Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że znowu poruszę temat klapek, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Może jest kilka rodzajów oryginalnych klapek różniących się szczegółami? Mam telefon z XFS i trochę dziwne, aby telefon od nich miał nieoryginalną klapkę. Na taką skalę zamówień telefony chyba biorą prosto od producenta?

 

Jeśli kupiłeś go teraz to raczej mało możliwe że nie oryginalna.

Pierwsze telefony to wtedy były kombinacje alpejskie aby uszczęśliwić kupującego podmieniając mu klapkę bo na rynku same białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia skąd był .. Miałem film na telefonie, usunąłem, podpiąłem pod PC i nadal był. A w telefonie go nie ma. 

Za tydzień sprawdzę znowu czy jak pobiorę .Zip na telefon i go usunę na telefonie to czy na komputerze plik .Zip będzie dalej widoczny 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

Widziałem gdzieś listę modeli od Xiaomi które dostaną androida 6.0 i był w niej właśnie RN 2. Wie ktoś coś o tym? Z tego co wyczytałem tutaj to Miui rzadko kiedy aktualizuje smartfon do najnowszej wersji androida, za to daje od siebie ulepszenia.

Android nie jest priorytetem dla Xioami, dla nich priorytet to MIUI i na tym się skupiają, jeżeli stwierdzą, że zmiana na 6.0 wyjdzie na + to to zrobią, jeżeli nie to zostaną na tym co jest. Mi4 ciągle jest na 4.4 i jakoś nie narzekam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna?

b49cac019d66eb6emed.jpg

e73018d4f5d96a38med.jpg

Wygląda na oryginał, poszukaj wcześniej wrzucone zdjęcia i porównaj.

 

A ze tak zapytam, RN 2 z miui 7 lata na 5.0.2 czy 5.1.1 bo różne źródła podają inaczej.

Też to zauważyłem, że różne źródła podają różnie, nawet w niektórych zagranicznych reklamach podawane jest 5.1.1, ale tak faktycznie na tą chwilę jest to Android 5.0.2. może się szykuje jakiś update w górę ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Prime powinien wyciągać 51-52k. 

 

Chodźcie spróbujmy w innym benchmarku porównać wersje. Właśnie zainstalowałem Geekbench 3, wynik to - Single core 898, Multi Core 4840.

 

Teraz Wy spróbujcie i napiszcie jaki telefon, u mnie Prime.

 

No i Geekbench 3 pokazuje dobry procek, a nie jak antutu... U mnie literka T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały ale denerwujący problem. Jak słucham muzyki na słuchawkach to nie słychać powiadomienia dźwiękowego z messangera. Bez słuchania jest ok. Dla odmiany powiadomienia SMS słychać zawsze. Próbowałem aplikacji MegaSound ale nie działa do końca dobrze. Macie jakąś app do ustawienia dźwięków powiadomień do poszczególnych aplikacji?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien ale u mnie na nowym spadl z ponad 50k na 46 wiec antutu jets miarodajne po prostu bawia sie systemem raz wychodzi lepiej raz gorzej a i nie zapominajmy o thermal control nagrzany telefon zawsze wchodzi gorzej ; P

 

Testuję w normalnym użytkowaniu. Chłodzenie telefonu by zrobić benchmark to głupota. Po to są testy, żeby sprzęt (czy to telefon, czy komputer) chodził na maxa i wtedy się sprawdza czy jest stabilnie i jak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien ale u mnie na nowym spadl z ponad 50k na 46 wiec antutu jets miarodajne po prostu bawia sie systemem raz wychodzi lepiej raz gorzej a i nie zapominajmy o thermal control nagrzany telefon zawsze wchodzi gorzej ; P

Czyli  co ogólnie system chodzi mniej sprawnie i nie opłaca się instalować update?  Bateria też nic nie poprawiona w długości działania? Żre mi ją na ekranie w trybie Expressowym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli  co ogólnie system chodzi mniej sprawnie i nie opłaca się instalować update?  Bateria też nic nie poprawiona w długości działania? Żre mi ją na ekranie w trybie Expressowym 

 

System chodzi tak samo, to że kilka punktów spadło nie znaczy, że jest gorzej. Co do baterii to wina jakieś aplikacji a nie softu, u mnie trzyma normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo w końcu bateria zaczęła pracować. ;) Telefon dostał życia.

Na chwilę obecną brak minusów, poza tym, że mifit nie ma już synchronizacji z google fit i nie spostrzegłem czy się opaska zaktualizowała.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2

 

 

Telefon na najnowszej wersji systemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Wipe,czy można sobie wykonywać Wipe dowolną ilość razy na najnowszej wersji systemu ? Chce mieć system operacyjny bez moich ustawień,chce wszytko odnowa ustawić i zainstalować od nowa aplikacje,dziś dałem do testowania telefon i chce wykasować wszystkie ustawienia i aplikacje które zostały wprowadzone przez osobę która testowała ten telefon,czy mam wykonać Wipe na obecnym systemie i następnie zainstalować od nowa system przy użyciu aplikacji aktualizacje ? ponowna instalacja systemu po to żeby przywrócić polskie aplikacje które usunął Wipe ? bo jak bym wykonał Wipe to bym miał system bez polskich aplikacji ? a jak zainstaluje ponownie system to będę miał polskie aplikacje ale bez aplikacji których nie potrzebuje ? 

Czyli odpowiedź typu Wipe zawsze równa się ponowna instalacja systemu przy użyciu aplikacji aktualizacje ?

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipe Przywraca system do fabrycznego stanu i można go robić tyle razy ile chcesz. Zainstaluj najnowszą wersję, chyba że już ją masz, a potem zrób Wipe.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

Mam zainstalowaną najnowszą wersje systemu MIUI Polska,tylko jak zrobię Wipe i nie wykonam ponownej instalacji systemu to nie będę miał polskich aplikacji ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...