Skocz do zawartości

MIUI V14.0.23.4.2.DEV


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

2347.png

  • Poprawki błędów
  • Od 21 kwietnia koniec wersji beta dla m.in. POCO F3 – Xiaomi kończy wsparcie. Szczegóły tutaj
  • Od 19 stycznia wszystkie nowe aktualizacje można wgrywać zarówno poprzez tryb recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Szczegóły tutaj
  • Pełna lista zmian: polska, angielska

Wspierane urządzenia w wersji rozwojowej

devices_weekly_23021800.png.webp

Poza urządzeniami wymienionymi powyżej udostępniamy również aktualizacje wersji beta dla niektórych telefonów z procesorami MediaTeka:

  • Xiaomi 12 Pro Dimensity [daumier] (Dimensity 9000+)
  • Redmi K50 Pro [matisse] (Dimensity 9000)
  • Redmi K50 [rubens] (Dimensity 8100)
  • Redmi Note 11T+ Pro [xagapro] (Dimensity 8100)
  • Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT [xaga] (Dimensity 8100)
  • Redmi K50i [xagain] (Dimensity 8100)
  • Redmi K40 Gaming [ares] (Dimensity 1200)
  • POCO F3 GT [aresin] (Dimensity 1200)
  • Redmi Note 10 Pro (5G) / POCO X3 GT [chopin] (Dimensity 1100)

Są one dostępne dla osób, ktore wspierają projekt Xiaomi.eu w serwisie Patreon na poziomie Contributor lub wyższym.

Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy?

Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum lub w naszych poradnikach.

Sprawdź też dostępne poradniki instalacji:

Jak zgłosić błąd systemu?

Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy małą, kilkuosobową grupą, która tworzy tę modyfikację MIUI jako hobby, w wolnym czasie. Nie mamy żadnego powiązania z pracownikami Xiaomi, zatem nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na pracę oprogramowania MIUI Global i na poprawę problemów w tymże oprogramowaniu występujących. W związku z tym prosimy o niezgłaszanie nam bugów związanych z Globalem, gdyż w 90% przypadków nie będziemy w stanie Wam pomóc.

CHCESZ NAM POMÓC W ROZWOJU OPROGRAMOWANIA?

Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą dotacji, którą przeznaczymy na utrzymanie serwera i kawę, pozwalającą lepiej skupiać się przy pracy nad rozwojem softu.

Motyw: tutaj.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ursusc360 napisał(a):

Poco f3, youtube po zminimalizowaniu do okienka "plywajacego", dzwiek jest cichszy, ustawienia glosnosci bez zmian.

Masz włączony Pasek narzędzi wideo dla tej aplikacji (pasek boczny)? Jeśli tak, a w nim masz włączone jakieś opcje dot. dźwięku, to one po zminimalizowaniu nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Masz włączony Pasek narzędzi wideo dla tej aplikacji (pasek boczny)? Jeśli tak, a w nim masz włączone jakieś opcje dot. dźwięku, to one po zminimalizowaniu nie działają.

Tak, czyli po zminimalizowaniu dzwiek jest "normalny", przed dzwiek "podrasowany"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tartary napisał(a):

@Kacper SkrzypekCo trzeba włączyć, żeby można było zminimalizować YouTube do okienka pływającego? U mnie się nie da. 12x

Mieć YouTube Premium albo alternatywną aplikację do tego. Powinno wtedy działać od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś, czy xiaomi.eu jest świadome problemu z niedziałającym kompasem w GM? Problem nie jest rozwiązany od co najmniej czterech aktualizacji z rzędu. Dla mnie jest to ogromny problem do tego stopnia, że rozważam downgrade do 13 gdzie wszystko działało. Także pytanie, czy na MIUI14 można po prostu zainstalować MIUI13? Mam co prawda backup sprzed miesiąca, ale z powodów różnych wolałbym nie musieć go restorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kaciek napisał(a):

Bateria w moim 12x znormalniałaemoji16.png, pewnie wcześniejsze problemy nie były spowodowane drenażem systemu tylko tym że telefon jest nowy i bateria musiała "się dotrzeć"

Sędnięte z MI 12X


 

drenowanie baterii ładnie widać w tym menu aktywności - fajnie i czytelnie to zrobili - ogólnie tak czytając wrażenia użytkowników na różnych betach to zdarzają się wersje że zużycie baterii jest zauważalnie większe a potem wchodzi kolejna wersja i już jest lepiej - aż znowu zepsują w kolejnej 🙃 a czy baterie litowo - polimerowe się "docierają" to też ciekawa kwestia ... bo w zasadzie są już pozbawione negatywnych cech poprzednich typów czyli np "efekt pamięci" czy konieczność kilkukrotnego rozładowywania do końca i lądowania na maksa dla nowych sztuk ... polimerówki w zasadzie mogą być doładowywane w dowolnej chwili a rozładowywanie ich do końca wręcz nie jest zalecane ... zakładam że Xiaomi już we wszystkich modelach korzysta tylko z polimerowych ale tu nie mam pewności ... co do baterii na tej nowej becie to trzyma całkiem nieźle - bywało gorzej 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy problem z kompasem w mapach Google powoduje że mapa nie obraca się zgodnie z kierunkiem jazdy? Pytam bo dziś jechałem i wszystko u mnie było ok. Jednie co to nie było żadnych komunikatów. Kompletna cisza, na google i Yanosik. Żadne ustawienia nic nie zmieniały.

sędnięte z MI 12X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja w trakcie jazdy samochodem zachowuje się normalnie. Poza sytuacją gdzie zatrzymujesz się do zera, np w gąszczu uliczek, i chcesz ustalić, w którą wjechać. Stojąc w miejscu, mapa głupieje i nie ma prawidłowej orientacji. Dopiero jak się ruszy i ujedzie kilka metrów to coś widać. Ogólnie jest to mega frustrujące, szczególnie że ja codziennie muszę polegać na GM i zjadło mi to już ogrom nerwów.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...