Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, JestemMortem napisał: Cm, tak?

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Nie, na razie MIUI, chciałem zainstalować pełną wersję bo miałem okrojoną. Wtedy zrobić według instrukcji i zainstalować CM. Dziwne ale ta moja okrojona wersja, czyli ta bez sporo apk systemowych poprawnie sie zainstalowała. Wtedy postanowiłem nadpisac ROMa pełną wersją bez tych usuniętych systemowych apk.

Full wipe i najnowsze miui. Problemow być nie może.

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, JestemMortem napisał: Do telefonu? Aplikacja telefon?

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Robiłem wipe, nic to nie dawało. Teraz wyczyściłem też system i to co mi pozostało to tylko logo MIUI :/

Wipe zawsze rób przed wgraniem romu.

Spróbuj tak.

Ściągasz najnowsza paczkę miui

W twrp w zaawansowanym wipe wybierasz

-dalvik cache

-system

-data

-cache

Wgrywasz rom

JUŻ NIE ROBISZ WIPE

I wszytko śmiga

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co jest, pełny wipe nic nie dał, dalej jest to samo, nie mogę przejść dalej po wipe. Wszystko się zatrzymuje i pojawia się  "Niestety aplikacja Chmura została zatrzymana"

Zrobiłeś dokładnie tak jak napisałem?

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JestemMortem napisał:

Zrobiłeś dokładnie tak jak napisałem?

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Tak, najnowszy to  5.12.17 i nic dalej to samo, wyskakuje ciągle ten błąd. Z tymi błędami miałem problem juz prędzej jak mi chodził telefon to po restarcie czasami mi to wyskakiwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JestemMortem napisał: Zrobiłeś dokładnie tak jak napisałem?

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Tak, najnowszy to  5.12.17 i nic dalej to samo, wyskakuje ciągle ten błąd. Z tymi błędami miałem problem juz prędzej jak mi chodził telefon to po restarcie czasami mi to wyskakiwało.

To się nie trzyma kupy. Przecież po wipe ta apka chmury się usuwa (bo to apka, nie? Nie wiem bo cisnę na CM, co tobie też radzę) a nowa z romu już powinna śmigać.

Tak czy siak, spróbuj miflash.

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JestemMortem napisał:

Wipe system?

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Ale wgrałem ponownie. Może wrócić do starszej wersji? Gdzie są starsze wersje MIUI? Musze to rozwiązać przed instalacją CM

Chociaż właściwie, może sobie odpuścić.

To jest zdjęcie błędu:

 

IMG_20151223_225830.jpg

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania odnosnie naszego telefonu:

1) Zainstalowalem miui polska (najnowsza wersja z tej strony). Wystarczylo wrzucic .zip do glowneo folderu i wybrac z apki update (jakos tak, byla preinstalowana).

Teraz wiec pytanie: hard reset przywroci mi do tej wersji? Czy do pierwotnej. chinskiej?

2) Jakies inne rady dla nowego? Czy cos jeszcze powinienem zrobic?

 

Z gory serdecznie dzikeuje i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nalgen napisał:

Mam 2 pytania odnosnie naszego telefonu:

1) Zainstalowalem miui polska (najnowsza wersja z tej strony). Wystarczylo wrzucic .zip do glowneo folderu i wybrac z apki update (jakos tak, byla preinstalowana).

Teraz wiec pytanie: hard reset przywroci mi do tej wersji? Czy do pierwotnej. chinskiej?

2) Jakies inne rady dla nowego? Czy cos jeszcze powinienem zrobic?

 

Z gory serdecznie dzikeuje i pozdrawiam 

Do tej co zainstalowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gwalberg napisał:

Odpuszczam na razie z MIUI będę myślał nad tym jaj będe chciał wrócić. Będzie nowa wersja więc może i problemu nie będzie, teraz lecę z CM

Nie odpuszczaj. Problem z instalacja ROM 5.12.17 jest łatwy do rozwiązania. Podczas instalacji wybierz English. Po zainstalowaniu zmień na Polski.

Edytowane przez karamba88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JestemMortem napisał: Twrp?

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Nie. Robiłem zgodnie z instrukcja http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/,

Próbowałem metody 1 oraz 2.

 

A czytać umiesz? Masz na liście urządzeń w tej instrukcji swojego Note 2?

