Skocz do zawartości

Usunięcie konta xiaomi, mi mix 4


Meomix

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłeś i wychodzi że niedz od kogo (: mi center ci podpowie (: telefon jest przypisany do nr telefonu lub email tak się logujego konta , gościu musi odczepić się od konta a ty się logujesz do utworzonego swojego , lub wygrywasz custom ROM i masz gdzieś Xiaomi konto itd(:

Wysłane z mojego 2201122G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Meomix napisał(a):

Witam zakupiłem telefon z drugiej ręki, niestety nie mam kontaktu ze sprzedającym, telefon działa wszystko z nim ok, ale nie znam hasła do konta i teraz moje pytanie brzmi czy jest możliwość usunięcia tego konta bez utraty danych ??

Bez utraty danych raczej nie wchodzi w grę. Może w tym temacie pomorze Ci @Acid 

2 godziny temu, skay77 napisał(a):

 wygrywasz custom ROM i masz gdzieś Xiaomi konto itd(:

Wysłane z mojego 2201122G przy użyciu Tapatalka
 

Odblokowanie bootloadera usuwa dane z telefonu, a żeby to zrobić, to i tak musi najpierw podpiąć telefon pod swoje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to powierzyłeś nieznanej osobie 3k za telefon skonfigurowany, nie sprawdziłeś czy nie jest może kradzionym (skoro ma konto Xiaomi a sprzedawca go nie wylogował to może być prawdopodobne) i już dałeś na niego swoje życie (bo nie chcesz stracić danych bo nie wiesz co to kopie zapasowe) i dodatkowo nie zdajesz sobie sprawy, że jeśli jest włączony Find Device to ktoś ci w sekundę może z tego mixa zdalnie zrobić przycisk do papieru?

Interes życia...

Napisz mi na PW IMEI a sprawdzę find device czy nie kradziony. Jednak bez wipe się nie obejdzie bo musi wyskoczyć kod bezpieczeństwa by usunąć zdalnie konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...