Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Na wersji 24 ekran już się nie sciemnia bez powodu, ale jeszcze jest coś nie źle. Testowałem na słońcu - automat 0% i tak ustawi jasność na maksa.

Motyw i tak używam domyślny to nie odpowiem.

Baterie trzeba sprawdzić, póki co 20% na 1h ekranu. Nie wiem jak na wersji 15 zrobiłem ponad 6h SoT :) Może muszą troszkę ulepszyć zarządzanie procesem, nawet przy przeglądaniu neta trochę się grzeje.

Jakieś bugi pewnie wyjdą, ale sama aktualizacja bez czyszczenia systemu jest na tyle szybka i prosta, że polecam zrobić :)

Edytowane przez gumbas
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może muszą troszkę ulepszyć zarządzanie procesem, nawet przy przeglądaniu neta trochę się grzeje.

 

Chyba nie miałeś nigdy w rękach HTC OneX. ;-)

Generalnie u mnie nowy update na plus. Chyba bateria wykręca lepszy czas, ale zobaczymy od 100%. 

Nadal nie śmiga mi udostępnianie spod Chrome. Ale powoli przyzwyczaiłem się do systemowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na prime mam 64 gb i watpie aby 16 wpierala tylko 32 ;P

Wg różnych specyfikacji TD jest up to 32 a FDD i Prime up to 128. I bądź tu mądry człowieku czy zamontowali coś innego czy to chodzi o system plików w ROMie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam zamiar kupić ten smartfon tylko chciałbym się dowiedzieć jak działa na nim gps? Ile satelit wyszukuje i w jakim czasie łapie fixa? Bardzo dużo korzystam z gpsu i chciałbym aby był niezawodny, niestety po przygodzie z jiayu g4t i jego bardzo kiepskim gpsie mam lekki dystans do chiński telefonów.

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam zamiar kupić ten smartfon tylko chciałbym się dowiedzieć jak działa na nim gps? Ile satelit wyszukuje i w jakim czasie łapie fixa? Bardzo dużo korzystam z gpsu i chciałbym aby był niezawodny, niestety po przygodzie z jiayu g4t i jego bardzo kiepskim gpsie mam lekki dystans do chiński telefonów.

Pozdrawiam,

M.

Fixa łapie w kilka(2-5) sekund. Ale wiadomo, że jeśli często uzywasz. Szuka GPS GLONASS I BAIDOU. Choć kitajskich na mierzyło mi dwie. Z ilością satelit to zależy od chwili jak one znajdują się na niebie. Ja używam w zabawie terenowej Geocaching.com i jeszcze nie miałem problemu z długim fixem, ale wstępnie ląduje położenie z AGPS.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to mój pierwszy telefon z chin więc pytanie z innej beczki.Kupując ten telefon jak długo mogę liczyć na wsparcie od Xiaomi oraz ekipy Miui Polska?

Długo... nawet bardzo długo jeżeli mamy patrzeć na takie marki jak LG, Samsung które po ~1roku kończą wsparcie (w modelach budżetowych jeszcze szybciej). Ciągle są aktualizacje do Mi2s , do Redmi Note 3G, Note 4G, 1S, Redmi 1S, a telefony mają już ponad rok, niektóre mają nawet 2lata...

Co do MIUIPolska... Tak długo jak Acid będzie mieć siły i chęci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde lipa, używałem nowy luncher ale już znudził mi się na standardzie chciałbym teraz posiedzieć ale te duże ikony trochę denerwują :D

 

//Jak już chcesz używać tej czcionki to walnij ją ciut większą, słabo to się czyta w normalnej wielkości. @Nezumi

Edytowane przez Nezumi
Czcionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...