Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie od laika :) jak wgrać nową spolszczoną wersję do redmi note 2. w tych sprawach jestem zielony więc proszę o wyrozumiałość

mam wersję miui 66,66,77,00 wersja androida 5,0,2 lrx22r a potrzebuję chyba MIUI 5.8.27

Edytowane przez pgol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie od laika :) jak wgrać nową spolszczoną wersję do redmi note 2. w tych sprawach jestem zielony więc proszę o wyrozumiałość

mam wersję miui 66,66,77,00 wersja androida 5,0,2 lrx22r a potrzebuję chyba MIUI 5.8.27

http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Metoda nr 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi troche skopalo sprawe z nagrywaniem rozmow. Bitrate 8kbps jest troche smieszny na 3g jest lepsza jakosc rozmow przez co fragmentami nagrania sa znieksztalcone. Udalo mi sie podniesc troche jakosc nagrywania, jak przetestuje to udostepnie chetnym tego moda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale było to już kiedyś poruszane jak dobrze pamiętam to @Acid na miuipolska modyfikował to i podwyższał

U mnie na miuipolska jest 8Khz 8Kb/s, zmienilem na 16Khz 32 Kb/s i przy krotkiej rozmowie wydaje sie lepiej jutro jak troche wiecej pogadam sprawdze dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tym sprzedającym bo same pozytywne komentarze, super cena , pisze ze gwarancja realizowana w polsce i w razie oplaty celnej placa 35% tej oplaty za nas :)?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-dual-sim-lte-2gb-ram-13mpix-gw-i5640649170.html

dzięki :) trochę denerwujące w RN2 aś chińskie "dokładki" muzyki i innych aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A wiadomo kiedy ma pojawić się wersja czarna redmi note 2 . Na razie tylko z biała tylną klapką :-|

Wersje kolorystyczne różnią się klapka baterii na ali można kupić inne kolory za 5$

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tym sprzedającym bo same pozytywne komentarze, super cena , pisze ze gwarancja realizowana w polsce i w razie oplaty celnej placa 35% tej oplaty za nas :)?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-dual-sim-lte-2gb-ram-13mpix-gw-i5640649170.html

20 komentów od kupujących, w tym 6 w ciagu ostatnich 30dni... Na prawdę myślisz, że warto ryzykować dla kilku zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w sumie pytanie raczej do Acida: w necie pojawiła się inforamcja, iż wersja TD tak na prawdę osługuje WCDMA i nasze LTE. Czy są przewidziane romy MIUI Polska na wersjce TD i WCDMA? Czy może ROM będzie jeden?

 

Bóg zapłać za info :)

@Acid ustosunkujesz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego ma sie ustosunkowac? Roznica w cenie to 20 dollarow, w przeliczeniu nie jest to nawet 100 zl. Trzeba byc durniem zeby kupywac przy tak niskiej kwocie telefon z czestotliwosciami td i bawic sie w odblokowywanie.

Dlaczego od razu durniem? Jeśli okaże się, że SoC jest identyczny i częstotliwości blokuje tylko soft i np po wgraniu ROMu Miui Polska telefon "staje się" wersją WCDMA to jaki jest sens płacenia więcej? Acid (wydaje mi się) ma z pośród społeczności MIUI PL największą więdzę hard- i softwareową odnośnie Xiaomi, dlatego jest adresatem mojego pytania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego ma sie ustosunkowac? Roznica w cenie to 20 dollarow, w przeliczeniu nie jest to nawet 100 zl. Trzeba byc durniem zeby kupywac przy tak niskiej kwocie telefon z czestotliwosciami td i bawic sie w odblokowywanie.

Masz jakieś problemy ze sobą?

Z tego co wynika, to nawet nic nie trzeba odblokowywać. http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-4G-FDD-LTE-GSM-Mobile-Phone-MTK6795-X10-Octa-Core-5/311331_32455806291.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wam "wynika" to kupujcie... Tylko potem nie płaczcie na forum, że nie ma zasięgu, nie ma MIUIPolska, coś nie działa ;-; ROMu pod Redmi 2A nie było to i pewnie pod ten model nie będzie ;-; Jak to piszą w internetach, za te ~100zł zawsze można kupić cebuli :)

Po 2 nawet tego nie zwrócicie w razie czego, bo macie jasno opisane informacje na pudełku i to, że im coś magicznie "działa" nie znaczy, że będzie "działać" tutaj...

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz bylo takich paru durni ktorzy na rozne sposoby chca 50 zl zaoszczedzic a potem zakladaja i zasmiecaja watki zalem ze to ze tamto. Naprawde nie da sie tego inaczej nazwac.

Nie stac cie na normalna wersje to wcale nie kupuj. Jak kupisz wersje td to nie miej potem do nikogo pretensji.

Miui ma aktualizacje co tydzien, to co chinczycy robia to robia to w romie na ktorym dostajesz telefon. Jest pewnie jakis crack ktorego na miui polska nie ma. W przyszlosci xiaomi moze to zablokowac bardziej i co potem? Zal ze nie dziala wezcie cos zrobcie. No ale 20 dollarow to taka suma ze kilka kilo cebuli mozna kupic.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wchodzisz na miui.com/download i jeśli jest tam rom dla Redmi Note 2 to na miuipolska też... teoretycznie.

Wysłano z MI Note

Hmm ciekawe, że przy Redmi Note 2 jest tylko jeden ROM, a przy pozostałych są np Global, China. No nic może do zakupu w listopadzie temat się wyprostuje. Dzięki za info i nie zawracam d*py  :)

 

@tosshi2 może i w sumie masz racje. Stówkę  chciałem przyoszczędzić na browary, ale może rzeczywiście z czasem by mi to wyszło bokiem.

Edytowane przez Lopat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem swojego note 2 :-) póki co jestem mega zadowolony w szczególności ze zapłaciłem podczas tego eventu z kuponami tylko 580 zł a w tym dokupilem case'a, zegarek i szkło. GPS łapie fixa w kilka sekund. Wyświetlacz 1000x lepszy niż w redmi 1s. Podczas ładowania czułem lekkie grzanie ale ogólnie wszystko ok. Co do baterii wypowiem sie po 2-3 dniach :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Daluqen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem swojego note 2 :-) póki co jestem mega zadowolony w szczególności ze zapłaciłem podczas tego eventu z kuponami tylko 580 zł a w tym dokupilem case'a, zegarek i szkło. GPS łapie fixa w kilka sekund. Wyświetlacz 1000x lepszy niż w redmi 1s. Podczas ładowania czułem lekkie grzanie ale ogólnie wszystko ok. Co do baterii wypowiem sie po 2-3 dniach :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jak uzywales redmi 1s to jak rozmiar redmi note 2? Odpowiada ci, czy moze jest za duzy? Bo ja mialem jedyny dylemat ze moze byc za duzy, a moj jest w drodze i na dniah powinnien byc. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe, że przy Redmi Note 2 jest tylko jeden ROM, a przy pozostałych są np Global, China. No nic może do zakupu w listopadzie temat się wyprostuje. Dzięki za info i nie zawracam d*py :)

@tosshi2 może i w sumie masz racje. Stówkę chciałem przyoszczędzić na browary, ale może rzeczywiście z czasem by mi to wyszło bokiem.

Gdyby roznica byla 300-500 zl to wtedy mozna byloby kombinowac przy nie całej stowce nie warto.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...