Skocz do zawartości

Folia na ekran MI2S


Bobson

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie posiadam telefon MI2S i chciałbym wymienić folię na nim. Zależałoby mi na tym aby była ona dobrej jakości dzięki której na foli nie zostawały by odciski palców, smazy palców, potu, czy kurzu oraz fajnie by było gdyby była w miarę wytrzymała itd. Jaką polecacie? :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz firmowe szkło typu mocolo (za ok 5$ dwie sztuki) to odcisków będzie mało czyli tyle samo co na folii. Jak kupisz noname to faktycznie wiele bardziej się palcuje. Ja do folii juz nigdy nie wrócę bo już 2razy szkło uratowało mi ekran. Szkło pękło przy upadku - ekran caly

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mhm, rozumiem w sumie szkło hartowane tez wchodzi w grę. Skąd najlepiej zamówić owe mocolo? :> gdzie najpewniej

Polecam nasze szkło .

A co do palcowania powłoka oleofobowa nie polega na tym że nie będzie się palcować  bo w zależności od zatłuszczenia palca będzie mniej lub więcej , ale łatwość wyczyszczenia ,

przykładowo nasze szkło działa tak że wystarczy włożyć telefon do kieszeni pochodzić trochę i wyciąga się czyściutki telefon :)

c3398f7e342a9b5494485c1ad351117e.jpg

Polecam ! 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nasze szkło .

A co do palcowania powłoka oleofobowa nie polega na tym że nie będzie się palcować  bo w zależności od zatłuszczenia palca będzie mniej lub więcej , ale łatwość wyczyszczenia ,

przykładowo nasze szkło działa tak że wystarczy włożyć telefon do kieszeni pochodzić trochę i wyciąga się czyściutki telefon :)

c3398f7e342a9b5494485c1ad351117e.jpg

Polecam ! 5!

A cena? ;> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest cena 34,99 zl. Czy zdjecie przedstawia szklo do mi2? Ja mam aktualnie mocolo i wyciecie na glosniczek jest inne

takze ksztalt jest inny. Szklo ze zdjecia nie bedzie pasowalo.

Najmocniej przepraszam omyłkowo wrzucone do Xiaomi Mi3

 

tutaj zdjęcie poprawne aby wyprostować zamieszanie ;)

93b752f9c9c8eadb9130441ae5109e79.jpg

Dobrej nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam możliwości sprawdzenia ceny z strony czy jest już uwzględniona przesyłka, aczkolwiek z tego co pamiętam na allegro była cena niższa niż 35 zł, folia ten samej firmy. A co do zdjęcia to czy po prawej stronie również jest wycięte kolo na aparat? Niestety na zdjęciu nie widać, zasłania pasek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam możliwości sprawdzenia ceny z strony czy jest już uwzględniona przesyłka, aczkolwiek z tego co pamiętam na allegro była cena niższa niż 35 zł, folia ten samej firmy. A co do zdjęcia to czy po prawej stronie również jest wycięte kolo na aparat? Niestety na zdjęciu nie widać, zasłania pasek :)

Witam

u nas na stronie jest najtaniej bo wysyłka gratis :)

Wycięcia na aparat się nie stosuje, jedynie wycięcia na czujniki .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u nas na stronie jest najtaniej bo wysyłka gratis :)

Wycięcia na aparat się nie stosuje, jedynie wycięcia na czujniki .

 

Wysyłka gratis bo jest wliczona w koszt produktu :) Spojrzałem na allegro folia 30 zł aczkolwiek z przesyłką 35. No nie ważne, jeśli się nie stosuje to okej, aktualnie posiadam zwykłą folie która własnie posiada wycięcia, dlatego też to pytanie. Myślę ze kupie bo akurat potrzebuje a 35 zł to nie jest mega wydatek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka gratis bo jest wliczona w koszt produktu :) Spojrzałem na allegro folia 30 zł aczkolwiek z przesyłką 35. No nie ważne, jeśli się nie stosuje to okej, aktualnie posiadam zwykłą folie która własnie posiada wycięcia, dlatego też to pytanie. Myślę ze kupie bo akurat potrzebuje a 35 zł to nie jest mega wydatek :)

Zapraszam.

Na innych forach dużo ludzi chwali sobie naszą powłokę oleofobową dlatego jesteśmy w trakcie robienia filmiku żeby to bardziej pokazać klientom którzy nie mieli styczności ze szkłem.

W razie pytań zapraszam z chęcią odpowiem

Piona!

nie wiem czy można wrzucać filmiki ale jak coś prosze administratora o usunięcie linku do filmu

MEGARA%20powloka%20play.png

Edytowane przez megara_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...