Skocz do zawartości

Ekran gaśnie po zakończeniu rozmowy.


Łukasz1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Telefon Xiaomi 11T Pro po aktualizacji telefonu do miui 14 i androida 13 telefon po zakończeniu rozmowy robi się cały czarny tak jak by ekran się zawiesił lub czujnik zbliżeniowy i nic nie idzie zrobi trzeba wyłączyć telefon i wtedy działa wszystko normalnie do kolejnego połączenia lecz nie zawsze tak się dzieje.  W miui 13 na andku 12 było wszystko ok macie też takie problemy z miui 14 na andku 13?? W razie pytań już robiłem hard reset a intalmsie zastanawiam czy nie zrobić jeszcze raz czy to pomoże. Proszę o pomoc jeśli jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz ustawione "Ustawienia aktualizacji/Otrzymuj wczesne aktualizacje"  ?  Podobno Szwajcaria dostaje aktualizacje w pierwszej kolejności, więc....

Ja bym w pierwszym ruchu zmienił lokalizację na Polska, odhaczył "Otrzymuj wczesne aktualizacje" i wyłączył/włączył telefon.

Jak nie zadziała to sprawdź w sieci czy dla EEA jest w ogóle dla 11T Pro dostępny "pakiet stabilny aktualizacji", trochę przeglądałem sieć i jakoś nie zauważyłem 11T Pro na liście telefonów z dostępnym update'm. Jeśli więc nie jest dostępny to doczytaj w sieci czy można się cofnąć do poprzedniej wersji bez uceglenia telefonu (raczej na pewno będzie potrzebny czyszczenie telefonu do zera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...