Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzisz że sprzedawca wie, która jest oryginalna? Zamówił pewnie ileś telefonów i teraz opycha ludziom. Nie ma pewnie pojęcia jaki procesor tam siedzi itp tylko zarabia na życie. Wysłałi Ci klapkę bo taką dostał "oryginalną". A czy ktoś go wcześniej nie oszukał to on nawet nie wie. Na pewno nie siedzi na forum i nie czyta o sreberku na klapce że ma być błyszczące.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że sprzedawca wie, która jest oryginalna? Zamówił pewnie ileś telefonów i teraz opycha ludziom. Nie ma pewnie pojęcia jaki procesor tam siedzi itp tylko zarabia na życie. Wysłałi Ci klapkę bo taką dostał "oryginalną". A czy ktoś go wcześniej nie oszukał to on nawet nie wie. Na pewno nie siedzi na forum i nie czyta o sreberku na klapce że ma być błyszczące.

Wiesz myślę że można podzielić sprzedawców na świadomych i nieświadomych. Gdyby nie to że pękła mi klapka i odpadła srebrna część od loga to by było super, ale skoro w jednej tak się stało to w tej też tak będzie...A płaciłem za oryginalny towar..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz myślę że można podzielić sprzedawców na świadomych i nieświadomych. Gdyby nie to że pękła mi klapka i odpadła srebrna część od loga to by było super, ale skoro w jednej tak się stało to w tej też tak będzie...A płaciłem za oryginalny towar..

 

Właśnie z ciekawości sprawdzam u siebie. Moja klapka trochę różni się od Twojej, ale nie mogę znaleźć posta , w którym ktoś wstawiał zdjęcie oryginalnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz myślę że można podzielić sprzedawców na świadomych i nieświadomych. Gdyby nie to że pękła mi klapka i odpadła srebrna część od loga to by było super, ale skoro w jednej tak się stało to w tej też tak będzie...A płaciłem za oryginalny towar..

 

Telefon jest oryginalny? Działa? To na Twoim miejscu bym kupił klapkę i dał spokój. Chyba że telefon też jest lewy to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon jest oryginalny? Działa? To na Twoim miejscu bym kupił klapkę i dał spokój. Chyba że telefon też jest lewy to co innego.

Okej. To Ty. Ja nie będę dawał się oszukiwać. Z tego co wiem ORYGINALNA kosztuje jakiś tam pieniądz nie to co te po 2czy3 dolary. Nie po to wydałem 790zl+kw żeby telefon przyszedł niekompletny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem lepiej wydać więcej i z pewnego źródła jak widać.

No racja. Zgadzam się. Nie miałem powodu myśleć że coś będzie nie tak. No niestety. Będę walczył o swoje. Wolałbym zwrócić cały telefon i kupić gdzieś gdzie bym był pewien. Spójrz chociażby na to, że kiedyś będę chciał sprzedać ten tel to łatwiej to zrobić mając wszystko oryginalne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja. Zgadzam się. Nie miałem powodu myśleć że coś będzie nie tak. No niestety. Będę walczył o swoje. Wolałbym zwrócić cały telefon i kupić gdzieś gdzie bym był pewien. Spójrz chociażby na to, że kiedyś będę chciał sprzedać ten tel to łatwiej to zrobić mając wszystko oryginalne..

 

Niestety .. Jeśli ktoś w tym siedzi to rozpozna szczegóły. Ja kupiłem w IBG, razem ze szkłem hartowanym i przesyłką wyniosło mnie chyba 900zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przesiadka z Redmi Note WCDMA, ktoś przesiadał się podobnie?, jak wrażenia? 

Opisz lepiej swoje :) Na forum ludzie piszą o określonych problemach z tym telefonem (mam na myśli te, o których pisze więcej niż 1-2 osoby) – przede wszystkim sprawdź pod ich kątem, czy wszystko z Twoim egzemplarzem OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić najtaniej wersję prime i jakiej szukać? Fdd lte 1800? Pewnie temat już poruszany ale dużo stron i nie chce mi się szukać. Na AliExpress jest tanio. Warto stamtąd brać?

