Skocz do zawartości

Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-6992.html

Sam się zastanawiam. Jeśli doliczyć 23%VAT to będzie około 960zł...

Szukajcie wersji 32GB ze względu ba to że 16GB ma tylko standardy TDD-LTE + TD-SCDMA czyli jest to wersja działająca jedynie na chińskim rynku. Wariant międzynarodowy to TDD-LTE + FDD-LTE i jest to wersja 32GB ktora względem 16GB posiada też wyżej takyowany procesor.

Edytowane przez Igorius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-6992.html

Sam się zastanawiam. Jeśli doliczyć 23%VAT to będzie około 960zł...

Szukajcie wersji 32GB ze względu ba to że 16GB ma tylko standardy TDD-LTE + TD-SCDMA czyli jest to wersja działająca jedynie na chińskim rynku. Wariant międzynarodowy to TDD-LTE + FDD-LTE i jest to wersja 32GB ktora względem 16GB posiada też wyżej takyowany procesor.

Mylisz się, jest wersja 16Gb także z FDD-LTE... Xiaomi ją prezentowało np. na FB...

 

11870923_926155507420043_647884114083680

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, jest wersja 16Gb także z FDD-LTE... Xiaomi ją prezentowało np. na FB...

Jeśli jest tak, jak mówisz to można zaoszczędzić parę złotych, szczególnie że jest oddzielny slot na karty microSD. Muszę popatrzyć co i jak z ofertami...

Paypal.

Nie tylko - można też kartą kredytową oraz przelewem bankowym -> https://www.ibuygou.com/help/payment-methods.html Edytowane przez Igorius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nie wchodzić w zwykłe przelewy... Nie dość, że skasują was jak za zborze za przelew międzynarodowy to jeszcze nie macie żadnego zabezpieczenia jakby coś "nie pykło" :)

 

 

Jeśli jest tak, jak mówisz to można zaoszczędzić parę złotych, szczególnie że jest oddzielny slot na karty microSD. Muszę popatrzyć co i jak z ofertami...

 Jestem tego samego zdania, lepiej brać 16Gb i za tą różnicę dokupić sobie SD jeżeli się używa takie rzeczy, a tego 0.2GHz różnicy na procku w normalnym użytkowaniu nie odczujesz :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Buriza pisał mi że niedostępne w sprzedarzy i to jest tylko preorder. Ale nieważnr bo jeśli już yo dopuero na imieniny kupuę. ;)

Btw- czy kupione na ibuygou urządzenie Redmi 2 Prime ma już wgrane polskie MiUi lub choćby posiada tę aplikację updater do aktualizacji nakładki do polskiego MiUi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem nowy i trafiłem tu w celu uzyskania informacji jak i gdzie kupić Redmi Note 2. Chciałby nabyć wersję 16GB oczywiście FDD (będzie działać wszystko poprawnie w Polsce?). Moglibyście mi polecić sprawdzonego sprzedawcę z dobrymi cenami? I oczywiście żeby miał telefon w magazynie. 

 

I mam pytanie odnośnie Vat-u. Jak wygląda sprawa gdyby został owy podatek nałożony? Ktoś się kontaktuje telefonicznie? Zawiadomienie pocztą? Jak to działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...