Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego sprzedawcy wpisują MIUI 6, nie jestem sprzedawcą, wiem co mówiło Xiaomi na temat Redmi Note 2 xD Redmi Note 2 ma mieć startowo grane MIUI 7...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to okey, to teraz tylko czekać na pierwsze recenzje na forum i czekać aż trochę cena spadnie. Myślę że za miesiąc można spokojnie brać. Z tego co widzę teraz to jest wielkie parcie na fona, kolejki robią się jak za mięsem w socjalizmie :D Nawet największy sklep na Ali ma przestój takie jest zapotrzebowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tej recenzji i kilku innych filmikach wcale nie jestem przekonany. Ekran wygląda dziwnie - dość ciemny i "nierówny", jedne kolory wydają się być dość podbite, inne dość ciemne (nie blade, a ciemne). Wstępnie nie powaliła mnie szybkość otwierania aplikacji jak na tak mocny procesor, MIUI ma z tym problem również w Mi4i, który jest jednym z najwolniejszych telefonó ze Snapdragonem 615.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tej recenzji i kilku innych filmikach wcale nie jestem przekonany. Ekran wygląda dziwnie - dość ciemny i "nierówny", jedne kolory wydają się być dość podbite, inne dość ciemne (nie blade, a ciemne). Wstępnie nie powaliła mnie szybkość otwierania aplikacji jak na tak mocny procesor, MIUI ma z tym problem również w Mi4i, który jest jednym z najwolniejszych telefonó ze Snapdragonem 615.

I to ze snapdragonem w wersji v2, trochę lepszej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to okey, to teraz tylko czekać na pierwsze recenzje na forum i czekać aż trochę cena spadnie. Myślę że za miesiąc można spokojnie brać. Z tego co widzę teraz to jest wielkie parcie na fona, kolejki robią się jak za mięsem w socjalizmie :D Nawet największy sklep na Ali ma przestój takie jest zapotrzebowanie.

Jak jest duze zapotrzebowanie to malo prawdopodobne ze cena spadnie.

Ja jak kupowalem wczoraj to bylem jedna z pierwszych osob u sprzedawcy, a teraz patrze jest 120 sztuk sprzedanych. To bardzo duzo.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się uspokoi, Panowie spokojnie. Wiadomo, że jak sprzęt wchodzi na rynek to może być ciężko, bo wszyscy chcą ,,na już'' telefon, a chinole nie wyrabiają z dostawami :D

Za jakiś czas pewnie się zamówi na spokojnie po takiej samej, albo i niższej cenie. A promocje też się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ktorego sprzeddawcy ?

ibuygou. Jest tam wpis że wysyłka 6 do 10 dni od wpłaty i magiczne stwierdzenie - dostępności w magazynie. Mam zapłacone od 15 i sobie koresponduje. Dopiero 20 sierpnia pojawił się magiczny wpis o długim czasie realizacji, otrzymałem maila że dostawa słuchawek od producenta będzie we wrześniu, ale nie mają nic oficjalnego. Dzisiaj otrzymałaem maila o przyszłym tygodniu, jakby nie było - wrzesień. Pracownik ibuygou napisał że takiego maila otrzymali od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja juz mam to w koszyku 32 gb na iby :D ale nagle wszkoczyla informacja ze nie maja na stanie za to 16 gb wersje maja nawet w magazynie europejskim i chyba jednak taka kupie :P

Tyle czekałem, to sobie poczekam jeszcze troszkę. Też mi proponują 16gb. Gdyby nie nie ten dzisiejszy mail, też chciałem zamienić na 16gb, ale 32 ma też wyższe taktowanie procka. Na 16gb nawet nie patrzyłem bo mój nocik ma 16 i mam problem z apkami. Ma idiotyczny podział pamięci, na apki 1,97gb a 11,08 na wszystko inne. Efekt jest taki że mam wolnego ok 250mb i muszę pilnoweć żeby co nieco przenosić na sd. A tu widzę że w wersji 16gb jest jedna partycja 11,5 dla użytkownika, ale przy zamawianiu tego nie wiedziałem i wybrałem 32gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak z wczorajsza znizka w postaci 10$ i kuponem na 30$ mozna bylo spokojnie brac w ciemno, zreszta recenzje pokazuja, ze telefon bedzie conajmniej bardzo dobry, a takie bzdety jak jakosc wyswietlacza we wspolczesnych telefonach mnie nie interesuja, wiadomo, ze np. w takim sgs 6 jest pewnie sporo lepszy, ale slabe wyswietlacze to byly w bardzo starych i budzetowych telefonach (np. w galaxy ace).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już telefon w swoich dłoniach. Pierwsze odczucia na szybko na wielki plus. Telefon działa sprawnie, płynne przechodzenie z zakładki na zakładkę, reakcja na otwierane na aplikacje. Jak ktoś ma pytania to w miarę możliwości będę na nie odpowiadał

Wyswietlacz jaka jakosc? Aparat jak dziala? Dzwiek dobrej jakosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już telefon w swoich dłoniach. Pierwsze odczucia na szybko na wielki plus. Telefon działa sprawnie, płynne przechodzenie z zakładki na zakładkę, reakcja na otwierane na aplikacje. Jak ktoś ma pytania to w miarę możliwości będę na nie odpowiadał

1. Jak sie spisuje wyswietlacz:

- kolory w jasnym sloncu

- max jasnosc

- min jasnosc

- pobor pradu

 

2. Jak z ogolnym poborem pradu i wytrzymaloscia baterii

3. Jakosc rozmow

4. Zasieg wifi i gsm

5. Szybkosc lapania fixa gpsa

6. Jak z focusem aparatu

7. Jakosc i glosnosc glosnika wbudowanego jak i na sluchawkach

8. Spasowanie i jakosc obudowy

9. Reakcja na dotyk

 

Dzieki za odpowiedzi i miloby bylo gdybys to porownal do jakiegos znanego(flagowego) telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...