Nawet jeśli kupisz na Ali i pech Cię trafi i przesyłka utknie w urzędzie celnym, doliczając 23% VAT i tak wyjdzie taniej niż na allegro.

Jeśli Ci się poszczęści - jak mi, zapłacisz o wiele mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy miui (dzieki Acid) a ją dopiero wieczorkiem z Wi-Fi ściągnę.. Piszcie jak się spisuje :smile:

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

Osłabili siłę wibracji w klawiaturze, reszty nie zauważyłem póki co.

 

W Antutu 44k. Wersja Prime. Nie lubię tych cyferek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtopic

Zna tu ktoś apke do wysterowania diody podczerwieni? Bo widzę same gotowce na TV a mam dość nietypowe urządzenie do obsłużenia więc potrzebuje apki z ustawianiem niestandardowych częstotliwości fal

Smart ir remote - anymore. Z dziesiec urzadzen sobie dodalem, i wszystkie dzialaja.

 

 

Czy komus udalo pobrac sie najnowsza wersje z miuipolska? Pobieram juz szosty raz, poprzednie pobierania nie powiodly sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wyłączyć LTE? W porównaniu z poprzednim telefonem (bez LTE) gdzie w ciągu miesiąca zużywałem około 2GB internetu, teraz oscyluje około 9-10GB..

Ustawienia - > Sieci komórkowe i SIM - > klikasz na kartę, której używasz do internetu - > preferowany typ sieci - > wybierz 3G.

Ale z tego co pamiętam to te ustawienia mi się zmieniały po restarcie telefonu z powrotem na LTE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko od nowicjusza - wgrałem ostatnio TWRP ale jeszcze nie wgrywałem romu z niego. Wg. instrukcji normalnie z updatera można wgrywać a on sam po restarcie odpali z twrp aktualizację. Z kolei na xda czytałem że odpalenie z updatera softu może nadpisać TWRP MiRecovery'm. Napiszcie jak najlepiej zrobić update posiadając TWRP i żeby go nie stracić? Może lepiej wejść w TWRP a tam Install i wybrać plik z Miui Hermes? Czy Wipe przed wgraniem? Nie chciałbym stracić zainstalowanych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko od nowicjusza - wgrałem ostatnio TWRP ale jeszcze nie wgrywałem romu z niego. Wg. instrukcji normalnie z updatera można wgrywać a on sam po restarcie odpali z twrp aktualizację. Z kolei na xda czytałem że odpalenie z updatera softu może nadpisać TWRP MiRecovery'm. Napiszcie jak najlepiej zrobić update posiadając TWRP i żeby go nie stracić? Może lepiej wejść w TWRP a tam Install i wybrać plik z Miui Hermes? Czy Wipe przed wgraniem? Nie chciałbym stracić zainstalowanych programów.

Jeśli posiadasz jakiś chiński ROM to wipe raczej obowiązkowy, natomiast jeżeli posiadasz już jakiś ROM MIUI Polska to nie musisz.

Aktualizacja nie powinna napisać TWRP, ponieważ z tego co się orientuje Acid usunął mirecovery z paczki :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem TWRP, zrobiłem WIPE zaznaczając partycje jak na tym obrazku http://s12.postimg.org/zfpvy43bh/image.jpg i przy próbie wgrania najnowszego MIUI 5.10.22 wyskakuje FAILED bo nie może znaleźć katalogu "System" a po co mu katalog "System" skoro sam powinien go stworzyć gdyż instaluje się na nowo? Na S3, S2 bez problemu robiło się WIPE w ten sposób i ROM instalował się bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że znowu poruszę temat klapek, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Może jest kilka rodzajów oryginalnych klapek różniących się szczegółami? Mam telefon z XFS i trochę dziwne, aby telefon od nich miał nieoryginalną klapkę. Na taką skalę zamówień telefony chyba biorą prosto od producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...