT(szansa niby na uniknięcie VAT według sprzedawców jest spora), zamawiając od A4Y masz już VAT wliczony w cenę, a towar masz wysyłany z Polski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany kupnem Redmi Note 2 Prime, stąd też po przejrzeniu forum trafiłem na dwie oferty: od Burizy/xon24 i wspomnianą wyżej A4Y. Xon24 oferuje za 849 zł a A4Y 1019, czy oprócz zwykłej decyzji sprzedawcy, jeszcze coś wpływa na taką różnicę?

 

I jedno jeszcze pytanie jaki koszt może być doliczony przez VAT, kilkadziesiąt złotych czy ponad sto złotych?

Chcesz bez VATu? Kupuj tu: http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-FDD-4G-LTE-Mobile-phone-MTK-X10-2-0Ghz-Octa-Core/32436852859.html?spm=2114.01020208.3.2.VESZyk&ws_ab_test=201407_0,201444_0,201409_0

Wysyłka przez DHL z UK więc bez VATu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś może kupował z tego serwisu? :

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-Pro-4G-5-5-Inch-FHD-2GB-32GB-Smartphone-64bit-Helio-X10-Octa-Core-MIUI-V7-3060mAh-13-0MP---White-351515.html

 

ja w sobotę kupiłem , zapłaciłem przez paypal i czekam aż wyślą .

Jest to w miarę solidny serwis ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Polecam wejść na strony pokroju mgsm i zrobić sobie porównanie ;-; i moim zdaniem warto ;-;

2. IbuyGou, Buriza (xon24), A4U... Jeżeli chcesz "ominąć VAT" to  kupuj w Polsce od pewnych sprzedawców(Accessories4You), a nie "byle jak najtaniej" na ŻADNĄ PRZESYŁKĘ Z POZA UE nie masz pewności, że VATu nie dowalą, capną, sprawdzą i dostaniesz liścik, albo nie capną i dostaniesz telefon... szansa 5/5 ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie, czy lepiej wziąć ten telefon stąd:

 

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-edition-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-fdd-lte-6992.html

 

czy od tego pana?

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-32gb-lte-wysylka-z-pl-i5707609093.html

 

Ten z allegro wysyłał już zwykłe Note 2, wiem o zwalonym sofcie. Ale nie wiem jak wygląda sytuacja z modelem Prime. Wysyła z Polska więc już nie zapłacę VAT, a z IBG mogę zapłacić i wcale tak tanio nie wyjdzie. Co o tym sądzicie ?

 

EDIT: Kontakt ze sprzedawcą jest i to nawet bardzo szybki. Tylko zastanawia mnie cena Prime, tylko 50zł dopłaty więc nie opłaca się brać zwykłej 16GB.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy lepiej wziąć ten telefon stąd:

 

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-edition-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-fdd-lte-6992.html

 

czy od tego pana?

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-32gb-lte-wysylka-z-pl-i5707609093.html

 

Ten z allegro wysyłał już zwykłe Note 2, wiem o zwalonym sofcie. Ale nie wiem jak wygląda sytuacja z modelem Prime. Wysyła z Polska więc już nie zapłacę VAT, a z IBG mogę zapłacić i wcale tak tanio nie wyjdzie. Co o tym sądzicie ?

 

EDIT: Kontakt ze sprzedawcą jest i to nawet bardzo szybki. Tylko zastanawia mnie cena Prime, tylko 50zł dopłaty więc nie opłaca się brać zwykłej 16GB.

 

Brałbym z allegro bo przyjdzie Ci szybciej i bez VATu a w sprawie softu to standardowo wipe i miuipolska.

Pamietaj ze na IBG mozesz dolozyc 5% wartości zakupu i wtedy sklep odda Ci pieniądze za ewentualny VAT.

Edytowane przez JestemMortem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym z allegro bo przyjdzie Ci szybciej i bez VATu a w sprawie softu to standardowo wipe i miuipolska.

Pamietaj ze na IBG mozesz dolozyc 5% wartości zakupu i wtedy sklep odda Ci pieniądze za ewentualny VAT.

 

Wiem, tylko aż tak tanio wtedy to nie wyjdzie i na pewno dużo dłużej. Tutaj wysyłają z Polski i na stronie obiecują 24 msc gwarancji konsumenckiej. Także skuszę się stąd, najwyżej odeślę jak coś nie będzie grało. 

 

Zastanawia mnie czemu u niego wszystkie telefonu mają problem ze softem, lewy pośrednik czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, tylko aż tak tanio wtedy to nie wyjdzie i na pewno dużo dłużej. Tutaj wysyłają z Polski i na stronie obiecują 24 msc gwarancji konsumenckiej. Także skuszę się stąd, najwyżej odeślę jak coś nie będzie grało. 

