Skocz do zawartości

Dziwny nowy wygląd aplikacji Telefon podczas dzwonienia?


vizirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów :) W ostatni czwartek, 2 marca 2023 stała się rzecz dziwna, dialer - telefon Google w moim telefonie zmienił wygląd, w załączeniu wstawiam zrzut ekranu jak wygląda teraz, nie mam niestety starego zrzutu jak wyglądał wcześniej - ale przypominał ten jaki ma iPhone. Pytanie do Was - czy u kogoś też dialer tak wygląda? Czy to normalna aktualizacja była, która umknęła gdzieś mojej uwadze? Dziękuję z góry za pomoc! Mój telefon to Xiaomi Redmi Note 8 2021 - wersja aplikacji Telefon: 98.0.511578108 - czy może wygląd aplikacji niechcący przestawiłem i da się wrócić do starego (ale nie wiem gdzie?)

920209721_ZdjcieWhatsApp2023-03-07o07_28_59.thumb.jpg.d49dc61b2cfe7853996d18d7e0962336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to wczoraj zauważyłem w moim RN 11 Pro 5G i szukałem przyczyny. Uważam to za bardzo duży plus, bo przyciski w trakcie rozmowy poszły dużo niżej w jednej linii. Mam nadzieję, że teraz nie będę przypadkowo ich naciskał policzkiem bądź uchem podczas rozmowy. Co ciekawe na drugim telefonie ale RN 9 Pro też jest zaktualizowana aplikacja telefon do najnowszej wersji, ale wygląd jest po staremu. Może to nie do końca wersja aplikacji Telefon jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...