Skocz do zawartości

Przywracanie ustawień fabrycznych przed sprzedażą w TWRP


el.polako

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam Mi11 Pro z odblokowanym bootloadrem i zainstalowanym Miui.eu. Chciiałbym wyczyścić telefon przed sprzedażą; dane i ustawienia systemowe, tak aby zachować obecny rom. Tak jak w stockowym androidowym resetowaniu telefonu.

Co powienienem zaznaczyć w Wipe w TRWP? 

Zgodnie z tutorialami z YT próbowałem "Format Data" jednak w konsoli pojawiły się błędy i po reboocie żadne dane nie zostały usunięte, telefon włączył się jak zawsze. 

Dalsze wątki do których się dokopałem sukeruja przeciągnąć Factory reset lub zrobić wipe danych w "Advanced Wipe". Jednak nie chciałbym nic uceglić na samym końcu przed pozbyciem się tego telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw usuń konto xiaomi jak masz założone w telefonie. Potem, ale z ustawień telefonu przywróć ustawienia fabryczne, albo w recovery zrób factory reset lub jak wczesniej format data >yes. Czasami format data trzeba powtórzyć parę razy, aż błędy nie będą wyskakiwać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bar.Tek napisał(a):

Najpierw usuń konto xiaomi jak masz założone w telefonie. Potem, ale z ustawień telefonu przywróć ustawienia fabryczne, albo w recovery zrób factory reset lub jak wczesniej format data >yes. Czasami format data trzeba powtórzyć parę razy, aż błędy nie będą wyskakiwać. 

 

Właśnie reset z poziomu ustawień przenosi mnie bezpośrednio do TWRP.

Dzięki za radę spróbuję jeszcze kilka razy Format Data

Edytowane przez el.polako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...