Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, mara44 napisał:

U mnie nic takiego nie ma 

Screenshot_2016-01-07-13-30-05_com.miui.home.png

A to nie wiem, może w nowszej wersji się coś zmieniło. Może przenieśli to do aplikacji "Motywy" i gdzieś tam da się zmienić.

 

EDIT: Już wiem! po prostu dodałeś nie ten widżet co trzeba! Zamiast "Zegar z pogodą" dodaj "Zegar 4x2" :)

Edytowane przez Daluqen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Daluqen napisał:

A to nie wiem, może w nowszej wersji się coś zmieniło. Może przenieśli to do aplikacji "Motywy" i gdzieś tam da się zmienić.

 

EDIT: Już wiem! po prostu dodałeś nie ten widżet co trzeba! Zamiast "Zegar z pogodą" dodaj "Zegar 4x2" :)

OK.... dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki zegar zainstalowałeś? Bo trzeba zainstalować odpowiedni wiget.

"Jak dodać na pulpit Zegar z pogodą MIUIPolska?

Menu (długie naciśnięcie) > Widżety > Zegar (5) > Zegar 4x2. Następnie klikamy ikonę edycji (prawy górny róg) > Lokalnie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu trudno uzyskać więcej niż 51000 w antutu. Jakieś 3 romy temu z odpowiednimi ust. ,58000 i lepsze działanie... Teraz w opcjach dewel. Na samym dole opcja optymalizacji miui ??

Przed pomiarem naladuj do pełna telefon i zrestartuj go. Wynik będzie zauważalnie wyższy

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cichq napisał:

Wersja została wycofana z powodu błędu z kontaktami. @Acid już tworzy łatkę i może pojawi się jeszcze dzisiaj w nocy.

Dobrze ze nie zainstalowałem...

Nie widać zasięgu, nie można zapisać kontaktu.. Zastanawiam się jak są tworzone nowe wersje, jak to się odbywa bo patrząc na liczbę problemów to chyba ktoś to robi dla zabawy i w ogóle nie sprawdza czy nowe wersji nie sprawiają problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pojawia się problem podczas wgrywania plików z komputera na telefon poprzez połączenie przez przewód USB. Podczas tworzenia nowego folderu w pamięci telefonu z widoku komputera, okno się zawiesza i po chwili okno się zamyka. Tak samo nie wszystkie pliki chce mi skopiować. Ostatnio nie udało mi się przenieść pliku excela.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...