Skocz do zawartości

MIUI V14.0.23.2.6.DEV


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

23210.png

  • Poprawki zabezpieczeń Androida z lutego 2023 r.
  • Naprawiony aparat na Xiaomi 12T Pro (począwszy od reuploadu V14.0.23.1.30.DEV)
  • Dla Mi 11 Pro/Ultra wydajemy wersję V14.0.23.2.7.DEV
  • Koniec wersji beta dla Xiaomi Civi (mona). Mamy olbrzymie problemy z uzyskaniem linka do chińskiego ROM-u dla tego telefonu, a korzysta z niego niewiele osób
  • Od 21 kwietnia koniec wersji beta dla m.in. POCO F3 – Xiaomi kończy wsparcie. Szczegóły tutaj
  • Od 19 stycznia wszystkie nowe aktualizacje można wgrywać zarówno poprzez tryb recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Szczegóły tutaj
  • Pełna lista zmian: polska, angielska

Wspierane urządzenia w wersji rozwojowej

devices_weekly_23020721.png

Poza urządzeniami wymienionymi powyżej udostępniamy również aktualizacje wersji beta dla niektórych telefonów z procesorami MediaTeka:

  • Xiaomi 12 Pro Dimensity [daumier] (Dimensity 9000+)
  • Redmi K50 Pro [matisse] (Dimensity 9000)
  • Redmi K50 [rubens] (Dimensity 8100)
  • Redmi Note 11T+ Pro [xagapro] (Dimensity 8100)
  • Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT [xaga] (Dimensity 8100)
  • Redmi K50i [xagain] (Dimensity 8100)
  • Redmi Note 11 Pro+ 5G [pissarropro] (Dimensity 920)
  • Redmi Note 11 Pro (5G) [pissarro] (Dimensity 920)
  • Xiaomi 11i HyperCharge [pissarroinpro] (Dimensity 920)
  • Xiaomi 11i [pissarroin] (Dimensity 920)
  • Redmi K40 Gaming [ares] (Dimensity 1200)
  • POCO F3 GT [aresin] (Dimensity 1200)
  • Redmi Note 10 Pro (5G) / POCO X3 GT [chopin] (Dimensity 1100)

Są one dostępne dla osób, ktore wspierają projekt Xiaomi.eu w serwisie Patreon na poziomie Contributor lub wyższym.

Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy?

Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum lub w naszych poradnikach.

Sprawdź też dostępne poradniki instalacji:

Jak zgłosić błąd systemu?

Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy małą, kilkuosobową grupą, która tworzy tę modyfikację MIUI jako hobby, w wolnym czasie. Nie mamy żadnego powiązania z pracownikami Xiaomi, zatem nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na pracę oprogramowania MIUI Global i na poprawę problemów w tymże oprogramowaniu występujących. W związku z tym prosimy o niezgłaszanie nam bugów związanych z Globalem, gdyż w 90% przypadków nie będziemy w stanie Wam pomóc.

CHCESZ NAM POMÓC W ROZWOJU OPROGRAMOWANIA?

Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą dotacji, którą przeznaczymy na utrzymanie serwera i kawę, pozwalającą lepiej skupiać się przy pracy nad rozwojem softu.

Motyw: tutaj.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrane szybko i bezproblemowo przez updatera - instalacja przez twrp - na końcu były cztery błędy (przy poprzedniej wersji trzy) ale to oczywiście nie rzutuje na poprawność wrzucenia romu - na razie wszystko w porządku tak więc można śmiało pobierać i instalować - istotnych zmian raczej nie ma patrząc po changelogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, acocieto napisał(a):

Screenshot_2023-02-11-06-46-55.png

dokładnie to samo co u mnie :) ale jak już pisał pan Kacper - to nie rzutuje na poprawność wrzucenia paczki z romem ... tak więc no problem ... w ogóle jak fajnie szybko te nowe romy są wrzucane - bez porównania z poprzednimi wersjami :)

Edytowane przez Master
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jimmy napisał(a):

Cześć

na Mi11 ultra zainstalować tą czy poprzednią wersję z końca stycznia? Na razie jeszcze siedzę na ostatniej wersji z A12 22.10.26... 😔

raczej tą - zawsze masz nowsze poprawki bezpieczeństwa ... póki co żadnych problemów na tej wersji więc myślę że śmiało możesz instalować :)

12 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Obawiam się że to może nie być problem po ich stronie. Tak jak pisałem, to ten sam problem co w Motywach. Z jakiegoś powodu uprawnienia aplikacji do swoich własnych katalogów się popsuły. Możliwe, że będziecie musieli zrobić wipe.

no ja na pewno nie zamierzam :) ani motywy ani Lidl home do niczego mi niepotrzebne a tego typu problemów nie mam z żadną inną aplikacją ... wszystko jest ok - z GG jest ciekawa sprawa bo tam jest problem z pobieraniem plików - jest np komunikat o braku miejsca na karcie SD :) ale to jest odkąd pamiętam ... czasami bywa to kłopotliwe np wtedy kiedy nie mam odpalonego kompa z GG a z roboty gość podeśle jakieś załączniki typu jpg - wtedy muszę go prosić żeby jeszcze raz wysłał - bo widzę ten załącznik w fonie ale nie mogę go pobrać ani powiększyć ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obcy napisał(a):

Przy próbie płatności telefonem wyskakuje wielki komunikat, że jest niemożliwa - niestety nie mam screena.

Po wejściu do Google Wallet jest takie coś:
 

TO u mnie jednak by zupełnie inny problem -  z nakładaniem się na siebie dwóch niesprzężonych aplikacji portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Obcy napisał(a):

Przy próbie płatności telefonem wyskakuje wielki komunikat, że jest niemożliwa - niestety nie mam screena.

Po wejściu do Google Wallet jest takie coś:
 

Screenshot_2023-02-14-07-21-03-464_com.google.android.gms.jpg

Rozumiem że nie masz roota?

Sprawdź czy przechodzi SafetyNet (aplikacja YASNAC) i jak to wygląda z Play Integrity (od tego jest inna aplikacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka uwaga techniczna - dźwięki systemowe dalej wywala na tej wersji :) czyli na razie bez zmian ...

ps. na tej wersji już drugi raz wywaliło :) dzisiaj musiałem restarta zapodac - nie wiem czy to nie ma coś wspólnego z dźwiękami powiadomień bo wywaliło jakoś tak jak miałem w tym samym czasie sporo smsów i sporo powiadomień z GG ... potem już w ogóle nie było żadnych dźwięków - czyli wywaliło :)

Edytowane przez Master
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sly napisał(a):

Przy przejściu na stable najlepiej zrobić czysta instalację? 

chyba niekoniecznie - ja bym zrobił updata i zobaczył czy będzie wszystko ok - jak nie to wtedy dopiero czystą :) zawsze to mniej zabawy ... oczywiście stable musi mieć poprawki bezpieczeństwa datowane tak samo albo później niż beta ... inaczej upgrade nie wejdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...