Skocz do zawartości

MI NOTE PRO czy GALAXY NOTE 4


mksobota

Rekomendowane odpowiedzi

Samsungi do mnie nie przemawiają. Posiadałem S1, S2, bardzo krótko S3 i S5 i jakoś nie moge się przekonać. Zdecydowanie MiNote Pro, ze względu na system. Fakt, rysik jest niezłym dodatkiem, dla mnie nie stanowi jednak takiej wartości żeby zrezygnować z MIUI na rzecz tego systemu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po jednej stronie świetne miui i brak rysika, po drugiej świetny rysik i lagwiz. Wybór należy do Ciebie :D aczkolwiek jeśli używasz intensywnie telefonu, to do mi note pro zakup od razu powerbank. Chyba że masz go gdzie podładować, bo przy takiej specyfikacji będzie żarł baterie. Jak to wygląda w samsungu nie wiem, więc się nie wypowiem.

Przepraszam, powinienem dostać order złotej łopaty. Nie zauważyłem daty, tapatalk płata figle.

Edytowane przez zydowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można w ogóle zastanawiać sie pomiędzy Xiaomi a Samsungiem ;) Wybranie Samsunga (a zwłaszcza z KNOXem) oznacza praktycznie brak mozliwości, jesli chodzi o zmiane softu itp. W przypdaku Xiaomi wiadomo, że jest z goła inaczej. Rozumiem jeszcze używanie Samsungów jako telefon słuzbowy przy wykorzystaniu np. MDMa, gdzie Samsung ze swoim API niszczy konkurencję, ale jako telefon prywatny? Według mnie bez sensu, zwłaszcza, że ich nakładka nie jest pierwszej jakości i potrafi mulić na dosłownie każdym telefonie (kolega z pracy ma S6 i doskonale wiem co mówię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można w ogóle zastanawiać sie pomiędzy Xiaomi a Samsungiem ;) Wybranie Samsunga (a zwłaszcza z KNOXem) oznacza praktycznie brak mozliwości, jesli chodzi o zmiane softu itp. W przypdaku Xiaomi wiadomo, że jest z goła inaczej. Rozumiem jeszcze używanie Samsungów jako telefon słuzbowy przy wykorzystaniu np. MDMa, gdzie Samsung ze swoim API niszczy konkurencję, ale jako telefon prywatny? Według mnie bez sensu, zwłaszcza, że ich nakładka nie jest pierwszej jakości i potrafi mulić na dosłownie każdym telefonie (kolega z pracy ma S6 i doskonale wiem co mówię).

Wybacz, ale nie jest zgoła inaczej. Wybierając samsunga masz soft samsunga no chyba ze custom, który istnieje. Naruszasz knoxa i tyle. Wybierając xiaomi, masz soft od xiaomi. Tylko miui, brak customow. Oczywiście soft zdaniem wielu użytkowników tego forum z wszech miar lepszy, ale jednak bez możliwości jego zmiany. Aktualizacje to inna sprawa. Lag wiz lag wizem, jednak seria Note ma wielu wyznawców. Notę 4 to dobre narzędzie, ja bym nigdy nie kupił, bo do mnie samsung nie przemawia po prostu. To tylko dla sprostowania. MiNote Pro to jedno z lepszych narzędzi jakie uzywałem, na pewno będzie mi go brakować, pewnie jeszcze wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując produktom samsunga czegoś brakuje, jakiegoś elementu estetyki, czegoś takiego jak w Apple czy chociażby xiaomi. Nawet inne chińskie firmy potrafią zrobić produkt, który jest ładny i niekoniecznie kiczowaty. Patrząc na ostatnia serie s6/edge/note5... No dramat, tak kiczowatego produktu nie widziałem dawno. Serio, telewizor samsunga mogę mieć. Telefon próbowałem i nie. A serwis fakt. Nadaje sie do naprawy pralek. W galaxy tab s moja teściowa wymieniała zlacze usb 3 razy. Wreszcie czwarty raz zrobiłem to osobiście i noe psuje sie odpukać już pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...