Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno ta najnowsza to tragedia wszyscy narzekają na nią. Panowie mam pytanie czy gdzieś jest  temat odnośnie naszych telefonów i romow bo w wątku o ramach jest taki bałagan że nie wiadomo kto o jakim telefonie pisze co w nim nie gra po aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Redmi2 napisał:

 

Wczoraj sciagales rom czy dzis?

Ja wwczorajszy to tak sie bedzie dzialo, po aktulizqcji do dziaiejszego tdn blad znilnal.

Jesli cofales sie do wersji poprzedniej np z grudnia musisz zrobic wipe cavhe jak nie pomoze to pelne wipe oprocz sd card

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Weź ludzi w błąd nie wprowadzaj. Wipe Cache to się robi przy aktualizacji, przy downgrade trzeba zawsze Wipe ALL poza SD. Cache to można robić co 5 minut i się nic zbytnio nie zmieni w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, galakty napisał:

Z MIUI to polecę 5.10.29 - ostatni na którym doskonale działał GPS i ogólnie było stabilnie.

Z innych, to na needrom obecny CM oraz AOSP 1.26 (teraz siedzę na tym drugim, w sumie bugów nie widzę, tyle tylko, że ciężko się przestawić).

A bateria też sprawowała się dużo lepiej niż obecne wersje MIUI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Redmi2 napisał:

Ja restuje redmi note 2 na dzisiejszym romie, dziala swietnie poza bledem ze nie moge instalowac apek apk. Ale ktos inny pisal ze w jego rn2 da sie instalowac.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Miałem tak z jedna aplikacją z poza marketu. Pomógł instalator pakietu fx menager.

Wcześniejsza wersja tego romu powodowała u mnie nie ładowanie baterii, pokazywało 7 godz do końca i te same problemy z tel. Co najlepsze pomógł tylko full wipe i recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy bez problemu mogę zejść na tą niższą wersję? Nie robiąc wipe?

Miałem 5.12.17 i wróciłem normalnie instalując na 5.12.10

Nie wiem jak to u Cibie wyglada i jaką masz wersję

Jak ja wróciłem do starszej bez wipe to zaspamiło mnie komunikatami z połowy aplikacji że przestały działać

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Mam aplikację sd maid i na każdym telefonie usuwałem tam aplikacjom autostart lecz na tym telefonie tego zrobić nie mogę pomimo że widnieje tam napis przy aplikacjach o tym że dana aplikacja jest w autostarcie (w panelu sterowania ich nie ma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Mam aplikację sd maid i na każdym telefonie usuwałem tam aplikacjom autostart lecz na tym telefonie tego zrobić nie mogę pomimo że widnieje tam napis przy aplikacjach o tym że dana aplikacja jest w autostarcie (w panelu sterowania ich nie ma )

Mam też SD Maid i nie rozumiem twojego problemu. Każdą apk mogę wyłączyć z autostartu lub zamrozić.

Autostart w panelu a autostart w SD Maid to zupełnie coś innego. SD Maid pokazuje usługi które są w danej apk w panelu tego nie zobaczysz.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JestemMortem napisał:

 

Jest w gravitybox z xposed. Czyli w miui odpada. Ale zostaje oczywiście używać lepszych i bardziej rozbudowanych odtwarzaczy w których jest ta opcja. Od siebie polecam Neutron

A wiesz może czy ta funkcja znajduje się też w powerampie? Szukalem i nie potrafię znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy warto dopłacić do Redmi Note 3 i kupić go zamiast Redmi Note 2, co o tym myślicie?

Czy tylny aparat w Redmi Note 3 jest lepszy niż ten w Redmi Note 2?

Moim zdaniem jeśli zmieniać,to tylko na wersje 3/32,ale czy warto dopłacać?Wychodzi 300-400zl dopłaty w zależności jak z VAT

Aparat podobno ten sam,ale apka jest lepsza i lepsze foty robi.

wysłane z RN2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie brałem pod uwagę nawet wersji 32GB, była 30$ droższa, a nawet teraz mam 7GB wolnego miejsca. Zależy jak užytkujesz telefon,ale karta 32GB kosztuje 50zl. Różnica w wydajnościach wersji RN2 jest praktycznie żadna. W Rn3 dochodzi ten 1GB RAMu więcej, no i nie ma slotu na kartę SD

wysłane z RN2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem lustrzanek nie jestem,ale jakość zdjęć mi przeszkadza, o ile w dobrym świetle zdjęcia mogą być, (też bez rewelacji) to już przy gorszym świetle nie ma co sobie nerwów psuć. Mój poprzedni telefon: huawei g7 robił o wiele lepsze fotki, a żaden z niego flagowiec

wysłane z RN2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...