Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób co mają mibanda i ustawione powiadomienia z aplikacji. Mam wszystko ustawione. Aplikacje zablokowane(działają w tle) a powiadomienia np ze snapchata nie wibruja na opasce. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Dostęp do powiadomień przyznany? Autostart dla MiFit/MiBand Tools dany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do powiadomień przyznany? Autostart dla MiFit/MiBand Tools dany?

Mam tylko mifit i w panelu sterowania dodalem autostart, a dostep do powiadomien to w seksji ustawienia->powiadomienia ?

 

Edit: I jeszcze jedno wchodzę w motywy ustawiam motyw Redmi note pro i po jakims czasie on sie zmienia znowu na domyslny... O co chodzi?

Edytowane przez Wojtkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem na forum. Za Chiny nie mogę ogarnąć jak zparowac mipilot z moim telewizorem. Może mi ktoś pomóc?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 Prime

Wybierasz interesujący Cię telewizor, przytrzymujesz przycisk "naciśnij", czekasz na rekację ze strony telewizora, podgłoszenie, albo zmiana kanału. Jak zatrybi zapisujesz urządzenie i wsio ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wam na najnowszej miui polska auto jasność trochę wariuje? Czasem mocno przygasi/rozjaśni bez powodu, po czym wróci. Poza tym wydaje mi się, że pomimo ustawiania na 50% nie przygasza się w zupełnej ciemności do 0.

Inny problem to WIFI lubi się przełączyć na słabszy AC, pomimo, że telefon spokojnie leży na biurku :)

Trochę bugów zawsze będzie :D najgorsze to już wspomniane powracanie do oryginalnego motywu samoistne. Kilka updatów i tel powinien działać jak złoto :D

 

//Rozumiem, że się śpieszymy pisząc post, ale poświęć chwilkę na sprawdzenie tego co napisałeś. @Nezumi

Edytowane przez Nezumi
Poprawka ort/inter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wam na najnowszej miui polska auto jasność trochę wariuje? Czasem mocno przygasi/rozjaśni bez powodu, po czym wróci. Poza tym wydaje mi się, że pomimo ustawiania na 50% nie przygasza się w zupełnej ciemności do 0.

Inny problem to WIFI lubi się przełączyć na słabszy AC, pomimo, że telefon spokojnie leży na biurku :)

Trochę bugów zawsze będzie :D najgorsze to już wspomniane powracanie do oryginalnego motywu samoistne. Kilka updatów i tel powinien działać jak złoto :D

//Rozumiem, że się śpieszymy pisząc post, ale poświęć chwilkę na sprawdzenie tego co napisałeś. @Nezumi

Też mam bug z motywami.. Powracają na domyslby. Tak samo z podświetleniem.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jasność trochę szaleje i motywy same się zmieniają (niekiedy nawet wciśnięcie zastosuj nic nie robi). Do tego zauważyłem taki problem: w aplikacji SMS (domyślna w MIUI) wybieram dołączanie zdjęcia. Jako aplikację mam do wyboru "Galeria" lub "Pliki". Wybieram galeria, pojawiają się miniaturki zdjęć. Po wybraniu i zaakceptowaniu dostanę komunikat "Aplikacja galeria została zatrzymana" i zdjęcia nie widać w MMSie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem na forum. Za Chiny nie mogę ogarnąć jak zparowac mipilot z moim telewizorem. Może mi ktoś pomóc?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 Prime

Tez nie wiedzialem (malo intuicyjne), wiec zainstalowalem bodaj peel remote. Dziala super, od razu z podgladem programow, przypomnieniami, itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem właśnie Redmi Note 2 więc pasuje się przywitać, witam wszystkich

Mam pytanie, zaktualizowałem rom do 5.9.18 i mam problem z aplikacją Panel Sterowania, mianowicie po jej uruchomieniu i chcąc wejść w ustawienia zamyka aplikacje informując aplikacja panel sterowania została zatrzymana. Przez co nie mogę dodać sobie skrótów na pulpit. Czy ten problem występuje tylko u mnie?

