Skocz do zawartości

Redmi 2 - co to za rom?


aveyron

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko zdaje się wróciło do normy, baaa telefon śmiga jak ta lala  :mrgreen: . Dodam że w tamtym romie zasypywało mnie reklamami przy włączeniu byle jakiej aplikacji nawet bez neta, zamulał i miał dziwne akcje... By pozbyć się reklam musiałem ubić kilka domyślnych aplikacji - dramat.

Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko zdaje się wróciło do normy, baaa telefon śmiga jak ta lala :mrgreen: . Dodam że w tamtym romie zasypywało mnie reklamami przy włączeniu byle jakiej aplikacji nawet bez neta, zamulał i miał dziwne akcje... By pozbyć się reklam musiałem ubić kilka domyślnych aplikacji - dramat.

Dzięki wielkie

A gdzie kupowałeś tel?

Witam

Jakiś czas temu kupiłem Redmi 2 - wersja 2014811, przy próbie aktualizacji wyskakuje mi jakaś śmieszna wersja MIUI 15.1.23 ... Tutaj na forum dumnie prezentujecie np. najnowszą 5.8.6 .

I teraz o co chodzi?? :)

7s68t76c1buw.png

mbn5qkxug8yf.png

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja u niego właśnie mi3 kupowałem i pomyślałem ze pewnie ty tez . Nie wiem skąd on bierze te Romy kto mu je wygrywa, ale ja też miałem jakiś dziwny. Był tak przetłumaczony ze przed polskim znakiem była spacja np" mr ó wka". Nawet miałem podejrzenia na początku ze jakaś podróbka, ale wyszło na to ze telefon w 100% oryginalny.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja u niego właśnie mi3 kupowałem i pomyślałem ze pewnie ty tez . Nie wiem skąd on bierze te Romy kto mu je wygrywa, ale ja też miałem jakiś dziwny. Był tak przetłumaczony ze przed polskim znakiem była spacja np" mr ó wka". Nawet miałem podejrzenia na początku ze jakaś podróbka, ale wyszło na to ze telefon w 100% oryginalny.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Jak to kto mu je wygrywa? Uprzejmy chińczyk :P Oni tam mają swoje modyfikacje MIUI o dziwnych numerkach :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...