Skocz do zawartości

MIUI V14.0.23.1.9.DEV


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mixolh napisał(a):

Ja usuwałem przez TWRP bo albo nie dało się usunąć folderu albo pokazywało że usunęło ale nadal był. Dokładnie nie pamiętam ale wiem że pomagało. To oczywiście tylko moja wskazówka która może pomóc.

ja usunąłem go normalnie - nie było żadnych komunikatów - sprawdziłem też że się usunął - potem spróbowałem pobrać motyw - bez powodzenia - zrobiłem restarta - katalog się pojawił - spróbowałem znowu pobrać motyw - również bez powodzenia - zostaje jeszcze wypróbować reset do ustawień fabrycznych ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na drugim portalu pojawiły się osoby które zgłaszają problem z motywami. Dodatkowo pojawił się ktoś kto zgłasza problem z Aparatem dla renoir (mi11lite5g). Problem nie polega na zasadzie niedziałającym aparacie a samą jakością zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mixolh napisał:

... Dodatkowo pojawił się ktoś kto zgłasza problem z Aparatem dla renoir (mi11lite5g). Problem nie polega na zasadzie niedziałającym aparacie a samą jakością zdjęć.

Kiedyś wspominałeś o alternatywie dla aplikacji Aparat w ROMach Xiaomi i u siebie zastosowałem modyfikowaną apkę Google, bardzo rozbudowaną (384 MB sam instalator, ok. 658 MB po instalacji), no i powiem, że chyba ten kombajn jak dotychczas najlepiej sobie radzi ze wszystkich innych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pitors napisał(a):

Pamiętacie gdzie można ustawić przycisk zasilania jako latarkę jak wcisnę 2x, bo zapomniałem? Dało się to ustawić bez zewnętrznej apki. Po aktualizacji mi to nie działa. Edit: znalezione. 

super sprawa ten skrót - korzystam cały czas - kiedyś ustawiałem jak trzykrotne uderzenie z tyłu obudowy ale czasami zdarzało się włączyć niepotrzebnie - a ten z zasilaniem jest luksus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2023 o 16:05, Licht napisał(a):

Kiedyś wspominałeś o alternatywie dla aplikacji Aparat w ROMach Xiaomi i u siebie zastosowałem modyfikowaną apkę Google, bardzo rozbudowaną (384 MB sam instalator, ok. 658 MB po instalacji), no i powiem, że chyba ten kombajn jak dotychczas najlepiej sobie radzi ze wszystkich innych opcji.

rzucisz linkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mateo912 napisał:

rzucisz linkiem? 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

W dodatkach są rozwiązania modyfikujące, pozwalające rejestrować DNG w pełnej rozdzielczości, ale niestety kosztem innych modułów foto.

W sumie, modyfikowana GCam, to ciekawa alternatywa dla apki systemowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Licht napisał(a):

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

W dodatkach są rozwiązania modyfikujące, pozwalające rejestrować DNG w pełnej rozdzielczości, ale niestety kosztem innych modułów foto.

W sumie, modyfikowana GCam, to ciekawa alternatywa dla apki systemowej.

 

a to gcama mam od dawna, aż takiej różnicy nie ma ;)
jedynie tryb astrofoto czasami się przydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kwestia techniczna związana z aktualizacją Google Play - wyświetla się komunikat że jest nowa wersja - pobieram - fon się restartuje - potem jak wejdę sprawdzić czy jest widoczna już ta nowa wersja (a nawet tego nie trzeba robić) to system sam się restartuje i znowu jest komunikat że można pobrać i zainstalować nową wersję ... trochę dziwne bo do tej pory był jeden restart i ta nowa wersja już była widoczna a tu wygląda na jakiś błąd przy instalacji :) bo robi się taka pętla i możliwe że będzie cały czas ... zobaczę jeszcze potem w wolnej chwili - tak chciałem zapytać czy ktoś może wrzucał ta aktualizacje i ma podobny problem .... ps. poprzednia aktualizacja Google Play była już dla A13 - i instalacja była bez takich przygód ...

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sly napisał(a):

Mam jakiś problem z powiadomieniami z mesnegrea nie zawsze. Ale nie które po jakimś czasie dostaje jakby ponownie. Ktoś też ma taki problem??

u mnie jest chyba wszystko ok z messengerem - zdublowanych czy też ponownych nie miałem jeszcze - z drugiej strony sporadycznie z tego korzystam - raczej używam gadu gadu - zwłaszcza w robocie to mi się przydaje - czasami z lekkim opóźnieniem przychodzą powiadomienia ale to może być związane z tym że mam aktywne GG w tym samym czasie i w telefonie i na kompie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Master napisał(a):

u mnie jest chyba wszystko ok z messengerem - zdublowanych czy też ponownych nie miałem jeszcze - z drugiej strony sporadycznie z tego korzystam - raczej używam gadu gadu - zwłaszcza w robocie to mi się przydaje - czasami z lekkim opóźnieniem przychodzą powiadomienia ale to może być związane z tym że mam aktywne GG w tym samym czasie i w telefonie i na kompie ...

