Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś chce się zabrać za modyfikację, potrzebowałbym parę informacji:

1. Gdzie najlepiej, bezpiecznie pobrać VIPERa?

2. Jak wygląda sprawa Xposed, są jakieś problemy z nim i gdzie go najlepiej pobrać? Widzę że są różne wersje.

3. SELinuxmodechanger jest w f-droid więc stamtąd go ściągnę. W sumie do czego on służy, jakie ma przeznaczenie? 

4. Jak ma się sprawa z WSM Tools i modułem do modyfikacji RN2, jest już jakaś wersja? Jeśli nie czy jest przewidywalna w najbliższym czasie?

5. Jak nie ma WSM Tools to mogę jakoś zmodyfikować inaczej słuchawkę? Chodzi mi przede wszystkim o usunięcie napisów pod apk i modyfikacja górnej belki.

Jeśli nie ma innej możliwości i pozostaje inny launcher, to jaki polecacie do tego typu modyfikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z Tapatalk przy klikaniu w powiadomienie o nowym poście?

eeda19c5df4ef124bb65b00cd986a882.jpg

Jak odpalam Tapa normalnie i ręcznie znajduję interesujący mnie wątek to wszystko jest ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To jest wina Tapatalka, to samo mam na mi3 na customie

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gwalberg napisał:

Dziś chce się zabrać za modyfikację, potrzebowałbym parę informacji:

1. Gdzie najlepiej, bezpiecznie pobrać VIPERa?

2. Jak wygląda sprawa Xposed, są jakieś problemy z nim i gdzie go najlepiej pobrać? Widzę że są różne wersje.

3. SELinuxmodechanger jest w f-droid więc stamtąd go ściągnę. W sumie do czego on służy, jakie ma przeznaczenie? 

4. Jak ma się sprawa z WSM Tools i modułem do modyfikacji RN2, jest już jakaś wersja? Jeśli nie czy jest przewidywalna w najbliższym czasie?

5. Jak nie ma WSM Tools to mogę jakoś zmodyfikować inaczej słuchawkę? Chodzi mi przede wszystkim o usunięcie napisów pod apk i modyfikacja górnej belki.

Jeśli nie ma innej możliwości i pozostaje inny launcher, to jaki polecacie do tego typu modyfikacji?

1. Z oficjalnej strony oczywiście.

2. Xposed (jeszcze) nie działa na RN2 (znaczy można wgrać starsze wersje przez recovery ale jest duża szansa uceglenia telefonu).

3. Z tego co wiem to ma kilka zastosowań jednak zajmijmy się tym, że umożliwia korzystanie z Vipera na Lollipopie.Jeśli pytasz czy zmiana trybu na permissive wprowadzi jakieś nieoczekiwane zmiany to mogę Cię zapewnić, że nie.

4. WSM identycznie jak Xposed. AKTUALNIE nie działa.

5. Tu Ci nie pomogę na Twoim miejscu śledziłbym info o Xposed ;)

Edytowane przez JestemMortem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, JestemMortem napisał:

1. Z oficjalnej strony oczywiście.

2. Xposed (jeszcze) nie działa na RN2 (znaczy można wgrać starsze wersje przez recovery ale jest duża szansa uceglenia telefonu).

3. Z tego co wiem to ma kilka zastosowań jednak zajmijmy się tym, że umożliwia korzystanie z Vipera na Lollipopie.Jeśli pytasz czy zmiana trybu na permissive wprowadzi jakieś nieoczekiwane zmiany to mogę Cię zapewnić, że nie.

4. WSM identycznie jak Xposed. AKTUALNIE nie działa.

5. Tu Ci nie pomogę na Twoim miejscu śledziłbym info o Xposed ;)

Czyli chyba wezmę na wstrzymanie i nie będę się bawił Xposed, jest mi teraz potrzebny do Greenify. Mam nadzieję że to szybko się ruszy z tymi dodatkami do modyfikacji. Zainstaluje teraz tylko Vipera i  SELinuxmodechanger 

 

11.11 Xiaomi wypuszcza RN2 PRO obym nie żałował że nie wziąłem na wstrzymanie. Ma mieć metalowe plecki i skaner linii papilarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z Tapatalk przy klikaniu w powiadomienie o nowym poście?

eeda19c5df4ef124bb65b00cd986a882.jpg

Jak odpalam Tapa normalnie i ręcznie znajduję interesujący mnie wątek to wszystko jest ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To jest wina Tapatalka, to samo mam na mi3 na customie

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Wysłałem zgłoszenie do wsparcia TT ale chyba coś umarło.

Problem o dziwo tylko na tym forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z Tapatalk przy klikaniu w powiadomienie o nowym poście?

eeda19c5df4ef124bb65b00cd986a882.jpg

Jak odpalam Tapa normalnie i ręcznie znajduję interesujący mnie wątek to wszystko jest ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To jest wina Tapatalka, to samo mam na mi3 na customie

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Wysłałem zgłoszenie do wsparcia TT ale chyba coś umarło.

Problem o dziwo tylko na tym forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, problem dot. tylko miuipolska...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w najbliższym czasie ma wyjść RN2 Pro z metalowymi plecami to raczej w końcu będzie można je dokupić. Bo o tym plastiku szkoda gadać

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Raczej będzie to obudowa unibody

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie to obudowa unibody

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Chyba masz rację

43ce10e2fbbc010e11c4920136477185.jpg

A to?

http://www.techzim.co.zw/2015/11/as-xiaomi-enters-africa-local-iap-africom-takes-lead-for-zim-market-offers-a-250-device/?utm_campaign=Contact+SNS+For+More+Referrer&utm_medium=twitter&utm_source=snsanalytics

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, d3tr0 napisał:

A moim zdaniem ładniej wyglądają plecki w plastiku, taka rzecz rozpoznawalna dla xiaomi szczególnie biała. I bez tego dodatkowego oczka.

Ale kwestia gustu.

Plastik / metal to nie tylko kwestia gustu, ale też „przepuszczalności” dla fal elektromagnetycznych. Po Redmi Note 2 w metalowej obudowie spodziewałbym się raczej pewnego pogorszenia np. Wi-Fi czy GPS. Za to lepsze odprowadzanie ciepła, więc potencjalnie mniejszy throttling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, latet napisał: Plastik / metal to nie tylko kwestia gustu, ale też „przepuszczalności” dla fal elektromagnetycznych. Po Redmi Note 2 w metalowej obudowie spodziewałbym się raczej pewnego pogorszenia np. Wi-Fi czy GPS. Za to lepsze odprowadzanie ciepła, więc potencjalnie mniejszy throttling.

raczej nic sie nie pogorszy o ile uwierzyc w ten model to anteny beda full plastik oslona gora i dol i tez nic sie nie polepszy ; ) zwlaszcza nie throtting bo amelinium nie bedzie w zaden sposob wykorzystane jak to zwykle bywa xD  bedzie pelnic role czysta estetyczna i wyciagac od was zbedne $ za pare gram metlu

I za skaner linii papilarnych

Wysłane z mojego Mi 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tpawel napisał:

Mam alumeniowy telefon i chyba już następny będzie plastik. Fajnie jest dopóki nie używasz telefonu na mrozie

 

Wyslane z G7

 

 

I dopóki się nie porysuje lub wygnie się. Plastikową klapkę łatwiej wymienić i zmienić kolor. W iPhone każdy upadek to była kosztowna tragedia. 

Edytowane przez rybak17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...