Skocz do zawartości

Problem z przyciskiem odblokowywania


Marteo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem z przyciskiem który odblokowuje telefon. Myślałem ,że to wina ROMu ale po kilku kolejnych aktualizacjach problem nadal występuję. Przycisk czasami nie reaguję a innym razem gdy chcę zablokować telefon ekran zgaśnie a następnie od razu się zaświeci. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem z przyciskiem który odblokowuje telefon. Myślałem ,że to wina ROMu ale po kilku kolejnych aktualizacjach problem nadal występuję. Przycisk czasami nie reaguję a innym razem gdy chcę zablokować telefon ekran zgaśnie a następnie od razu się zaświeci. Spotkał się ktoś z czymś takim?

@Marteo, Ja mam podobny problem z przyciskiem tylko ze w Mi4, kilka dni temu pisałem tutaj o tym. Jak na tą chwilę znalazłem półśrodek i odblokowuje telefon przyciskiem głośności.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że jestem posiadaczem Note'a LTE właściwie od momentu kiedy wyszedł, tak przeglądam to forum i widzę, że problemy wszyscy mają te same... bad pixele na ekranie, problem z ładowaniem, nie reagujący przycisk blokady. To po prostu problemy tego telefonu i tak ma już być. 

 

Ale co do tematu, kup nową klapkę to będzie działać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem jedyny który tego nie ma. Nie mam problemu z baterią , ani z bad pixelem z ładowaniem tez normalnie ,reaguje normalnie przycisk blokady kurcze szczęściarz ze mnie czy co? Fonika mam już  6 miechów. Może coś źle robię :-P

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już idzie nowa klapka z ibuygou bo w tej co mam teraz od początku też przycisk żyje własnym życiem. Jak nowa klapka nie pomoże to będzie trzeba wymienić przyciski :) Co do pixeli to u mnie od nowości jeden sub-pixel jest wypalony, ale da się z tym żyć i mi to nie przeszkadza za bardzo bo świeci tylko jak jest czarne tło.

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zamówiłem dzisiaj przycisk do telefonu z Ali i zobaczymy ile wytrzyma :) Drogi nie był, ale pytanie jak z jakością będzie...

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Volume-side-button-on-off-power-switch-flex-cable-For-XiaoMi-HongMi-RedMi-Note-4G/32417931472.html

 

Może wytrzyma drugie pół roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie. Ja wciskałem paznokciem i działało. Kupiłem nową klapkę i nie działało. To kupiłem nowe przyciski, wymieniłem i teraz działa jak nowy, a nawet jest lepiej bo na nowych przyciskach skok jest większy. Tak więc polecam się przygotować na wymianę przycisków.

Swypnięte z Note LTE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku masz jak rozebrać telefon. Jak będziesz uważnie oglądać to dojdziesz do momentu gdzie odłącza przyciski od płyty głównej. Potem tylko odkleić stare, usunąć klej, przykleić nowe, podłączyć, złożyć telefon i gotowe. Mi to zajęło 15 minut. Wystraszyła tylko kostka do gry na gitarze i mały gwiazdkowy śrubokręt :)

' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'> https://youtu.be/iOjPRAoLV-w

Swypnięte z Note LTE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...