Skocz do zawartości

Redmi Note 12 4G/5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na Redmi Note 12 4G/5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
  • 4 tygodnie później...

Tak, ale Xiaomi wydało także wersję bez NFC. Niestety ROM nie jest taki sam. Zatem możemy albo wydać dwa ROMy dla wersji NFC i bez NFC, albo próbować to jakoś połączyć, albo nie wydawać ROMu dla wersji bez NFC (której w Europie prawdopodobnie i tak nie ma, nie ma europejskiego softu).

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.05.2023 o 18:28, StanZ napisał(a):

Trzymam kciuki za MIUI Polska pod RN12 4G :)

Dziś kupiłem w ciemno, zapomniałem sprawdzić czy będę mógł wgrać i MIUI Polska ... no i zonk ;)

Już jest :)

https://miuipolska.pl/xiaomi-eu-dla-redmi-note-12-skad-pobrac-i-jak-zainstalowac/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 Hejka! I jak tam Wam się korzysta z RN12 4G? Macie już jakieś swoje przemyślenia i opinie? Zabrzmi to głupio i trywialnie, ale szukam czegoś znośnego dla mojej rodzicielki. Korzysta z mocno wysłużonego RN5 3/32 z jakimś ostatnim "rozwojowym" xiaomi.eu i generalnie już mnie męczy serwisowanie tego modelu i się zastanawiam czy nie sprezentować jej przed urodzinowo modelu 12. Oczywiście tylko po wgraniu stabilnego Xiaomi.eu  + dodatkowo zemulowniu 2 gb ramu. Jakie są wasze opinie? Da radę do opery, aplikacji lidla i youtube'a czy rozejrzeć się za innym modelem? ;)

Edytowane przez C-BoyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
19 godzin temu, wypcio napisał(a):

Na indonezyjskim romie działa nagrywanie rozmów
Z google dialer działa ten moduł z magisk https://github.com/chenxiaolong/BCR

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka


 

Chodziło mi o sam sposób wgrania indonezyjskiego romu, bez odblokowania bootloadera. Ten gość na YT dał chyba radę i w komentarzach jest potwierdzenie. Tylko czy to jest w miarę bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Właśnie zmieniłem sędziwego RN7 ( z konieczności) na Redmi Note 12 5G z prockiem Qualcom Snapdrago 4 Gen 1 z NFC. Pytanie laika, czy jego nazwa kodowa to sunstone czy też topaz. Skłaniam się do sunstone ale wolę zapytać aby nie uceglić telefonu.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Sunstone na bank i miui stabilne siedzi i śmiga. Przy okazji czy nowe telefony mają jakąś fabryczną folię na ekranie? Chciałem nakleić szkło na ekran ale zauważyłem że na ekranie jest już coś naklejone ale tak idealnie że boję się tego ruszać. Nie chcę na siłę zrywać gdyż jest idealnie wyśrodkowane i zajmuje prawie całą powierzchnię ekranu. To jest jakaś folia czy integralna część wyświetlacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć! Czy ktoś używał/używa romu xiaomi.eu na modelu 12 4G topaz i byłby chętny podzielić się wrażeniami z działania? Ewentualnie czy, jeśli wgram rom na Indonezję, to będę mógł ponownie zablokować BL?  W życiu nie korzystałem z modyfikowanych romów i jeśli coś nie będzie działać, to będę próbować oficjalny, ale nie Global, tyle, że wtedy odblokowany bootloader, nie będzie mi w zasadzie do niczego potrzebny. Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo-przez 2 miesiące nie miałem modelu Redmi Note 12 5G (Sunstone). Niestety byl w lombardzie nie miałem kasy. I teraz na forum nie mogę znaleźć najnowszego softu - choćby wersji rozwojowej i stabilnej. Chciałby telefon wyzerowany oczywiście odblokowany bootloader. Ktoś ma namiary na nasz soft z forum czy też z innych krajów gdzie jest nagrywanie. Bardzo proszę Grono o pomoc.

Edytowane przez kris68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kris68 zmienił(a) tytuł na Redmi Note 12 5G (Sunstone) jaki soft.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...