Wykonałem wipe po aktualizacji. Na tę chwilę problem rozwiązałem podmieniając aplikacje z romu 5.9.2

 

 

@Lamcza , podziękował

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem właśnie Redmi Note 2 więc pasuje się przywitać, witam wszystkich

Mam pytanie, zaktualizowałem rom do 5.9.18 i mam problem z aplikacją Panel Sterowania, mianowicie po jej uruchomieniu i chcąc wejść w ustawienia zamyka aplikacje informując aplikacja panel sterowania została zatrzymana. Przez co nie mogę dodać sobie skrótów na pulpit. Czy ten problem występuje tylko u mnie?

Wykonałem wipe po aktualizacji. Na tę chwilę problem rozwiązałem podmieniając aplikacje z romu 5.9.2

 

 

@up Acid mowil ze o czyms tam zapomnial czy cus i ze bedzie naprawione w tym tygodniu ;P wszyscy tak mamy

 

U mnie nic takiego się nie dzieje. Po wgraniu polskiego ROMu zrobiłeś full wipe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda aktualizacja to fullwipe? I konieczność ponownego logowania się? Pytam bo robilem tylko przy przejściu na MIUIPolska a przy piątkowym update już nie. Jutro piątek więc warto byłoby wiedzieć i unikać bugów.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda aktualizacja to fullwipe? I konieczność ponownego logowania się? Pytam bo robilem tylko przy przejściu na MIUIPolska a przy piątkowym update już nie. Jutro piątek więc warto byłoby wiedzieć i unikać bugów.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie. Wipe robisz tylko przy pierwszej instalacji MIUIPolska, aby pozbyć się syfu wgranego przez pośrednika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wiedzialem (malo intuicyjne), wiec zainstalowalem bodaj peel remote. Dziala super, od razu z podgladem programow, przypomnieniami, itp.

Potwierdzam peel smart pilot na prawdę świetna apka dużo lepsza od mipilot obsługuje zarówno tv jak i dekoder.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 Prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wipe robisz tylko przy pierwszej instalacji MIUIPolska, aby pozbyć się syfu wgranego przez pośrednika.

I to PRZED a nie PO MIUIPolska. Znaczy Po też można tylko potem znowu instalacja MIUIPolska.

Jak robicie wipe po instalacji MIUIPolska to usuwacie sobie m.in. MiPilota. Chyba, że z poziomu MIUI bez zaznaczenia usuwania aplikacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to PRZED a nie PO MIUIPolska. Znaczy Po też można tylko potem znowu instalacja MIUIPolska.

Jak robicie wipe po instalacji MIUIPolska to usuwacie sobie m.in. MiPilota. Chyba, że z poziomu MIUI bez zaznaczenia usuwania aplikacji.

Hm.. Robiłem wipe kilka razy i jeszcze mi żadna apka nie uciekła i zawsze zostawała aktualna wersja MIUIPolska, ale apki sobie zawsze zrzucałem z chmurki więc może dlatego nigdy problemów nie miałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem wipe dopeiro po instalacji MiUiPolska i miałem mipilota , mifit itd. Jedyny błąd na tym romie który zauważylem to jasność ekranu ktora wariuje czasem.

 


Ogólnie czego najlepiej używać jako przeglądarki? Zawsze miałem chrome , ale słyszałem że systemowa nieźle działa. Która bardziej polecacie? A może coś innego?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie czego najlepiej używać jako przeglądarki? Zawsze miałem chrome , ale słyszałem że systemowa nieźle działa. Która bardziej polecacie? A może coś innego?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To już zależy od twoich "zachcianek" ja aktualnie używam CM Browser, bo jakiś czas temu apka systemowa mi zaczęła się dziwnie zachowywać i tak już zostałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam systemowej, działa dobrze i ma wszystko czego chcę. No dobra, może nie wszystko, brakuje mi wysuwanego menu spod palca jak w fabrycznej na CM :D

Systemowa nie ma synchronizacji zakładek z kontem Google.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to PRZED a nie PO MIUIPolska. Znaczy Po też można tylko potem znowu instalacja MIUIPolska.

Jak robicie wipe po instalacji MIUIPolska to usuwacie sobie m.in. MiPilota. Chyba, że z poziomu MIUI bez zaznaczenia usuwania aplikacji.

 

Ja zrobilem przed i po i nie musialem od nowa instalowac MIUI PL:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...