Skocz do zawartości

Xiaomi 13 - MIUI 14 Polska/Xiaomi.eu stabilne - V14.0.21.0.TMCCNXM - Android 13


Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony najnowszej dostępnej aktualizacji dla telefonu Xiaomi 13 (nazwa kodowa fuxi).

Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_FUXI_V14.0.21.0.TMCCNXM_v14-13.zip/download

ROM można zainstalować zarówno poprzez recovery, jak i przez Fastboot - poradnik tutaj.

Proszę o kulturalną dyskusję, dotyczącą przede wszystkim tematyki tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2023 o 14:50, Kacper Skrzypek napisał(a):

Wątek poświęcony najnowszej dostępnej aktualizacji dla telefonu Xiaomi 13 (nazwa kodowa fuxi).

Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_FUXI_V14.0.21.0.TMCCNXM_v14-13.zip/download

ROM można zainstalować zarówno poprzez recovery, jak i przez Fastboot - poradnik tutaj.

Proszę o kulturalną dyskusję, dotyczącą przede wszystkim tematyki tego wątku.

hej mam pytanko czy ten rom to orginał eu??? bo dzis przyszedł mi xiaomi 13 z wgranym polskim jezykiem ale wkurza mnie te twrp itd chciałbym by było jak w orginale tyle tylko  ze z polskim ,pomożesz w temacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Co rozumiesz przez "original"? Bo nie wiem, czy chcesz mieć Globala EEA, czy Xiaomi.eu (to nie to samo). Najlepiej wyślij zrzut ekranu z informacji o telefonie (z pełnym info) to będziemy wiedzieć, co masz i co chcesz mieć.

poprostu jak z marketu bez twrp z oginalnym europejskim romem teraz przy aktualizacji pobierze  i zamiast wgrywac to kieruje mnie do twrp i kaze szukac co se tam pobrał

Screenshot_2023-03-10-18-15-28-903_com.android.updater.jpg

2 minuty temu, spidboy1 napisał(a):

poprostu jak z marketu bez twrp z oginalnym europejskim romem teraz przy aktualizacji pobierze  i zamiast wgrywac to kieruje mnie do twrp i kaze szukac co se tam pobrał

Screenshot_2023-03-10-18-15-28-903_com.android.updater.jpg

 

Screenshot_2023-03-10-18-20-31-316_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż zaufałem na kanale majster pirzu .....nie myslałem ze bedzie tak jak jest...czyli podsumujmy lepiej zostawic to co mam niż wgrać rom eu i normalny bootloader ? pytam tak dla jasnosci bo na tym sie nie znam kiedys poprostu wgrywałem twrp a jak mi sie znudziło to wgrywałem orginalny eu plus normalny bootloader i nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie miało to większego znaczenia. Teraz ma. Bootloadera się nie wgrywa, tylko odblokowuje lub blokuje. Niektóre aplikacje sprawdzają czy bootloader jest odblokowany. Jak jest to nie da się ich używać. Dodatkowo chińskie wersje telefonów nie mają wszystkich pasm, brakuje np B20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Xiaomi.eu z odblokowanym bootloaderem. Sprawdź, czy po przytrzymaniu vol+ i power przy uruchamianiu telefonu masz TWRP. Jeśli tak, to zainstaluj aktualizację. Jeśli nie, to musisz ją albo zainstalować przez fastboota, albo (również przez fastboota) zainstalować TWRP i potem z niego aktualizację.

Mogę ci w tym pomóc zdalnie, jak chcesz to się odezwij na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
56 minut temu, leon1302 napisał(a):

Witam serdecznie . Mam pytanie ponieważ przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi . W tej wersji brak jest opcji e-sim . Czy jest to błąd i będzie naprawiony w kolejnej wersji , czy jest to ograniczenie związane z chińską wersją romu ?

Bedzie OK w kolejnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...