Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić dziewczynie RN2, obecnie ma ZTE V5 i jest mordęga, cały czas coś nie działa, zacina sie, telefon sam sie wyłącza, obojetnie jaki rom sie wgra to zawsze jest tragednia i nie da sie komfortowo używać. Jak kupie jej RN2 będę miał spokój po wgraniu Globala albo MIUI Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić dziewczynie RN2, obecnie ma ZTE V5 i jest mordęga, cały czas coś nie działa, zacina sie, telefon sam sie wyłącza, obojetnie jaki rom sie wgra to zawsze jest tragednia i nie da sie komfortowo używać. Jak kupie jej RN2 będę miał spokój po wgraniu Globala albo MIUI Polska?

Jasne, jak dokupisz powerbanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba. napisał:

Zamierzam kupić dziewczynie RN2, obecnie ma ZTE V5 i jest mordęga, cały czas coś nie działa, zacina sie, telefon sam sie wyłącza, obojetnie jaki rom sie wgra to zawsze jest tragednia i nie da sie komfortowo używać. Jak kupie jej RN2 będę miał spokój po wgraniu Globala albo MIUI Polska?

Ja telefon mam od stycznia. W tym czasie zero problemów. Nigdy się nie zwiesił, nigdy nawet nie musiał dłuższej chwili zastanawiać się aby wykonać moje polecenie. Ładuję co 2 dni osiągając SOT ~5h. Nie gram na komórce bo od tego mam konsolę. Sporo korzystam z wifi, około 15 min rozmów dziennie, kilka smsów, trochę aparat i mi to wystracza :) Ja osobiście za takie piniądze polecam ten telefon Twojej dziewczynie :)

Edytowane przez grembi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, na niskiej jasności, Wi-Fi, bez synchronizacja i z korzystaniem tylko z niewymagających apek - korzystajac jak z telefonu 5h da radę. Ale korzystając jak ze smartfona ...

Każdy ma inne potrzeby i w inny sposób korzysta ze smartfona. I tym każdy powinien się kierować wybierając urządzenie dla siebie. To nie jest zły telefon tylko Twój zły wybór ponieważ nie jest w stanie sprostać Twoim wymaganiom

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JestemMortem zdecydowanie masz coś popsujetak jak pisałem Ci wcześniej. U mnie jest tak na te chwile

cc4c043a25e0a3a4ffd062cf9e726b66.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Nie wiem jak musiałbyś korzystać z tego telefonu żeby osiągnąć taki wynik. Na pewno minimalistycznie, martwiąc się o najmniejszy wzrost uzycia i siedzac na prawie ciemnym ekranie.

Ja u siebie w miesiacach świetności (1-2 po zakupie) dałem radę wyciągnąć 6h oglądając pobrane już wczesniej filmy (najmniejsze zużycie jest wtedy).

Pewnie bateria do wymiany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak musiałbyś korzystać z tego telefonu żeby osiągnąć taki wynik. Na pewno minimalistycznie, martwiąc się o najmniejszy wzrost uzycia i siedzac na prawie ciemnym ekranie.

Ja u siebie w miesiacach świetności (1-2 po zakupie) dałem radę wyciągnąć 6h oglądając pobrane już wczesniej filmy (najmniejsze zużycie jest wtedy).

Pewnie bateria do wymiany..

Zmienialeś ROM? Spróbuj na stable, mi na dev w ciągu godziny na czuwaniu spadła 8% Teraz na stable jeden dzień jak dużo neta, jak umiarkowanie to 2 dni.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...