X-SKLEP

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Pytanie do osób co mają mibanda i ustawione powiadomienia z aplikacji. Mam wszystko ustawione. Aplikacje zablokowane(działają w tle) a powiadomienia np ze snapchata nie wibruja na opasce. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Dostęp do powiadomień przyznany? Autostart dla MiFit/MiBand Tools dany?

Dostęp do powiadomień przyznany? Autostart dla MiFit/MiBand Tools dany?

Mam tylko mifit i w panelu sterowania dodalem autostart, a dostep do powiadomien to w seksji ustawienia->powiadomienia ?

Edit: I jeszcze jedno wchodzę w motywy ustawiam motyw Redmi note pro i po jakims czasie on sie zmienia znowu na domyslny... O co chodzi?

Edited by Wojtkson

Nie znalazłem na forum. Za Chiny nie mogę ogarnąć jak zparowac mipilot z moim telewizorem. Może mi ktoś pomóc?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 Prime

Nie znalazłem na forum. Za Chiny nie mogę ogarnąć jak zparowac mipilot z moim telewizorem. Może mi ktoś pomóc?

Wybierasz interesujący Cię telewizor, przytrzymujesz przycisk "naciśnij", czekasz na rekację ze strony telewizora, podgłoszenie, albo zmiana kanału. Jak zatrybi zapisujesz urządzenie i wsio ;-)

Mam tylko mifit i w panelu sterowania dodalem autostart, a dostep do powiadomien to w seksji ustawienia->powiadomienia ?

Nie, Ustawienia - Urządzenie - Prywatność - Administracja urządzeniem - Dostęp do powiadomień

Nie, Ustawienia - Urządzenie - Prywatność - Administracja urządzeniem - Dostęp do powiadomień

Są tu dwie apki. Mifit i zarządzanie bateria. Mifit mam zaznaczony. Nie wiem co może być przyczyną..

Też wam na najnowszej miui polska auto jasność trochę wariuje? Czasem mocno przygasi/rozjaśni bez powodu, po czym wróci. Poza tym wydaje mi się, że pomimo ustawiania na 50% nie przygasza się w zupełnej ciemności do 0.

Inny problem to WIFI lubi się przełączyć na słabszy AC, pomimo, że telefon spokojnie leży na biurku :)

Trochę bugów zawsze będzie :D najgorsze to już wspomniane powracanie do oryginalnego motywu samoistne. Kilka updatów i tel powinien działać jak złoto :D

//Rozumiem, że się śpieszymy pisząc post, ale poświęć chwilkę na sprawdzenie tego co napisałeś. @Nezumi

Edited by Nezumi
Poprawka ort/inter.

Też wam na najnowszej miui polska auto jasność trochę wariuje? Czasem mocno przygasi/rozjaśni bez powodu, po czym wróci. Poza tym wydaje mi się, że pomimo ustawiania na 50% nie przygasza się w zupełnej ciemności do 0.

Inny problem to WIFI lubi się przełączyć na słabszy AC, pomimo, że telefon spokojnie leży na biurku :)

Trochę bugów zawsze będzie :D najgorsze to już wspomniane powracanie do oryginalnego motywu samoistne. Kilka updatów i tel powinien działać jak złoto :D

//Rozumiem, że się śpieszymy pisząc post, ale poświęć chwilkę na sprawdzenie tego co napisałeś. @Nezumi

Też mam bug z motywami.. Powracają na domyslby. Tak samo z podświetleniem.

U mnie też jasność trochę szaleje i motywy same się zmieniają (niekiedy nawet wciśnięcie zastosuj nic nie robi). Do tego zauważyłem taki problem: w aplikacji SMS (domyślna w MIUI) wybieram dołączanie zdjęcia. Jako aplikację mam do wyboru "Galeria" lub "Pliki". Wybieram galeria, pojawiają się miniaturki zdjęć. Po wybraniu i zaakceptowaniu dostanę komunikat "Aplikacja galeria została zatrzymana" i zdjęcia nie widać w MMSie. 

Jasność faktycznie nieraz wariuje i działa dość nieprzewidywalne. Naradzie innych bugów nie widzę.

Tez nie wiedzialem (malo intuicyjne), wiec zainstalowalem bodaj peel remote. Dziala super, od razu z podgladem programow, przypomnieniami, itp.

• Like 1

Na jakim poziomie macie zużyciu baterii przez ekran? U mnie jak widać 50-60%.post-7117-1443095089,4726_thumb.png

Udostepnij przez Chrome nie chce śmignąç. Ubija przeglądarkę.

