Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wprawdzie telefonu jeszcze nie mam (aktualnie w doręczeniu ale myślę, ze na dniach będzie w moich rękach) ale zbieram już wszystko co mi potrzebne i plik z ROM-em MIUIPolska_hermes_5.8.27_v7-5.0 mam ściągnięty (suma kontrolna: d4ac011dcda29e7a02d10bb686efda95). Znikł z uwagi na błędy czy z innych przyczyn ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o elephone P8000? Cena ta sama a bateria ponad 4000mah

Może i bateria 4200mAh, ale... procek dużo gorszy, grafika także, brak GLONASS (dla kogoś kto używa tel jako GPS dość istotne), no i z tego co czytam to Redmi Note 2 ma dużo lepszy wyświetlacz od tego Elephone. No i do Redmi Note 2 dostaniesz wsparcie z MIUIPolska, a do Elephone? Raczej będzie z tym słabo :D. Wracając do baterii... ten procek w elephone jest dużo bardziej prądo-żerny od X10 :P

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż chyba będzie trzeba się przekonać do 5,5" a nosicie to w jakimś etui? Bo z etui będzie jeszcze większe :P

Dostałem przeźroczyste etui silikonowe i folie od @accesories4u. Etui dobrze

przylega, nie pogrubia wcale telefonu. Po przesiadce z 5" nie odczuwam żadnego dyskomfortu w użytkowaniu;)

Edit: miui pl 5.827 v7 5.0 jest do pobrania ponownie

Edytowane przez filoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przeźroczyste etui silikonowe i folie od @accesories4u. Etui dobrze

przylega, nie pogrubia wcale telefonu. Po przesiadce z 5" nie odczuwam żadnego dyskomfortu w użytkowaniu;)

Edit: miui pl 5.827 v7 5.0 jest do pobrania ponownie

Juz w gralem i wszystko poki co mi dziala i naprawilo sie ustawianie budzika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz w gralem i wszystko poki co mi dziala i naprawilo sie ustawianie budzika :)

Jestem świeżo po instalacji, co prawda w rwcovery wywalilo kilka błędów, ale zainstalowało się poprawnie. Nie działa mi aplikacja internet. W tym chińskim miui była taka opcja w ustawiniach wyświetlacza, która sprawiała, że ekran się błyszczał. W pl miui wszystko bardziej matowe. Używałeś IR w swoim telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po instalacji, co prawda w rwcovery wywalilo kilka błędów, ale zainstalowało się poprawnie. Nie działa mi aplikacja internet. W tym chińskim miui była taka opcja w ustawiniach wyświetlacza, która sprawiała, że ekran się błyszczał. W pl miui wszystko bardziej matowe. Używałeś IR w swoim telefonie?

U mnie też crashuje się natywna przeglądarka nawet nie zauważyłem tego bo na codzien korzystam z chrome. Tak używałem IR z 2 telewizorami i klimatyzacja i dziala dość dobrze. Zasięg ma zdecydowanie lepszy niż g2 mini mojej dziewczyny który trzeba strasznie dokładnie wycelowac. Szkoda, że parowanie jest trochę słabo zrobione bo nie zawsze pierwszy dopasowany pilot po tych 2 funkcjach jest poprawny. Z jednym telewizorem dopiero 4 działający z głośnościa i inputem działał z reszta funkcji. A co do błędów to u mnie na twrp recovery występuje błąd montowania /data

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AdiKX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też crashuje się natywna przeglądarka nawet nie zauważyłem tego bo na codzien korzystam z chrome. Tak używałem IR z 2 telewizorami i klimatyzacja i dziala dość dobrze. Zasięg ma zdecydowanie lepszy niż g2 mini mojej dziewczyny który trzeba strasznie dokładnie wycelowac. Szkoda, że parowanie jest trochę słabo zrobione bo nie zawsze pierwszy dopasowany pilot po tych 2 funkcjach jest poprawny. Z jednym telewizorem dopiero 4 działający z głośnościa i inputem działał z reszta funkcji. A co do błędów to u mnie na twrp recovery występuje błąd montowania /data

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jakiej aplikacji pilota używasz? Systemową przeglądarkę można spokojnie odinstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak się sprawuje bateria.

Dzięki.

Na poprzednio udostepnionym polskim sofcie wczoraj skonczylem dzien z 10% baterii, 19h telefon byl uruchomiony, 4,5 godziny wlaczony ekran w tym godzina gpsu i 2h youtube. Przez caly czas wlaczona lokalizacja, wifi i lte.

 

Jakiej aplikacji pilota używasz? Systemową przeglądarkę można spokojnie odinstalować.

