Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie chciałbym kupić note 2 czy sprzedawca xon24 na allegro jest rzetelny i sprzedaje oryginalny telefon?

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-dual-sim-lte-2gb-ram-13mpix-gw-i5609170150.html

Pozdrawiam!

To Buriza z naszegoforum. Chyba sie jeszcze nikt nie skarżył. Ja czekam az u niego cena będzie tak jak na pozostałe telefony, czyli najlepsza. Narazie nie jest. Wychodzi 100 zl drozej niz z Chin

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://miuipolska.pl/forum/topic/6118-xiaomi-redmi-note-2-hit-czy-kit/?p=75785 ;)

 

Czyli wgrywam twrp i z niego instaluję rom? Czy twrp można wgrać poprzez flashify lub mobileuncle tool czy tylko przez adb?

 

Narazie pytam z ciekawości, bo mój note miał wyjść szybką wysyłką DHLem ale coś nie może, ech ci Chińczycy ;)

Nie mam pojęcia w sumie. Nie mam Redmi. User musi kombinować sam :)

Ale skoro to mediatek to może Xiaomi nie zablokowało recovery i można instalować od tak jak normalne telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miui polska na RN2. Ktos przetestuje? :D

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Ja zainstalowałem i śmiga fajnie. Jedyny bug jaki znalazłem to, że zegar wywala się przy dodawaniu alarmu ale na poprzedniej oryginale z gappsami tez mi się wywalalo a nie robiłem wipe i może tu leży wina.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem i śmiga fajnie. Jedyny bug jaki znalazłem to, że zegar wywala się przy dodawaniu alarmu ale na poprzedniej oryginale z gappsami tez mi się wywalalo a nie robiłem wipe i może tu leży wina.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Instalowałeś wersję 673mb? Mógłbyś wkleić sumy kontrolne? Aktualnie rom zniknął z miuipolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie pytam z ciekawości, bo mój note miał wyjść szybką wysyłką DHLem ale coś nie może, ech ci Chińczycy ;)

U mnie przed chwilą się status zmienił "Przesyłka odebrana od nadawcy" więc jak wszystko dobrze pójdzie to może przyjdzie w poniedziałek/wtorek.

Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem i śmiga fajnie. Jedyny bug jaki znalazłem to, że zegar wywala się przy dodawaniu alarmu ale na poprzedniej oryginale z gappsami tez mi się wywalalo a nie robiłem wipe i może tu leży wina.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie masz problemów z WiFi? U mnie działało a teraz nie chce się łączyć, nie widzi żadnych sieci a jak już moja sieć znajdzie to ciągle pyta o hasło po czym w końcu wyskakuje błąd z uwierzytelnianiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Mnie interesują następujące rzeczy:

- jak z jakością dzwięku na mediateku... bo w HM NOTE 1 na Snapie jest dużo lepiej. Na dobrych słuchawkach, nausznych bardzo słychać różnicę.

- jak aparat bo w HM NOTE 1 nie ma rewelacji. 

- no i ja narzekam na grzanie się telefonu na snapie... ale w te upały nie ma co się dziwić.

- i najważniejsze jak ze wsparciem na mediateku przez producenta... bo w  HM NOTE 1 był traktowany po macoszemu w porównaniu do Snapa.

- i czy ciekawi mnie czy wypuszczą wersję na Snapie, jak to miało wersję wcześniej, najpierw Miediatek później Snap.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz problemów z WiFi? U mnie działało a teraz nie chce się łączyć, nie widzi żadnych sieci a jak już moja sieć znajdzie to ciągle pyta o hasło po czym w końcu wyskakuje błąd z uwierzytelnianiem

Nie mam problemów z wifi działa całkiem dobrze ma lepszy zasięg niż mój laptop, wykrywa pięknie wszystkie sieci nawet 5 GHz. Jeśli nie chcesz tracić danych to zrób logcata, a jeśli Tb nie przeszkadza znowu czysty telefon to wgraj na czysto polski soft czyli wipe data, cache i system :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie też biorę pod uwagę Redmi Note 2.

 

Jednak ja poczekam troszkę na pierwsze testy, zastanawiam się jeśzcze nad nową MOTO G 3rd i chce poczekac na jakieś konkrety.

 

Ale wydaje mi się że RM2 zmiecie MOTO pod stół.

 

zobaczymy.

 

Czy obecni posiadacze zauważyli jakieś problemy z tym modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie też biorę pod uwagę Redmi Note 2.

Jednak ja poczekam troszkę na pierwsze testy, zastanawiam się jeśzcze nad nową MOTO G 3rd i chce poczekac na jakieś konkrety.

Ale wydaje mi się że RM2 zmiecie MOTO pod stół.

zobaczymy.

Czy obecni posiadacze zauważyli jakieś problemy z tym modelem?

Jestem jeszcze obecnie na chińskim romie, bateria dość szybko leci, wyraźnie się grzeje, jedyne minusy jak do tej pory;) po przesiadce z zte v967, kosmos. Edytowane przez filoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie siedze na Pentagram Monster czyli chiński innos d9. bateria wytrzymuje mi 2 dni, cały czas pracuje Wi-Fi, BT , GPS, transmisja danych, synchronizacja.

Napisz czy bateria w RN2 wytrzyma jeden cały dzień użytkowania?

Przy czym się grzeje? Nie mów że od normalnego użytkowania?

Wysłane z mojego Pentagram Monster przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień użytkowania z włączonym wifi lub 3g, wytrzymuje. Delikatnie ciepły jest cały czas.Mocne grzanie zaobserwowałem podczas ładowania baterii, i jednoczesnym użytkowaniu, więc to w sumie mało miarodajne spostrzeżenie. Czekam na pl miui, potestuję wtedy bardziej;-)

Edytowane przez filoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie też biorę pod uwagę Redmi Note 2.

 

Jednak ja poczekam troszkę na pierwsze testy, zastanawiam się jeśzcze nad nową MOTO G 3rd i chce poczekac na jakieś konkrety.

 

Ale wydaje mi się że RM2 zmiecie MOTO pod stół.

Witam, również jestem zainteresowany Redemi Note 2 gdyż czas wymienić swój stary już model. Szukałem, czytałem, oglądałem recenzje, porównywałem ceny/jakość, bebechy itp. i na tą chwile Redemi Note 2 według mnie bije wszystkich w cena/co dostajemy. Chociaż o samej jakości dużo nie wiem, podzespoły ma dobre, w antutu wykręca wyśmienite wyniki (wiem, nie kierować się wyłącznie antutu) jednak jak przeczytałem wszystkie strony tego tematu, tak kilka osób mówiło o wadach mediatek i o tym czy coś się poprawiło

w Heilo X10 względem poprzedników ... Dlatego z zakupem poczekam na recenzje i oceny, za miesiąc/dwa zakupi się od xon24 :)

Co do moto 2015 vs RM2 no niestety moto przegrywa i to na starcie, jak mogli wpakować do takiego tel 1gb ram... a i reszta taka sobie jeżeli chodzi o podzespoły, za niższą cenę mamy RM2, który zjada moto. 

No to pozostaje czekać na recenzje, do osób posiadających gorąca prośba, jeżeli tylko będziecie mieli czas - wymieniajcie wady, zalety, rozpisujcie się, pomoże to takim osobom jak ja, które nie są pewne na 100%

Pozdrawiam, miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chinskim sofcie bateria trzymała zdecydowanie krócej niż na polskim. Co do ciepłoty to podczas grania delikatnie się grzeje, ale w sposób bardzo uniarkowany. Potwierdzam, ze dostaje również temperatury podczas ladowania i korzystania jednocześnie z telefonu

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...