Skocz do zawartości

Po premierze POCO X5 5G i POCO X5 Pro 5G: solidne średniopółkowce, ale nic więcej


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad Pro i czekałem na polskie ceny, liczyłem na 1500, a tu cena jak za a52s w którym jest stabilizacja zdjęć i gniazdo SD .
Lawiny chętnych raczej nie będzie przy takiej cenie w Polsce.
U Bułgarów czy w Indiach cena ~1250.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ciut popłynęli z cenami. Zresztą jak i inni producenci. Ceny nowych Samsungów też wysokie. Z nowości wszystkie te telefony to mają...cenę. Poza tym żadnych rewolucji. Ewentualnie drobne ewolucje.

Edytowane przez marciniozo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak fotki będzie robił w realu, bo na prezentacji prowadzący piał z zachwytu nad fotografowaniem. Dla mnie dość mocnym minusem jest brak tego slotu na SD, i się tak zastanawiam czy nawet jakby na te 1500 zeszli to czy bym się pokusił.
Trza poczekac na jakieś wiarygodne recenzje, jak to się sprawuje, czy soft nie mocno skopsany, czy pierwszy wypust nie cierpi na jakieś fabryczne przypadłości jak np seria 9 gdzie włączenie lokalizacji robiło tęgie zamieszanie, albo problemy z kolorystyką wyświetlacza.
No nic, bylem lekko napalony na niego patrząc na same parametry, ale na obecną chwilę cena nieadekwatna jak dla mnie.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Licht napisał(a):

A co w nim jest warte grzechu wg. Ciebie ?

Kusi mnie od jakiego czasu na pierwszego Poco. Poczekam aż spadnie z ceny i wtedy przykuje większą uwagę. Z wyglądu mi się nawet podoba. Parametry przestały być już dla mnie jakoś bardzo znaczące gdy jesteśmy już na jakimś standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mixolh napisał:

Kusi mnie od jakiego czasu na pierwszego Poco. ...

No OK, ale dlaczego bo nie bardzo rozumiem co ma ten telefon, czego nie ma Mi 11 Lite 5G ?

Wersja PRO ma lepszy główny moduł foto, ale to chyba tyle dobrego na moje oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...