Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę w NFS most wanted i telefon delikatnie nabrał temperatury. Wyczuwalna w dłoniach, ale nie przeszkadza w żadnym przypadku. Sama gra chodziła ciągle płynnie i bez żadnych przyciąć. Gpsa jeszcze nie używałem ale wyszedłem na balkon i po odpaleniu Sygica położenie zostało określone po jakoś 5 sekundach. Dla mnie to super wynik. Zobaczymy jak będzie w trakcie nawigowania.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zrobić z niego ogrzewacz na zimne wieczory to odpal sobie tap titans na najwyższych ustawieniach graficznych. mt6752 rozgrzewa do 95 stopni :).

Co do GPS'a, skorzystaj z czegoś do nagrywania tras i sprawdź jak pokrywa się z mapą. Podczaj jazdy też zwróc uwagę na to czy niewariuje.

Niestety nie zdobyłem mi3, więc nie wykonam testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj dotarł do mnie Note 2 i mam pytanie. Doczytałem już że polskiej wersji jeszcze nie ma ale czy jest możliwość wgrania wersji od jakiegoś innego telefonu żeby posiadał polskie menu oraz sklep google?

 

Pozdrawiam

Da sie troche spolszczyc wymuszajac dla danej aplikacji np. sklep play jezyk jesli ma polski w binnarkach (a zapewne ma) tylko to troche zachodu zdecydowanie lepiej zaczekac na polska wersje softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran moim zdaniem jest na wysokim poziomie. Niestety w porównaniu do Meizu mx4 przegrywa, ale mimo wszystko jest bardzo okej.

Szopki z nagrywaniem podczas nawigowania nie zrobię bo nie mam możliwości a ściągać programów, które by to umożliwiły nie chce ściągać.

Co do zdjęć to znalazłem recenzje gdzie jest wrzucone kilka zdjęć wykonanych telefonem. Link tutaj:

http://colonelzap.blogspot.de/2015/08/xiaomi-redmi-note-2-review-mt6795-helio.html?m=1

Edytowane przez boberkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo było trochę krzaków ale juz trochę pozmieniałem powyrzucałem aplikacje i jest czysty angielski :)

Angielski jest w każdym. Obecnie musicie poczekać, bo żadne urządzenie na 5.0 nie ma jeszcze MIUI 7 multilang lub polskiego.

Angielski jeszcze w miare mozna ogarnąć. Gorzej byłoby z Chinskim ;)

Ja kupiłem na allegro.

Podeślesz jakis link?

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja od google - Moje Trasy umożliwia nagrywanie tras i pokazywanie je na googlowskiej mapie. Po trasie sprawdzasz czy linia mniej więcej pokrywa się z drogami na mapie.

Jeżeli jest taka opcja w mapach googla to tak zrobię tylko muszę sobie ogarnąć nowy uchwyt na telefon bo ten co mam obecnie jest za wąski.

@boberkowy

Myślisz, że telefon da radę pracować 2 dni na jednym ładowaniu, bez grania, ale przy włączonej transmisji danych i umiarkowanym korzystaniu z Internetu?

Powiem Ci szczerze, ze watpię, chyba ze oprogramowanie zoptymalizuja. Dzień na pewno wytrzyma, ale co dalej to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberkowy

 

Mam wielką prośbę, możesz sparwdzić czy aplikacja Connected Watch jest kompatybilna (czy wogóle będzie widoczna w Google Play) z nowym Redmi.

Planuje zakup ale używam Cogito Classic i nie chce być w posiadaniu bezużytecznego gadżetu.

Link do Google Play: Connected Watch

Edytowane przez covermix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (nowy)!

Zapisałem się na forum, bo kupilem żonie ten telefon niedawno. Takze pewnie wsparcie sie nieraz przyda.

 

Informacyjnie - zamowilem ver 16GB (+ jakiś MOFI glass za około 10 dolków) na Ali u FANTACY TECHNOLOGY pare dni temu (jak byla promocja na Ali) i dzisiaj rano dostalem maila, ze tel zostal wyslany. Licze, ze za 2-3 tyg dotrze (dotychczasowe doswiadczenie podpowiada)

Edytowane przez bikej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie w ibuygou, redmi note2 32gb. Dostałem maila ze sklepu, że owszem mają telefony w magazynie, ale w magazynie producenta (zarezerwowane). U nich w magazynie powinny być do środy i wtedy rozpocznie się wysyłka. Jest jeszcze inny problem. Zarezerwoana ilość jest mniejsza niż mają zamówień opłaconych. Producent nie nadąża z produkcją. Czyli: entliczek pentliczek na kogo wypadnie ten dostanie, jakoś tak to szło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną baterie w huawei g7 i w weekend jak mniej korzystam z neta to spokojnie 2dni mi wytrzymuje. Synchronizacja co 15min, kiepski zasieg lte, wifi non stop i uslugi googla wszytskie tez. Mysle ze i tutaj bedzie sie dało, kwestia tylko jaki czas SOT cię satysfakcjonuje. Ja w dzien roboczy mam ok 6h SOT i baterie ładuje codziennie ( zostaje mi ok 20%). W weekend i tak te 4-5 godzin SOT tez mi wytrzymuje przrz dwa dni

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz skądś wziąć twrp.

Wysłano z MI Note

http://miuipolska.pl/forum/topic/6118-xiaomi-redmi-note-2-hit-czy-kit/?p=75785;)

 

Czyli wgrywam twrp i z niego instaluję rom? Czy twrp można wgrać poprzez flashify lub mobileuncle tool czy tylko przez adb?

 

Narazie pytam z ciekawości, bo mój note miał wyjść szybką wysyłką DHLem ale coś nie może, ech ci Chińczycy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...