X-SKLEP

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Telefon na najnowszej wersji systemu ?

Tak, dokładnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Zrobiłem geekbench na moim 16gb FDD 811 single i 4574 multi.

Śmieszne jest to ze na profilu wydajnym wyszło 884 single i 4470 multi

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie odnośnie Wipe,czy można sobie wykonywać Wipe dowolną ilość razy na najnowszej wersji systemu ? Chce mieć system operacyjny bez moich ustawień,chce wszytko odnowa ustawić i zainstalować od nowa aplikacje,dziś dałem do testowania telefon i chce wykasować wszystkie ustawienia i aplikacje które zostały wprowadzone przez osobę która testowała ten telefon,czy mam wykonać Wipe na obecnym systemie i następnie zainstalować od nowa system przy użyciu aplikacji aktualizacje ? ponowna instalacja systemu po to żeby przywrócić polskie aplikacje które usunął Wipe ? bo jak bym wykonał Wipe to bym miał system bez polskich aplikacji ? a jak zainstaluje ponownie system to będę miał polskie aplikacje ale bez aplikacji których nie potrzebuje ? 

Czyli odpowiedź typu Wipe zawsze równa się ponowna instalacja systemu przy użyciu aplikacji aktualizacje ?

Edited by majdan12

Wipe Przywraca system do fabrycznego stanu i można go robić tyle razy ile chcesz. Zainstaluj najnowszą wersję, chyba że już ją masz, a potem zrób Wipe.

Wipe Przywraca system do fabrycznego stanu i można go robić tyle razy ile chcesz. Zainstaluj najnowszą wersję, chyba że już ją masz, a potem zrób Wipe.

Mam zainstalowaną najnowszą wersje systemu MIUI Polska,tylko jak zrobię Wipe i nie wykonam ponownej instalacji systemu to nie będę miał polskich aplikacji ?  

Mam pytanie odnośnie Wipe,czy można sobie wykonywać Wipe dowolną ilość razy na najnowszej wersji systemu ? Chce mieć system operacyjny bez moich ustawień,chce wszytko odnowa ustawić i zainstalować od nowa aplikacje,dziś dałem do testowania telefon i chce wykasować wszystkie ustawienia i aplikacje które zostały wprowadzone przez osobę która testowała ten telefon,czy mam wykonać Wipe na obecnym systemie i następnie zainstalować od nowa system przy użyciu aplikacji aktualizacje ? ponowna instalacja systemu po to żeby przywrócić polskie aplikacje które usunął Wipe ? bo jak bym wykonał Wipe to bym miał system bez polskich aplikacji ? a jak zainstaluje ponownie system to będę miał polskie aplikacje ale bez aplikacji których nie potrzebuje ? 

Czyli odpowiedź typu Wipe zawsze równa się ponowna instalacja systemu przy użyciu aplikacji aktualizacje ?

Wipe robisz sobie wtedy kiedy chcesz. Jeżeli chcesz usunąć syf pozostawiony po kimś innym, zrób wipe, a następnie zainstaluj najnowsze MIUIPolska.

Kolega testował sobie jakiś czas telefon,bo też jest chętny na jego zakup i po prostu nie wiem co on mi tam poprzestawiał :) bawił się trochę opcjami i coś tam sobie zainstalował np.google chrome itp.

Wipe usuwa tylko dane użytkownika i aplikacje zainstalowane przez użytkownika. Z Tych co są zawarte w systemie usuwa tylko dane, aplikacje zostają.

Czy komuś się udało przesłać wideo na tv przez dlna ..fotki idą normalnie za pomocą projekcja. .wideo nic a nic..oczywiście tel i tv.w jednej sieci

Ja używam bubbleupnp. Tobie też polecam

Witam, mam takie pytanie teoretyczno taktyczne czy RN2 posiada radio fm?

Tak!

Radio zdaje się raz odpalałem to dla mnie nie jest must have, zdaje się nie ma RDS dobrze pamiętam ?

Czy w Miui jest coś takiego jak prywatna skrzynka sms?? Chodzi mi o to że wchodzę w skrzynkę są normalnie wiadomości SMS, i później za pomocą hasła wchodzę w drugą skrzynkę gdzie przychodzą wiadomości od wybranych osób.

Działa komuś wyciszenie dzwonka przez odwrócenie telefonu ?

Ok. Juz wiem. Nie aktualne

Ile wam trzyma bateria przy danych mobilnych, np HSDPA plus albo LTE? O ile krócej niż na WiFi?

