Jump to content

POCO X5 Pro/Redmi Note 12 Pro Speed - MIUI 14 Polska/Xiaomi.eu stabilne - V14.0.5.0.SMSCNXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Recommended Posts

Wątek poświęcony najnowszej aktualizacji stabilnej wersji MIUI dla urządzenia POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed (nazwa kodowa: redwood).

Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_REDWOOD_V14.0.5.0.SMSCNXM_v14-12.zip/download

ROM można zainstalować zarówno przez tryb Recovery (TWRP - gdy się pojawi), jak i przez tryb Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/

Proszę o kulturalną dyskusję, dotyczącą przede wszystkim tematyki tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mam bardzo aktywny okres w pracy i nie mam zbytnio czasu. Na razie udało mi się odblokować bootloader i wgrać miui pl. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, jednak ma poważną wadę, nie wiem jak otworzyć aplikacje w oknie pływającym. Zawsze używałem tego do podglądu z kamer. Może w weekend będe miał więcej czasu to go pomęcze więcej.

 

Link to comment
Share on other sites

Szczerze? Wszystkie te telefony są takie same.

Wiadomo, nowy, odświeżony wygląd, odświeżony system, szybszy, lepszy aparat, lepszy procek, lepszy ekran, więcej pamięci, itp, wszędzie małe plusiki, ale wow nie ma, myślę, że jak miałbym najnowszego, najmocniejszego flagowca, to też na mnie nie zrobił by wrażenia w normalnym użytkowaniu, co tu można więcej wymyślić.

Telefon fajny, podoba mi się, ale gdybym nie rozwalił x3nfc, to bym go jeszcze długo używał (ps. Mam wrażenie że x3nfc dźwięk miał lepszy)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...