 

Zastanawia mnie czemu u niego wszystkie telefonu mają problem ze softem, lewy pośrednik czy co?

Pewnie ta. Ja bym brał IBG + DHL, w 3dni masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że celnicy zatrzymają to już nie ;) A cenowo wyjdzie 20-30 zł taniej może. 

w DHL nie ma tego problemu, termin masz 3-4dni, jeżeli wejdzie cło to będzie tylko info od pani z DHL, że do zapłaty dojdzie xzł, a wszelkie "szczegóły" załatwia już DHL z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w DHL nie ma tego problemu, termin masz 3-4dni, jeżeli wejdzie cło to będzie tylko info od pani z DHL, że do zapłaty dojdzie xzł, a wszelkie "szczegóły" załatwia już DHL z tego co wiem.

 

I potem zdjęcie listu czy coś do IBG i mi zwrócą VAT? Jeśli ten TV Sat do przyszłego tygodnia nie będzie miał czarnego Xiaomi (bo na razie nie ma) to bym wziął, bo tu jeszcze się opłaca za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem zdjęcie listu czy coś do IBG i mi zwrócą VAT? Jeśli ten TV Sat do przyszłego tygodnia nie będzie miał czarnego Xiaomi (bo na razie nie ma) to bym wziął, bo tu jeszcze się opłaca za pobraniem.

Wysyłasz potem mailem do IBG (jeżeli kupisz te ich zwroty) dowody na oclenie paczki i na jaką kwotę, a oni ci hejs zwrócą :P,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłasz potem mailem do IBG (jeżeli kupisz te ich zwroty) dowody na oclenie paczki i na jaką kwotę, a oni ci hejs zwrócą :P,

 

Nie wiem czy zmienili cenę ale teraz jest za 206$ .. Do tego 5$ ubezpieczenie i wezmę sobie szkło za 10$ i wychodzi taniej niż z allegro. 

 

Nie wiesz po ile ten DHL chodzi za transport? Bo nie mogę dalej przejść bez uzupełnienia danych, a na razie nie chcę zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zmienili cenę ale teraz jest za 206$ .. Do tego 5$ ubezpieczenie i wezmę sobie szkło za 10$ i wychodzi taniej niż z allegro. 

 

Nie wiesz po ile ten DHL chodzi za transport? Bo nie mogę dalej przejść bez uzupełnienia danych, a na razie nie chcę zamawiać.

Nie wiem.. 20-30$ chyba, coś mi się obija po głowie ~24$, ale pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek, październik 09, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek 15 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:40

1 Ilość paczek

14 Przesyłka tymczasowo zatrzymana WARSAW - POLAND 11:38

1 Ilość paczek

13 Przesyłka dotarła do terminala przeznaczenia - WARSAW - POLAND WARSAW - POLAND 11:05

1 Ilość paczek

12 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - WARSAW - POLAND WARSAW - POLAND 08:18

1 Ilość paczek

11 Przesyłka procesowana - WARSAW - POLAND WARSAW - POLAND 08:17

1 Ilość paczek

10 Odprawa celna zakończona o WARSAW - POLAND WARSAW - POLAND 07:21

1 Ilość paczek

9 Zaktualizowano status odprawy celnej WARSAW - POLAND 05:59   8 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:49

1 Ilość paczek

7 Przesyłka procesowana - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 00:25

1 Ilość paczek

czwartek, październik 08, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek 6 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:50

1 Ilość paczek

5 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 13:10

1 Ilość paczek

4 Przesyłka procesowana - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 13:03

1 Ilość paczek

3 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:57

1 Ilość paczek

środa, październik 07, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek 2 Zaktualizowano status odprawy celnej WARSAW - POLAND 07:10   czwartek, październik 08, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek 1 Przesyłka odebrana od nadawcy HONG KONG - HONG KONG 02:14

1 Ilość paczek

 

Czy to oznacza, że nie będzie VATu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

Na początku chciałbym zaznaczyć, że jestem świeży w temacie Xiaomi. Mój pierwszy telefon tej marki dotrze do mnie dopiero jutro, ponieważ miałem wcześniej przygody ze sprzedawcą, o którym chciałbym was tutaj poinformować.

Zakupiłem ostatnio na allegro od firmy Sklep_TV-SAT: http://allegro.pl/show_user.php?uid=33839874 Xiaomi Redmi Note 2 Prime.

Telefon dostałem włączony, "złożony" z wgranym złośliwym oprogramowaniem - system antywirusowy, który był już na pokładzie wykrywał wgraną aplikację Funny Weather, która nie dawała się za pomocą tego antywirusa usunąć.

Telefon odesłałem do sprzedawcy - kontakt fatalny ale pieniądze zwrócili nawet bez zająknięcia. Tak czy owak widzę, że w ofercie mają dużo sprzętu Xiaomi więc ostrzegam !

Edytowane przez turasznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...