Czy w Miui jest coś takiego jak prywatna skrzynka sms?? Chodzi mi o to że wchodzę w skrzynkę są normalnie wiadomości SMS, i później za pomocą hasła wchodzę w drugą skrzynkę gdzie przychodzą wiadomości od wybranych osób.

Oczywiście, blokowane wzorem.

Dostęp poprzez przesunięcie wiadomości w dół.

To przy okazji spytam, jak przenieść wiadomość do prywatnej skrzynki?

Lenovo S650 Miui v7 5.10.22 PL

Dopisać numer do prywatnej skrzynki. Wiadomości (jeżeli są) przeniosą się same.

A ja mam mały problem z paskiem powiadomień. Nie wiem czy tak ma być, czy to problem po zrobieniu aktualizacji, a mianowicie: jak mam odpaloną jakąś aplikację w stylu: whatsapp, messenger, galeria, to czasami za jasną cholerę nie mogę rozwinąć paska powiadomień, co mnie niezmiernie irytuje. Czasami za 5 razem potrafi się rozwinąć, a czasami muszę wrócić do pulpitu i spowitemu do apki i wtedy jest gyt na jakiś czas. Na pulpicie nie mam takiego problemu.

Oczywiście, blokowane wzorem.

Dostęp poprzez przesunięcie wiadomości w dół.

nie rozkminiam Albo coś nie działa. Możesz mi to krok po kroku wytłumaczyć? 

Edited by Krusell

Ktoś mi wytłumaczy jak skonfigurować MiPilot żeby działał z TV? Wybieram TV > Producent i pokazuje się "Regulacja Głośności" a na dole okrągły przycisk "Naciśnij" to naciskam i wyskakuje "Uzyskano odpowiedz" a obok "Tap to continue" którego nie da się kliknąć. Cuda na kiju :) 

Ktoś mi wytłumaczy jak skonfigurować MiPilot żeby działał z TV? Wybieram TV > Producent i pokazuje się "Regulacja Głośności" a na dole okrągły przycisk "Naciśnij" to naciskam i wyskakuje "Uzyskano odpowiedz" a obok "Tap to continue" którego nie da się kliknąć. Cuda na kiju :) 

Odpalasz apke, wybierasz TV etc. następnie klikasz głośniej lub ciszej tak długo, aż TV zaskoczy, gdy TV zaskoczy, potem już tylko dajesz następne kroki.

• Like 1

Macie wyłączoną czy włączoną aplikacje Dokumenty? Gdy ją wyłącze mam więcej opcji udostępniania, dziwne o.O

Fotor_144579371328729.jpg

Z włączoną 6 opcji, z wyłączoną 3 opcje 

Screenshot_2015-10-25-20-20-33_android.png

Screenshot_2015-10-25-20-21-05_android.png

W sumie jeden grzyb, w polu dokumenty są wszystkie inne zawarte.. 

Którą wersję kupić? TDD czy FDD? W obu wersjach LTE będzie w pełni działać w Polsce? Czytałem że TDD mają odblokowanie FDD?  Na czym to polega? TDD jest nieco tańsza 

Którą wersję kupić? TDD czy FDD? W obu wersjach LTE będzie w pełni działać w Polsce? Czytałem że TDD mają odblokowanie FDD?  Na czym to polega? TDD jest nieco tańsza 

Bez znaczenia.. Bierz tańszą..

Bez znaczenia.. Bierz tańszą..

na 100% nie będzie problemów z zasięgiem? Na czym to polega. Mógłbyś mi wytłumaczyć?

to to samo niczym się nie różnią a chińczyki mydlą oczy tym odblokowaniem

problemów z zasięgiem nie ma

Edited by d3tr0

na 100% nie będzie problemów z zasięgiem? Na czym to polega. Mógłbyś mi wytłumaczyć?

Nie będzie bo to te same modele tylko softem odblokowują swoje chińskie częstotliwości. Więc tej jednej wersji nie użyjesz w Chinach, ale w Polsce obydwa.

Hej, wiecie może jak zrobić żeby miband wibrował gdy dostanę powiadomienie z messengera? Smsy, połączenia i budzik normalnie działają Messenger juz nie :/

Gdzie mogę zgłaszać Bugi? Na zainstalowanej aplikacji Raporty Miui ? Tak ,żeby trafiały do miuipolsa??