Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

OTG obsługuje dyski twarde, ale nie mogą być w NTFS - wtedy nie działają. Jeśli dysk jest zasilany zewnętrznie to oczywiste, że bez tego zasilania działał nie będzie.

Xiaomi Redmi Note 2 - Tapatalk.

Ale jak ma zasilanie przez usb tylko marnie to widze. Zasilanie z portu usb komorki bedzie mialo problem z prawidlowym zasileniem dysku.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

To otg z zasilaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTG obsługuje dyski twarde, ale nie mogą być w NTFS - wtedy nie działają. Jeśli dysk jest zasilany zewnętrznie to oczywiste, że bez tego zasilania działał nie będzie. Xiaomi Redmi Note 2 - Tapatalk.

Ale jak ma zasilanie przez usb tylko marnie to widze. Zasilanie z portu usb komorki bedzie mialo problem z prawidlowym zasileniem dysku.Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

To otg z zasilaniem

OTG z zasilaniem to jest jedna z opcji, choć nie spotkałem się z tym jeszcze.

Mój dysk zewnętrzny 2.5" bez dodatkowego zasilania potrzebuje do prawidłowej pracy ok. 0.6A - muszę sprawdzić ile maksymalnie jest w stanie oddać telefon.

Xiaomi Redmi Note 2 - Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2016o12:09, JestemMortem napisał:

Bawił się ktoś USB otg? Myszka, klawiatura itp? Bo nie wiem jak z zasilaniem i czy kupować kable z zasilaniem zewnętrznym czy telefon sobie poradzi

Grałem na padzie w GTA SA, zero problemów, tylko trzeba było skonfigurować w aplikacji usb joystick 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani,

Dałoby rade jakoś wgrać Windowsa? (Nie mylić z Windows Phone)

Albo chociaż linuksa. Nie mówię o jakiś tam emulatorach tylko po prostu.

W końcu bebechy ma jak komputer. Jeśli się nie da to mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak...

A teraz z innej beczki - zaczyna mnie ten telefon wpieniać, bo prawie wszystko jest inaczej - gdzie jest schowana opcja zmiany PINu do katy SIM?  Szukałem w ustawieniach kart, szukałem SIM Toolkitach, nosz urwał, nie ma. Gdzie te żółte ryje to schowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak...

A teraz z innej beczki - zaczyna mnie ten telefon wpieniać, bo prawie wszystko jest inaczej - gdzie jest schowana opcja zmiany PINu do katy SIM?  Szukałem w ustawieniach kart, szukałem SIM Toolkitach, nosz urwał, nie ma. Gdzie te żółte ryje to schowały?

1da9fec2fc17e31c3f5710250fe3bf2d.jpg

4a999872bac047ca5c1db0cc76220df5.jpg

5ca1e1297a4e1f41e8395354cba61e05.jpg

7f2821d17378c2b4dc9bc5abba8327dc.jpg

;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak... A teraz z innej beczki - zaczyna mnie ten telefon wpieniać, bo prawie wszystko jest inaczej - gdzie jest schowana opcja zmiany PINu do katy SIM?  Szukałem w ustawieniach kart, szukałem SIM Toolkitach, nosz urwał, nie ma. Gdzie te żółte ryje to schowały?

1da9fec2fc17e31c3f5710250fe3bf2d.jpg

4a999872bac047ca5c1db0cc76220df5.jpg

5ca1e1297a4e1f41e8395354cba61e05.jpg

7f2821d17378c2b4dc9bc5abba8327dc.jpg

;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Co to za ciemny motyw? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powiedzcie mi proszę, jak można usunąć TWRP , chciałem zobaczyć jak przebiega instalacja romu przez niego, a tylko sobie pogorszylem.Nie mogę teraz zrobić aktualizacji, wyskakują mi jakieś błędy.. E: zip file is corrupt / E: Error installing zip file '@ cache / recovery /block. map ...

Edytowane przez zaciapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powiedzcie mi proszę, jak można usunąć TWRP , chciałem zobaczyć jak przebiega instalacja romu przez niego, a tylko sobie pogorszylem.Nie mogę teraz zrobić aktualizacji, wyskakują mi jakieś błędy.. E: zip file is corrupt / E: Error installing zip file '@ cache / recovery /block. map ...

