Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Wifi, BT, internet + chrome, sporo filmów w przeglądarce, troche YT, kilka minut rozmów, kilka SMS, synchronizacja, jasność 50%, nawet 10min w jakieś gierki :P + 1 karta SIM

DPI i siatka: http://miuipolska.pl/forum/topic/7330-zmiana-rozmiaru-siatki-aplikacji/

Edytowane przez Cichq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi, BT, internet + chrome, sporo filmów w przeglądarce, troche YT, kilka minut rozmów, kilka SMS, synchronizacja, jasność 50%, nawet 10min w jakieś gierki + 1 karta SIM

DPI i siatka: http://miuipolska.pl/forum/topic/7330-zmiana-rozmiaru-siatki-aplikacji/

Siata jest ale dpi nie widzę.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Play potrzebujesz tylko lte? Chyba w engineering mode można ustawić only lte,ale nigdy nie próbowałem wysłane z RN2

Wybór LTE jest przecież z poziomu karty SIM (preferowany tryb sieci) ale z 3g play nie próbowałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Piszesz o preferowanym trybie sieci, a ja Ci pisałem o ustawieniu Lte na sztywno.

wysłane z RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, JestemMortem napisał:

 

Pytanko do posiadaczy najnowszego romu. Bo nie wiem czy wracać z cm.

Bateria trzyma średnio te 5 godzin?

Dopiero zacząłem, to i nie wiem, ogólnie leci bateria jak zwykle. Chyba jednak wrócę do CM ale musze najpierw przetestować 'nova"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko - czy wam też tethering przez wifi zrywa połączenie po 10 minutach? Po włączeniu tetheringu i podłączeniu laptopa do sieci po dokładnie 10 minutach tracę połączenie. Jakby w konfigu coś wymuszało te 10 min only. Mam wersję 5.11.12.

 

Mógłby ktoś to sprawdzić, o ile ma chęci i czas oraz możliwość?

 

PS. Wyłączenie hotspotu i jego ponowne włączenie znów pozwala na 10 min działającego tetheringu i połączenia.

Edytowane przez CoUsT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko - czy wam też tethering przez wifi zrywa połączenie po 10 minutach? Po włączeniu tetheringu i podłączeniu laptopa do sieci po dokładnie 10 minutach tracę połączenie. Jakby w konfigu coś wymuszało te 10 min only. Mam wersję 5.11.12.

 

Mógłby ktoś to sprawdzić, o ile ma chęci i czas oraz możliwość?

 

PS. Wyłączenie hotspotu i jego ponowne włączenie znów pozwala na 10 min działającego tetheringu i połączenia.

Na najnowszym nie ma problemu

---------------------------------------------------

Wysłano z ZOO w Central Parku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku. Dzisiaj aktywowałem konto na mi.com. Włączyłem m.in. opcję lokalizacji telefonu i po jakiejś godzinie telefon się zablokował.
Wywala: "Zgubiono urządzenie. Cześć! Zgubiłem swój tel..... Aktywuj to urządzenie." Po wejściu w "Aktywuj to urządzenie" podaje ID mojego konta i kwiczy o hasło.
Wprowadzam je i od nowa się blokuje, i tak w kółko. Hasło jest prawidłowe bo gdy wpisze się inne to wywala na czerwono że nieprawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tw_kola napisał:

Ratunku. Dzisiaj aktywowałem konto na mi.com. Włączyłem m.in. opcję lokalizacji telefonu i po jakiejś godzinie telefon się zablokował.
Wywala: "Zgubiono urządzenie. Cześć! Zgubiłem swój tel..... Aktywuj to urządzenie." Po wejściu w "Aktywuj to urządzenie" podaje ID mojego konta i kwiczy o hasło.
Wprowadzam je i od nowa się blokuje, i tak w kółko. Hasło jest prawidłowe bo gdy wpisze się inne to wywala na czerwono że nieprawidłowe.

Wejdz na konto mi na pc powinna byc opcja odblokowania.

