Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

I skąd wziąć ten kupony rabatowe  :mrgreen:

W ogóle poruszę jeszcze jeden temat, może nie do końca zwiazany z samym note 2.

Jestem tu nowy, więc wiedza moja na temat sciągania czegokolwiek z chin jest mała.

Są jakieś sprawdzone sposoby, by ominąć te wszelkie dodatkowe opłaty typu cło/vat?

Macie jakieś protipy? Bo aktualnie jakby kupować redmi note 2 to wyszłoby ok 550 zł, czyli bajka... Jak dowalą inne opłaty to już średnio.

Edytowane przez xbaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skąd wziąć ten kupony rabatowe  :mrgreen:

W ogóle poruszę jeszcze jeden temat, może nie do końca zwiazany z samym note 2.

Jestem tu nowy, więc wiedza moja na temat sciągania czegokolwiek z chin jest mała.

Są jakieś sprawdzone sposoby, by ominąć te wszelkie dodatkowe opłaty typu cło/vat?

Macie jakieś protipy? Bo aktualnie jakby kupować redmi note 2 to wyszłoby ok 550 zł, czyli bajka... Jak dowalą inne opłaty to już średnio.

Z VATem pozostaje się jedynie modlić, aby nie było :P w tych pieniądzach jeszcze nie jest tak źle z VAT bo jeżeli dowalą to ~120zł, jeszcze nie ma tragedii xD Cła na telefony, tablety, konsole nie ma :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj będziecie kupować przez apk aliexpress na telefonie czy tablecie to przy zamówieniu na powyżej 100 dolarów jest 10 dolarów rabat a przy zamówieniu na 200 dolarów jest 20 dolarów rabat. Jak ktoś kilka dni temu kupil lub wygrał kupon rabatowy na 40 dolarów to może być jeszcze taniej o te 40 dolarów bo kupony się łączą. Ogólnie fajna promocja bo bardzo tanio telefon można kupić. Ją kupilem od CBT (HK) LTD.

www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-MTK6795-Octa-Core-FDD-LTE-4G-5-5-MIUI-7-13/32438286763.html

Tylko żeby rabat był ważny trzeba w ciągu 2 godzin od zakupu zapłacić.

Edytowane przez tosshi2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skąd wziąć ten kupony rabatowe  :mrgreen:

W ogóle poruszę jeszcze jeden temat, może nie do końca zwiazany z samym note 2.

Jestem tu nowy, więc wiedza moja na temat sciągania czegokolwiek z chin jest mała.

Są jakieś sprawdzone sposoby, by ominąć te wszelkie dodatkowe opłaty typu cło/vat?

Macie jakieś protipy? Bo aktualnie jakby kupować redmi note 2 to wyszłoby ok 550 zł, czyli bajka... Jak dowalą inne opłaty to już średnio.

 

 

Witam, ja dziś zakupiłem tutaj:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-4G-LTE-Mobile-Cell-Phone-5-5-1920X1080P-MTK-X10-Octa/32439868623.html

przy wyborze wysyłki kurierem EMS gwarantują brak opłat i wysyłkę z Francji. Opcja ciekawa i niedroga, a jak wyjdzie w praktyce to się okaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dziś zakupiłem tutaj:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-4G-LTE-Mobile-Cell-Phone-5-5-1920X1080P-MTK-X10-Octa/32439868623.html

przy wyborze wysyłki kurierem EMS gwarantują brak opłat i wysyłkę z Francji. Opcja ciekawa i niedroga, a jak wyjdzie w praktyce to się okaże.

Witam na forum,

To ja przepłaciłem 8$ na wysyłce bo brałem stąd :)

http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-FDD-4G-LTE-Mobile-phone-MTK-X10-2-0Ghz-Octa-Core/32419958823.html. Też gwarantują przy przesyłce DHL brak VAT ponieważ telefon idzie najpierw do UK. Zobaczymy czy faktycznie to działa.

Swoją drogą 600 zł za ten telefon to chyba niezła opcja - niestety miałem tylko kupon na 10$, drugie tyle dał aliexpress.

 

Co do samego telefonu najbardziej zastanwia mnie czułość GPSa, do tej pory na 3 telefonach z mediatekiem (dwa lenovo i jeden iocean) nie wyglądało to rewelacyjnie, zwłaszcza w porównaniu z nubią z7, którą mam aktualnie.

No nic, mam nadzieję że w przyszłym tygodniu telefon bedzie u mnie i niewątpliwie zdam relację.