Zakupiłem właśnie Redmi Note 2 więc pasuje się przywitać, witam wszystkich

Mam pytanie, zaktualizowałem rom do 5.9.18 i mam problem z aplikacją Panel Sterowania, mianowicie po jej uruchomieniu i chcąc wejść w ustawienia zamyka aplikacje informując aplikacja panel sterowania została zatrzymana. Przez co nie mogę dodać sobie skrótów na pulpit. Czy ten problem występuje tylko u mnie?

Wykonałem wipe po aktualizacji. Na tę chwilę problem rozwiązałem podmieniając aplikacje z romu 5.9.2

@Lamcza , podziękował

Edited by focusik09

Zakupiłem właśnie Redmi Note 2 więc pasuje się przywitać, witam wszystkich

Mam pytanie, zaktualizowałem rom do 5.9.18 i mam problem z aplikacją Panel Sterowania, mianowicie po jej uruchomieniu i chcąc wejść w ustawienia zamyka aplikacje informując aplikacja panel sterowania została zatrzymana. Przez co nie mogę dodać sobie skrótów na pulpit. Czy ten problem występuje tylko u mnie?

Wykonałem wipe po aktualizacji. Na tę chwilę problem rozwiązałem podmieniając aplikacje z romu 5.9.2

@up Acid mowil ze o czyms tam zapomnial czy cus i ze bedzie naprawione w tym tygodniu ;P wszyscy tak mamy

U mnie nic takiego się nie dzieje. Po wgraniu polskiego ROMu zrobiłeś full wipe?

Każda aktualizacja to fullwipe? I konieczność ponownego logowania się? Pytam bo robilem tylko przy przejściu na MIUIPolska a przy piątkowym update już nie. Jutro piątek więc warto byłoby wiedzieć i unikać bugów.

Każda aktualizacja to fullwipe? I konieczność ponownego logowania się? Pytam bo robilem tylko przy przejściu na MIUIPolska a przy piątkowym update już nie. Jutro piątek więc warto byłoby wiedzieć i unikać bugów.

Nie. Wipe robisz tylko przy pierwszej instalacji MIUIPolska, aby pozbyć się syfu wgranego przez pośrednika.

• Like 1

Tez nie wiedzialem (malo intuicyjne), wiec zainstalowalem bodaj peel remote. Dziala super, od razu z podgladem programow, przypomnieniami, itp.

Potwierdzam peel smart pilot na prawdę świetna apka dużo lepsza od mipilot obsługuje zarówno tv jak i dekoder.

Nie. Wipe robisz tylko przy pierwszej instalacji MIUIPolska, aby pozbyć się syfu wgranego przez pośrednika.

I to PRZED a nie PO MIUIPolska. Znaczy Po też można tylko potem znowu instalacja MIUIPolska.

Jak robicie wipe po instalacji MIUIPolska to usuwacie sobie m.in. MiPilota. Chyba, że z poziomu MIUI bez zaznaczenia usuwania aplikacji.

• Like 2

I to PRZED a nie PO MIUIPolska. Znaczy Po też można tylko potem znowu instalacja MIUIPolska.

Jak robicie wipe po instalacji MIUIPolska to usuwacie sobie m.in. MiPilota. Chyba, że z poziomu MIUI bez zaznaczenia usuwania aplikacji.

Hm.. Robiłem wipe kilka razy i jeszcze mi żadna apka nie uciekła i zawsze zostawała aktualna wersja MIUIPolska, ale apki sobie zawsze zrzucałem z chmurki więc może dlatego nigdy problemów nie miałem :D

Ja robiłem wipe dopeiro po instalacji MiUiPolska i miałem mipilota , mifit itd. Jedyny błąd na tym romie który zauważylem to jasność ekranu ktora wariuje czasem.

Ogólnie czego najlepiej używać jako przeglądarki? Zawsze miałem chrome , ale słyszałem że systemowa nieźle działa. Która bardziej polecacie? A może coś innego?

Ogólnie czego najlepiej używać jako przeglądarki? Zawsze miałem chrome , ale słyszałem że systemowa nieźle działa. Która bardziej polecacie? A może coś innego?

To już zależy od twoich "zachcianek" ja aktualnie używam CM Browser, bo jakiś czas temu apka systemowa mi zaczęła się dziwnie zachowywać i tak już zostałem :P

Osobiście używam systemowej, działa dobrze i ma wszystko czego chcę. No dobra, może nie wszystko, brakuje mi wysuwanego menu spod palca jak w fabrycznej na CM :D

Osobiście używam systemowej, działa dobrze i ma wszystko czego chcę. No dobra, może nie wszystko, brakuje mi wysuwanego menu spod palca jak w fabrycznej na CM :D

Systemowa nie ma synchronizacji zakładek z kontem Google.

Ja zrobilem przed i po i nie musialem od nowa instalowac MIUI PL:)