Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że to tylko kwestia recenzji, ale ekran wygląda słabo - ciemny i dość sprany. Do tego strasznie wielkie ramki, przecież to 5,5 calowa patelnia z wcale nie tak dużą baterią.

Telefon ma zdejmowana obudowe wiec chcialbys telefon bez ramek? Gdzie umiescil bys zatrzaski? To jest wlasnie wybor, albo telefon z mniejszymi ramkami i z nierozbieralna obudowa albo telefon z delikatnie wiekszymi ramkami i z zdejmowalna obudowa. Porownaj sobie do meizu mx5, roznica to raptem 2mm. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma zdejmowana obudowe wiec chcialbys telefon bez ramek? Gdzie umiescil bys zatrzaski? To jest wlasnie wybor, albo telefon z mniejszymi ramkami i z nierozbieralna obudowa albo telefon z delikatnie wiekszymi ramkami i z zdejmowalna obudowa. Porownaj sobie do meizu mx5, roznica to raptem 2mm.

Albo zrobić klapkę jak w Samsungu lecz tego chyba nie chcemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma zdejmowana obudowe wiec chcialbys telefon bez ramek? Gdzie umiescil bys zatrzaski? To jest wlasnie wybor, albo telefon z mniejszymi ramkami i z nierozbieralna obudowa albo telefon z delikatnie wiekszymi ramkami i z zdejmowalna obudowa. Porownaj sobie do meizu mx5, roznica to raptem 2mm.

Po grzyba komuś zdejmowana cała obudowa? Meizu MX5 jest mniejszy o te 2mm pod każdym względem i już na filmie widać, że jest zauważalnie mniejszy. Nowe Moto X to przy Redmi niemal maluszki, a też mają zdejmowalne plecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po grzyba komuś zdejmowana cała obudowa? Meizu MX5 jest mniejszy o te 2mm pod każdym względem i już na filmie widać, że jest zauważalnie mniejszy. Nowe Moto X to przy Redmi niemal maluszki, a też mają zdejmowalne plecki.

Przypominam że redmi ma przyciski pod ekranem a nie na nim :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po grzyba komuś zdejmowana cała obudowa? Meizu MX5 jest mniejszy o te 2mm pod każdym względem i już na filmie widać, że jest zauważalnie mniejszy. Nowe Moto X to przy Redmi niemal maluszki, a też mają zdejmowalne plecki.

To kup sobie mx5 albo moto x jak te 2 mm to tak duzo i to taka roznica.

Tak na marginesie to moto x 2nd gen ma 5.2 cala.

Edytowane przez tosshi2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rekordy:

 

http://www.androidauthority.com/xiaomi-sells-800000-redmi-note-2-units-in-12-hours-634712/

:)

 

Na Spemall jest "in stock" (tak przynajmniej to wygląda), ale... No właśnie. W ofercie jest wersja "Red". Ktoś widział model w takim kolorze? Za Chiny Ludowe nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia. Zastanawiam się, czy to nie błąd i nie chodzi o żółtą wersję...

 

Poczekam jeszcze chwilę i zobaczę, co XFS zaproponuje w kwestii cen... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że redmi ma przyciski pod ekranem a nie na nim :)

 

MX5 też, do tego ze skanerem odcisków palców. M2 Note też jest ciut mniejszy. W cyfrach nie są to duże różnice, ale gdy się położy telefony obok siebie to widać.

 

Tak na marginesie to moto x 2nd gen ma 5.2 cala.

Pisałem o Moto X Play (147.3 x 73.7 mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MX5 też, do tego ze skanerem odcisków palców. M2 Note też jest ciut mniejszy. W cyfrach nie są to duże różnice, ale gdy się położy telefony obok siebie to widać.

Pisałem o Moto X Play (147.3 x 73.7 mm).

Hehehehe. Zobacz ile kosztuje meizu mx5 czy Moto x play. Różnica w cenie jest bardzo duza. Porównywać to możesz do meizu m2 note ale tutaj redmi note 2 nie daje mu żadnych szans. No ale jak ktoś woli mieć o około 1 mm mniejszy telefon to spoko. Bo to jest kolosaln roznica. Edytowane przez tosshi2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila od Spemall. Jeśli zamówię dzisiaj, to wysyłka telefonu będzie 21 sierpnia.

Chyba jednak poczekam, bo póki co cisza co do ROMów, co oczywiste, bo to "świeżynka". O ile się nie mylę teraz jest tylko multi z EN i nie ma z PL. Choć cena wydaje się przystępna - 220 US z przesyłką kurierską DHL... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole poczekac. Cena i tak zaraz zacznie spadac bo na razie w presell wszyscy sprzedaja. Zreszta i tak nie ma jeszcze miui polska i nie wiadomo jak bedzie dzialal ten telefon. Mi4i byl swietny w chwili premiery a zaraz wyszlo ile z nim problemow.

Edytowane przez tosshi2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie na temat ceny tego routera nano? Jak ma kosztować 12 dolarów to świetna oferta, tylko ciekawe po ile będzie na ibg czy u goldwaya. I czy da się go bez problemu podłączyć w Polsce?

 

Da sie go podlaczyc tak samo jak wiekszego kuzyna MINI. Mozna tez wgrac OpenWRT do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jako że niedawno Xiaomi wypuściło następce xiaomi redmi note , chciałbym uzyskać od was jakieś informacje jeśli już ktoś posiada na temat tego fona. Z tego co widziałem to testy antutu zaskakują pozytywnie bo przebijał mi4, ale pytanie jak to się przekłada w praktyce, jak z bateria czy nie trzyma zbyt krótko. Bo jako, że lubię duże telefony zacząłem się poważnie zastanawiać nad nim i chciałbym uzyskać trochę więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to tylko kwestia recenzji, ale ekran wygląda słabo - ciemny i dość sprany. Do tego strasznie wielkie ramki, przecież to 5,5 calowa patelnia z wcale nie tak dużą baterią.

patelnia? note 1 jest wiekszy, a swietnie mi sie na nim pracuje, nawet jedna reka

a ten jest mniejszy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jako że niedawno Xiaomi wypuściło następce xiaomi redmi note , chciałbym uzyskać od was jakieś informacje jeśli już ktoś posiada na temat tego fona. Z tego co widziałem to testy antutu zaskakują pozytywnie bo przebijał mi4, ale pytanie jak to się przekłada w praktyce, jak z bateria czy nie trzyma zbyt krótko. Bo jako, że lubię duże telefony zacząłem się poważnie zastanawiać nad nim i chciałbym uzyskać trochę więcej informacji.

 

Pokaż te testy z których wynika, że jest szybszy od Mi4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...