Edytowane przez hcboria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldway to taki dobry sprzedawca że jak wyśle ci telefon z wadą fabryczną to ma cię w czterech literach. Ja z nim spór przerabiałem i żeby nie aliexpress to nic bym nie dostał. Proponuje poczytać negatywne komentarze jak w takich sytuacjach się zachowuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to juz nie z aliexpress a dzis chodzi o ta znizke

tosshi2 troche mnie zaniepokiles ta opinia o goldway bo teraz juz sam nie wiem od kogo by kupic bo jak wiadomo an allie latwo trafic na podrobke

Bez przesady. Na Ali jest bardzo dużo dobrych sprzedawców. Ja jeszcze nie trafilem na podrobke a od różnych kupowalem. Patrz na komentarze czy nie ma że sprzedaje podrobke i czy ma dużo komentarzy, kilka tysiecy a najlepiej kilka dziesiąt.

Dla mnie goldway to frajer, wysłał mi telefon który w połowie miał złoty ekran i pisze że wszystko jest ok, oryginalny możesz używać. No kurde, wysyłam mu zdjęcia na ktorych ewidentnie widac wade a on cały czas pisze oryginalny możesz uzywac. Dopiero jak zlozylem spór i aliexpress przyznało mi racja że to wada to zaczął się interesowac. Ja u niego już nic nie kupie.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jak mowicie warto od tego goldway czy kogos innego polecacie?

I jeszcze takie pytanie co mowicie bo mi bardziej zalezalo kupic jak juz redmi note 2 prime i goldway ma  w dobrej cenie i niby napisane ma ze w magazynie 30 sierpnia jak mowice rzeczywiscie tak moze byc czy oczekiwania moga się przedluzyc sporo?

Edytowane przez bartol435
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to większość ich opinii dotyczy drobnostek pokroju zły kolor albo długi czas oczekiwania na przesyłkę.
Na allegeo jest coraz więcej tańszych ofert http://allegro.pl/oryginalny-xiaomi-redmi-note-2-mtk-x10-nowosc-i5616994725.htmltylko się trochę boje kupować u takich osób http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-8-rdzeni-2gb-ram-najtaniej-i5625910495.html niby allegro no ale mało opinii. Nie podali też czy wszystko będzie szło z chin czy też mają to u siebie w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy sie zaraz nie zdecyduje poki promocja u tego co kolega wczesniej wysylal :

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-4G-LTE-Mobile-Cell-Phone-5-5-1920X1080P-MTK-X10-Octa/32439868623.html

bo jak za 8 $ wezmie sie przesylke i miec pewnosc ze bez vatu przyjdzie i dzis ten rabat -10$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej recenzji jeszcze bardziej się na niego napaliłem :D Jednak poczekam na recenzję od kogoś od nas. Nie będzie też na niego tak od razu MIUI Polska. Poza tym gdzieś czytałem że on ma mieć MIUI 7 więc może jednak wstrzymać się do wgranej 7

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to większość ich opinii dotyczy drobnostek pokroju zły kolor albo długi czas oczekiwania na przesyłkę.

Na allegeo jest coraz więcej tańszych ofert http://allegro.pl/oryginalny-xiaomi-redmi-note-2-mtk-x10-nowosc-i5616994725.htmltylko się trochę boje kupować u takich osób http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-8-rdzeni-2gb-ram-najtaniej-i5625910495.html niby allegro no ale mało opinii. Nie podali też czy wszystko będzie szło z chin czy też mają to u siebie w polsce.

Podali, że idzie z chin i wysyłają w ciągu 5 dni. W razie gwarancji paczka do chin. 100zł biorą sobie za pośrednictwo. Ja bym cwaniaków nie wspierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej recenzji jeszcze bardziej się na niego napaliłem :D Jednak poczekam na recenzję od kogoś od nas. Nie będzie też na niego tak od razu MIUI Polska. Poza tym gdzieś czytałem że on ma mieć MIUI 7 więc może jednak wstrzymać się do wgranej 7

Przecież on ma na starcie miui 7(6.1)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad ali cały czas zastanawiam, tylko nie każdy pisze o tym że dołączana jest gwarancja producenta, w sumie przy takiej zniżce opłaca się i DHL brać, bo nieco pewniej by było i szybciej. Jak mi zdąży kasa przyjść to się na coś pewnie zdecyduje, jak nie to pozostają polscy pośrednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chinach jest już 3 w nocy 26 sierpnia więc pewnie promocja już się zakończyła. To była promocja tylko na 25 sierpnia.

to chyba nie tak - przecież wyprzedaż zaczęła się o 9 rano naszego czasu więc powinna trwac do 9 rano jutro

 

Tak sobie patrzę na zasady i pisze że the total number of discounts is limited to 40,000 - więc może tu jest hund begraben

Edytowane przez hcboria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...