Wysłano z MI Note

Odpuszczam na razie z MIUI będę myślał nad tym jaj będe chciał wrócić. Będzie nowa wersja więc może i problemu nie będzie, teraz lecę z CM

Zmień język na angielski w samouczku.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi powiadomieniami/synchronizacją jest coś nie do końca ok. Na noc włączam godziny nocne i wyłączam internet w telefonie. Rano gdy włączam nie spływają zaległe powiadomienia z gmail i messengera. Trzeba wejść w aplikacje żeby zauważyć że coś przyszło. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię oficjalnie. Nie chce już widzieć innego androida jak Miui. Przy świętach zawsze miałem problem żeby wysłać SMS z życzeniami. Takie życzenia zajmują 2-3 smsy, pomnóżcie to razy 180 odbiorców. Do tej pory każdy telefon dostawał czkawki, nawet Galaxy Nexus. Musiałem wysyłać w grupach po 30 odbiorców, nawet programy do smsów nie pomagały. A tu idzie jak po maśle, żaden problem. Oficjalnie jestem Xiaomi fanboyem, kocham Miui to najlepszy system. Pozdrawiam wszystkich i wesołych świąt.

XRN2 by Tapatalk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam bateria też masakrycznie działa na tym romie? Przed pójściem do sklepu 100% naładowany telefon zostawiłem w domu, wracam po 1,5h 89%. Zużycie AndroidOS 10%, System Android 5%, Ekran 29% (a przecież wyłączony był O_O) reszta sygnały.

A poza tym Wesołych Świąt.

Edytowane przez Axles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin.M napisał:

Mówię oficjalnie. Nie chce już widzieć innego androida jak Miui. Przy świętach zawsze miałem problem żeby wysłać SMS z życzeniami. Takie życzenia zajmują 2-3 smsy, pomnóżcie to razy 180 odbiorców. Do tej pory każdy telefon dostawał czkawki, nawet Galaxy Nexus. Musiałem wysyłać w grupach po 30 odbiorców, nawet programy do smsów nie pomagały. A tu idzie jak po maśle, żaden problem. Oficjalnie jestem Xiaomi fanboyem, kocham Miui to najlepszy system. Pozdrawiam wszystkich i wesołych świąt.

XRN2 by Tapatalk

Dokładnie, tylko potwierdzenia słychać plum plum plum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znow ja :)

 

Gdzie moge znalexc opcje importu kontaktow? Nigdzie tego nie widze. Po dzonieniu, czy wyslaniu wiadomosci na nr zapisany na sim, nie pojawia sie nazwa kontaktu, tylko sam numer.

Chcialbym importowac kontakty z sim, ale w ostattecznosci mam rowniez kopie na gmailu.

 

Drugie pytanie: czy zeby korzystac z lte musze miec specjalna karte sim? Obecna mam dosc leciwa, sam musialem ja przycinac zeby weszla w slot. Czy musze wiec u operatowa wyrobic nowa, jesli zalezy mi na lte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znow ja

 

Gdzie moge znalexc opcje importu kontaktow? Nigdzie tego nie widze. Po dzonieniu, czy wyslaniu wiadomosci na nr zapisany na sim, nie pojawia sie nazwa kontaktu, tylko sam numer.

Chcialbym importowac kontakty z sim, ale w ostattecznosci mam rowniez kopie na gmailu.

 

Drugie pytanie: czy zeby korzystac z lte musze miec specjalna karte sim? Obecna mam dosc leciwa, sam musialem ja przycinac zeby weszla w slot. Czy musze wiec u operatowa wyrobic nowa, jesli zalezy mi na lte?

Musisz mieć kartę Usim i włączoną usługę u operatora.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znow ja

 

Gdzie moge znalexc opcje importu kontaktow? Nigdzie tego nie widze. Po dzonieniu, czy wyslaniu wiadomosci na nr zapisany na sim, nie pojawia sie nazwa kontaktu, tylko sam numer.

Chcialbym importowac kontakty z sim, ale w ostattecznosci mam rowniez kopie na gmailu.

 

Drugie pytanie: czy zeby korzystac z lte musze miec specjalna karte sim? Obecna mam dosc leciwa, sam musialem ja przycinac zeby weszla w slot. Czy musze wiec u operatowa wyrobic nowa, jesli zalezy mi na lte?

Wymienisz kartę za darmo lub drobna opłatę. Ja swoją w orange wymieniłem bez opłat w salonie. Możesz jeszcze zadzwonić do BOK i upewnić się czy masz włączona usługę LTE oraz czy jesteś w zasięgu

Wysłano z Kondominium Rosyjsko-Niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...