Skocz do zawartości

Xiaomi Smart Mi Pure Evaporative Humidifier 2 - CLEANING MODE"


Janeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nawilżacz Xiaomi Humidifier 2 - w apce Mi Home jest opis funkcji do włączenia w aplikacji Funkcja Czyszczenia gdzie napisano: "Dlaczego Cleaning Mode został dodany do Smartmi Evaporative Humidifier 2? Co robi tryb czyszczenia?"

Podaję tłumaczenie z angielskiego co napisano w apce Mi Home:

"Z biegiem czasu na wewnętrznej ściance zbiornika wody i na powierzchni parownika Smartmi Evaporative Humidifier 2 mogą gromadzić się osady. Z tego powodu dodano tryb czyszczenia (tłum: „Cleaning Mode”), aby ułatwić użytkownikom czyszczenie. Po włączeniu trybu czyszczenia parownik obraca się automatycznie w zbiorniku na wodę. Ta funkcja czyści parownik i dezodoryzuje zbiornik na wodę. Należy pamiętać, że nawilżacz powinien być wyłączony podczas czyszczenia."

 

- co oznacza że następuje czyszczenie, gdy "parownik" (czyli talerze bębna) obraca się automatycznie w zbiorniku na wodę? - przecież zawsze się tam kręci !

- w jaki sposób zwykłe kręcenie bębna (parownika) które na co dzień nawilża, ma po włączeniu opcji teraz "czyścić" parownik oraz go "dezodoryzować"?

- o co chodzi w ostatnim zdaniu, gdzie wtrącają czynności dla zwykłego czyszczenia gdzie trzeba przed czyszczeniem wyłączyć nawilżacz („Należy pamiętać, że nawilżacz powinien być wyłączony podczas czyszczenia”).

 

Bardzo będę wdzięczny za wyjaśnienie funkcji automatycznego (działającej ponoć po włączeniu opcji w apce choć nie wiem jak) czyszczenia i dezodoryzowania Cleaning Mode.

Edytowane przez Janeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...