Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie Wipe,czy można sobie wykonywać Wipe dowolną ilość razy na najnowszej wersji systemu ? Chce mieć system operacyjny bez moich ustawień,chce wszytko odnowa ustawić i zainstalować od nowa aplikacje,dziś dałem do testowania telefon i chce wykasować wszystkie ustawienia i aplikacje które zostały wprowadzone przez osobę która testowała ten telefon,czy mam wykonać Wipe na obecnym systemie i następnie zainstalować od nowa system przy użyciu aplikacji aktualizacje ? ponowna instalacja systemu po to żeby przywrócić polskie aplikacje które usunął Wipe ? bo jak bym wykonał Wipe to bym miał system bez polskich aplikacji ? a jak zainstaluje ponownie system to będę miał polskie aplikacje ale bez aplikacji których nie potrzebuje ? 

Czyli odpowiedź typu Wipe zawsze równa się ponowna instalacja systemu przy użyciu aplikacji aktualizacje ?

Wipe robisz sobie wtedy kiedy chcesz. Jeżeli chcesz usunąć syf pozostawiony po kimś innym, zrób wipe, a następnie zainstaluj najnowsze MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Miui jest coś takiego jak prywatna skrzynka sms?? Chodzi mi o to że wchodzę w skrzynkę są normalnie wiadomości SMS, i później za pomocą hasła wchodzę w drugą skrzynkę gdzie przychodzą wiadomości od wybranych osób.

Oczywiście, blokowane wzorem.

Dostęp poprzez przesunięcie wiadomości w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem z paskiem powiadomień. Nie wiem czy tak ma być, czy to problem po zrobieniu aktualizacji, a mianowicie: jak mam odpaloną jakąś aplikację w stylu: whatsapp, messenger, galeria, to czasami za jasną cholerę nie mogę rozwinąć paska powiadomień, co mnie niezmiernie irytuje. Czasami za 5 razem potrafi się rozwinąć, a czasami muszę wrócić do pulpitu i spowitemu do apki i wtedy jest gyt na jakiś czas. Na pulpicie nie mam takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy jak skonfigurować MiPilot żeby działał z TV? Wybieram TV > Producent i pokazuje się "Regulacja Głośności" a na dole okrągły przycisk "Naciśnij" to naciskam i wyskakuje "Uzyskano odpowiedz" a obok "Tap to continue" którego nie da się kliknąć. Cuda na kiju :) 

Odpalasz apke, wybierasz TV etc. następnie klikasz głośniej lub ciszej tak długo, aż TV zaskoczy, gdy TV zaskoczy, potem już tylko dajesz następne kroki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android.com.pl: Xiaomi Redmi Note 2 Pro z metalową obudową i czytnikiem linii papilarnych? http://google.com/newsstand/s/CBIwoYDS-yY

 

 

Słyszeliście plotki?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

Faktycznie jest coś na rzeczy, tutaj też o tym fonie piszą: LINK, i na jakimś Niemieckim portalu widziałem wzmiankę o nim. Smartfon jest pewno na topie, więc Xiaomi "kuje żelazo puki jest gorące" ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich

 

Wlasnie wgrywam nowy rom do mojego Note 2 wedle instrukcji"

 

http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ 

9. Po skończonej instalacji wybieramy Reboot to new version (Uruchom ponownie) i telefon uruchomi się ponownie automatycznie (lub ręcznie),
 
gdzie ta opcja jest ? nie moge znalezc, pisze tylko "reboot to recovery mode" w aplikacji "Updater"
 
Prosze o informacje.
Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...