Stockowej Mi Remote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione 25 sierpnia u Goldway

9262356300_1441105062.png

 

Urząd celny naliczył mi 27zł i musiałem zapłacić bezpośrednio u kuriera. W zestawie dostałem przejściówke na złącze europejskie do ładowarki i folie na ekran. Nie instalowałem aktualizacji miui i nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić. Domyślnie dostępny też jest język polski, ale nie wszystko zostało przetłumaczone i są też gdzie niegdzie błędy. Trochę się grzeje przy ładowaniu, ale na chwilę obecną sprawia dobre wrażenie.

Czekam na jakieś dodatkowe obudowy bo biała niezbyt mi pasuje.

Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione 25 sierpnia u Goldway

9262356300_1441105062.png

 

Urząd celny naliczył mi 27zł i musiałem zapłacić bezpośrednio u kuriera. W zestawie dostałem przejściówke na złącze europejskie do ładowarki i folie na ekran. Nie instalowałem aktualizacji miui i nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić. Domyślnie dostępny też jest język polski, ale nie wszystko zostało przetłumaczone i są też gdzie niegdzie błędy. Trochę się grzeje przy ładowaniu, ale na chwilę obecną sprawia dobre wrażenie.

Czekam na jakieś dodatkowe obudowy bo biała niezbyt mi pasuje.

a czemu tylko 27 zł jak ci doliczyli VAT to powinno być o wiele więcej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z wytrzymałością baterii? Bo dochodzą niepokojące słuchy.

Jak się nie ma ekranu rozjaśnionego na maxa to jakoś sobie radzi, ale musiał bym dłużej potestować.

 

a czemu tylko 27 zł jak ci doliczyli VAT to powinno być o wiele więcej ??

Goldway podało wartośc przedmiotu 30$ + koszt przesyłki 1$ *0.23 = 27zł Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldway podało wartośc przedmiotu 30$ + koszt przesyłki 1$ *0.23 = 27zł

aż się wierzyć nie chce - nikt nie nalicza cła od wartości zadeklarowanej, zawsze chcą zrzuty zamówienia i potwierdzenie płatności, dodatkowo jeśli to kurier to taki np. dhl pobiera sobie dodatkowo 80 zł opłaty manipulacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się wierzyć nie chce - nikt nie nalicza cła od wartości zadeklarowanej, zawsze chcą zrzuty zamówienia i potwierdzenie płatności, dodatkowo jeśli to kurier to taki np. dhl pobiera sobie dodatkowo 80 zł opłaty manipulacyjnej.

Jeżeli chodzi o Gdańsk to tutaj tak naliczają xD Albo od wartości zadeklarowanej walą, albo w ogóle nie naliczają :P Miałem masę paczek, tylko 1 trafiła na VAT/cło i walnęli od zadeklarowanej.. wartość paczki ponad 200$, a zadeklarowane było 30$ i też zapłaciłem w kole VAT w kole 30zł :P a kilku następnych nawet nie sprawdzili i przepuścili bez VAT/cło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się wierzyć nie chce - nikt nie nalicza cła od wartości zadeklarowanej, zawsze chcą zrzuty zamówienia i potwierdzenie płatności, dodatkowo jeśli to kurier to taki np. dhl pobiera sobie dodatkowo 80 zł opłaty manipulacyjnej.

U mnie nic nie naliczyli, dostałem fakturę że DHL opłaciło vat i musiałem się po prostu rozliczyć z kurierem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli naliczyli bo zapłaciłeś kurierowi ale od ceny zadeklarowanej z reguły chcą screeny potwierdzające


Jak dla mnie najcenniejsza informacją jest fakt ze telefon od Goldwaya ma język polski. Poprosze jeszcze opinie co do jakosci muzyki na sluchawkach i glosniku, choc ten wiadomo musi sie troche wygrzac zanim zacznie dobrze grac

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

to nie żaden plus bo z tego co wiem to nie wgrywają softu  stąd tylko jakieś multi więc hugo wie jak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najcenniejsza informacją jest fakt ze telefon od Goldwaya ma język polski. Poprosze jeszcze opinie co do jakosci muzyki na sluchawkach i glosniku, choc ten wiadomo musi sie troche wygrzac zanim zacznie dobrze grac

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Jak dla mnie dźwięk jest ok, nie ma się do czego przyczepić, zarówno na lepszych słuchawkach jak i dokanałowych wszystko ładnie działa, dźwięk na pewno lepszy niż na nie jednej integrze.

Ten polski to tak powiedzmy że jest w ~80%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...