Wgraj dobre twrp i będzie miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak... A teraz z innej beczki - zaczyna mnie ten telefon wpieniać, bo prawie wszystko jest inaczej - gdzie jest schowana opcja zmiany PINu do katy SIM?  Szukałem w ustawieniach kart, szukałem SIM Toolkitach, nosz urwał, nie ma. Gdzie te żółte ryje to schowały?

1da9fec2fc17e31c3f5710250fe3bf2d.jpg4a999872bac047ca5c1db0cc76220df5.jpg

5ca1e1297a4e1f41e8395354cba61e05.jpg

7f2821d17378c2b4dc9bc5abba8327dc.jpg

;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Co to za ciemny motyw? :-)

a31e66488c78bf2167821e76ef15198d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To może ktoś mnie pokazuje. Mój RN2 wrzucił wszystkie adresy mailowe z Gmaila w kontakty telefonu, za to nie widzę żadnego z kontaktów zapisanych na karcie sim. I żeby dodać nowy kontakt, to muszę dodać do konta Google lub xiaomi. Da się to jakoś po ludzku ogarnąć?  :v

Ogólnie interfejs jest dla mnie problematyczne, jak wrzucać nowe ikonki programów/widzimy itp? W innych telefonach po prostu przytrzymywalem palcem na pustym miejscu ekranu :D

Edytowane przez Dr_Weltschmerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To może ktoś mnie pokazuje. Mój RN2 wrzucił wszystkie adresy mailowe z Gmaila w kontakty telefonu, za to nie widzę żadnego z kontaktów zapisanych na karcie sim. I żeby dodać nowy kontakt, to muszę dodać do konta Google lub xiaomi. Da się to jakoś po ludzku ogarnąć?  :v

 

bae98e03543ba643c14cacf2959a43e6.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, już prawie się zdecydowałem na kupno Note 2, ale jeszcze zastanawiam się nad Redmi 3. Co byście doradzili? Nie zależy mi specjalnie na metalowej obudowie, jedynie ta bateria bardzo kusi no i bardziej kompaktowe rozmiary. I jeszcze pytanie do posiadaczy białej wersji Note 2: czy są jakieś minusy tego koloru np. szarzeje, "żółknieje" i ogólnie brzydko wygląda po jakimś czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem wcześniej że padło mi ładowanie w Redmi Note 2, dzisiaj już wiem że winna była ładowarka i to w sumie polecanej na forach firmy Trosmart z tego linku ładowałem nią kilka urządzeń od 3 miesięcy, aż zrobiła zwarcie na Note. Nie podejrzewałem ładowarki bo nadal było dobrze na służbowym Samsungu czy starym  Nexusie 7, aż do momentu gdy kupiłem Meizu tu pierwsze ładowanie znowu załatwiło telefon. Cóż mądry polak po szkodzie, ładowarka do śmieci.

Zostało mi po Xiaomi parę drobiazgów, które wrzucę na giełdę, i cóż na razie pożegnam się z tym sympatycznym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mozna instalowac aplikacje na karcie sd? Bądź je jakoś przenieść?

 

 

2. Wszedłem do recovery i miałem twrp to znaczy, że tel oryginalny? Miui Polska rownież jest, oraz zdrapka pokazała że produk Mi mobile phone, czy coś takiego

 

Dzięki

Przenieść - Lucky Patcher (jest tam też chyba opcja domyślnej instalacji)

Sprawdz na stronie xiaomi czy jest oryginalny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, WelSe napisał:

2. Wszedłem do recovery i miałem twrp to znaczy, że tel oryginalny? Miui Polska rownież jest, oraz zdrapka pokazała że produk Mi mobile phone, czy coś takiego

Dzięki ;)

Jeśli kupiłeś go jako nowego to perspektywa już wgranego TWRP nie wygląda za dobrze :) co do oryginalności to raczej jasna sprawa, oryginalny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Antek Szprycha napisał:

 

Można zmienić motyw na ciemny, a ikony z podstawowego.

e9a8006691de4d918b9d8486da568e33.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2

e4a8d04089340054e1c60a8da45507ff.jpg

Ciekaw jestem jaka czcionka jest na tych ekranach ....szukałem ,ale wiele jest za bardzo zakręconych lub brak po prostu polskich znaków, a inne znowu za proste.

Trochę z lenistwa się pytam.........;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...