 

Ja miałem kiedyś problem bo zablokowałem w ramach sprawdzenia które aplikacje xiaomi mozna hibernowac po restarcie wyszedł bug i fc ekranu z przyznaniem dostepu także nie szło się zalogować. Pomógł jedynie recovery systemu. Apka nie wskazywała na bycie kluczową :)

Edytowane przez Frty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frty napisał:

Wejdz na konto mi na pc powinna byc opcja odblokowania.

 

Ja miałem kiedyś problem bo zablokowałem w ramach sprawdzenia które aplikacje xiaomi mozna hibernowac po restarcie wyszedł bug i fc ekranu z przyznaniem dostepu także nie szło się zalogować. Pomógł jedynie recovery systemu. Apka nie wskazywała na bycie kluczową :)

A gdzie to jest? Na koncie mi mam tylko jakiś alarm który nie działa i chyba reset. Help, hilfe, F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tw_kola napisał:

A gdzie to jest? Na koncie mi mam tylko jakiś alarm który nie działa i chyba reset. Help, hilfe, F1

I.mi.com to masz chmurę i tam find device.

Drugie to account.xiaomi.com tam i żesz odzyskać hasło np

 

 

Tak a propo to autoryzacja z nowego romu nie działa tzn nie pojawia się kod qr nigdzie w accounts

Edytowane przez Frty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Frty napisał:

I.mi.com to masz chmurę i tam find device.

Drugie to account.xiaomi.com tam i żesz odzyskać hasło np

 

 

Tak a propo to autoryzacja z nowego romu nie działa tzn nie pojawia się kod qr nigdzie w accounts

ale ja wpisuje prawidłowe hasło, tylko on się zapętla i prosi ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanko jak wyłączyć wibracje przy pisaniu na klawiaturze?(SMS, internet)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

w ustawieniach klawiatury

Dzięki tam jeszcze nie zagladalem.juz ustawione.pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tw_kola napisał:

ale ja wpisuje prawidłowe hasło, tylko on się zapętla i prosi ponownie

Zmień hasło na tej stronie accounts xiaomi i spròbuj jeszce raz, czasem świruje. Będziesz chyba musiała zmienić SIM do innego telefonu bo wyśle kod na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Frty napisał:

Zmień hasło na tej stronie accounts xiaomi i spròbuj jeszce raz, czasem świruje. Będziesz chyba musiała zmienić SIM do innego telefonu bo wyśle kod na niego

Z tego co Acid pisał, SIM nie ma tu nic do rzeczy. Powiązanie z kontnem Xiaomi dotyczy IMEI, a nie SIM. Tzn. to nowe zabezpieczenie. Bo numer/SIM też jest "rejestrowany", ale chyba w innych celach. Szczerze, to się już w tym pogubiłem.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, latet napisał:

Z tego co Acid pisał, SIM nie ma tu nic do rzeczy. Powiązanie z kontnem Xiaomi dotyczy IMEI, a nie SIM. Tzn. to nowe zabezpieczenie. Bo numer/SIM też jest "rejestrowany", ale chyba w innych celach. Szczerze, to się już w tym pogubiłem.

Raczej na pewno dotyczy sim, dziś wymieniałem kartę w T-mobile, na nową aby była obsługa LTE i po zmianie karty miałem komunikat, że zmieniono kartę sim i należy ją aktywować logując się na konto Xiaomi. Podałem hasło i wszystko poszło ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szuineg napisał:

Raczej na pewno dotyczy sim, dziś wymieniałem kartę w T-mobile, na nową aby była obsługa LTE i po zmianie karty miałem komunikat, że zmieniono kartę sim i należy ją aktywować logując się na konto Xiaomi. Podałem hasło i wszystko poszło ok. 

Rozumiem. Z drugiej strony – u mnie tak się nie dzieje. Często wkładam nowe karty SIM w celach różnych testów i nie muszę nic takiego robić. Może to dlatego, że nigdy nie założyłem konta Xiaomi? Serio - nie ogarniam tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...