Chyba problem po stronie messengera, bo u żony na innym telefonię podobny problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sly napisał(a):

Chyba problem po stronie messengera, bo u żony na innym telefonię podobny problem 

no ciekawe ... może trzeba na updata nowego zaczekać (ostatnio jakiś był jak pamiętam - może tam coś popsuli ...) ogólnie na powiadomienia nie narzekam na tej wersji rozwojowej - biorąc pod uwagę co było w poprzednich :) no i niedługo (weekend) powinna być nowa wersja rozwojowa miui - to zobaczymy co tam się wydarzy ... mnie zastanawia czemu ta aktualizacją Google Play tak się zachowuje ... planuje zaczekać na nową rozwojowa i spróbuję znowu ja wrzucić - możliwe że to wina tej aktualizacji - tym bardziej że poprzednia - też dla Androida 13 wrzuciła się bez żadnych problemów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Test napisał(a):

@Kacper Skrzypek Wersja DEV dla Xiaomi 13 nie jest podlinkowana na stronie pobierania, tylko stabilna i dla PRO jest OK.

Dam sobie rękę uciąć, że jeszcze parę dni temu było OK...

Wymusiłem odświeżenie cache, powinno już być widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mixolh napisał(a):

Muszę przyznać że ktoś miał czuja z tą aktualizacją APK security. Od kilku dni nie miałem problemu z brakiem dźwięku dzwonka czy powiadomień. 

Może komuś się przyda ta informacja na przyszłość ...

ja na tej wersji rozwojowej nie miałem problemu chyba przez tydzień :) nawet miałem o tym napisać że prawdopodobnie problem rozwiązany - jednak nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2023 o 11:12, Master napisał(a):

u mnie jest chyba wszystko ok z messengerem - zdublowanych czy też ponownych nie miałem jeszcze - z drugiej strony sporadycznie z tego korzystam - raczej używam gadu gadu - zwłaszcza w robocie to mi się przydaje - czasami z lekkim opóźnieniem przychodzą powiadomienia ale to może być związane z tym że mam aktywne GG w tym samym czasie i w telefonie i na kompie ...

Na jakiś forum czytałem, że problem po stronie messengera, bo pojawia się u każdego producenta. Chociaż chyba wyszedł jakas aktualizacja, bo już się zdarza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sly napisał(a):

Na jakiś forum czytałem, że problem po stronie messengera, bo pojawia się u każdego producenta. Chociaż chyba wyszedł jakas aktualizacja, bo już się zdarza

 

no niedawno pamiętam była jakaś aktualizacja do tego - ale co tam zepsuli / naprawili to nie mam pojęcia :) jako ciekawostkę powiem tyle że dzisiaj matka wysyłała mi zdjęcie przez Messengera i słyszałem taki pikniecie - zawsze jest przed pojawieniem się dźwięku powiadomienia i samego powiadomienia - ale ani dźwięku ani powiadomienia nie wyświetliło :)

ps. jest nowa aktualizacja dla Messengera - nie zaszkodzi sprawdzić co to da ...

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sly napisał(a):

Efekt się pojawia ikony nie wszytskie

a to zobaczę przy okazji - ikony to były też jak pamiętam ... już niedługo będzie kolejną rozwojowa to tam się sprawdzi :) a instalował może który załogant ta aktualizacją Google Play? ja po tych problemach które miałem też spróbuję jeszcze raz już na nowej rozwojowej (zakładam, że w niedzielę powinna być ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, grzegorz.lki napisał(a):

@Mastermnie się samo zaktualizowało.

Xiaomi 12, ostatnia rozwojowa 23.1.9

Screenshot_2023-02-03-17-34-40-058_com.android.vending.thumb.png.29ab192757f464099daf1bab95c57f4b.png

no ja przed chwilą jeszcze raz spróbowałem ale znowu było to samo czyli porażka - wygląda to tak klikam pobierz i zainstaluj - pobiera się - uruchamiam ponownie, system wstaje widżety się odpalają i nagle jest ponowny restart - bez żadnego komunikatu - system znowu się uruchamia - tym razem bez restartu - a Google Play znowu ma opcje pobierz i zainstaluj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...