Skocz do zawartości

Którą wersję mi4 wolisz? - Ankieta


Gość Kapex

  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupujesz mi4 - którą wersje wybierasz?

    • Mi4 64 GB WCDMA
    • Mi4 16 GB LTE (3GB RAM)


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc brak tego 64GB może zrekompensować nielimitowany LTE + dane w chmurze (czy to Dropbox, dysk google, czy 5gb darmowego od Xiaomi).

 

Swoją drogą, zawsze zastanawiałem się, na co idzie ludziom to 64gb pamięci :D Ja tam mam 16gb (czyli 12 dostępnego), po wgraniu kilku piosenek, GPS-a offilne, użytecznych apek zostaje mi ~8gb do użytku, i nijak nie mogę tego wykorzystać - a jak dodam, że zdjęcia trzymam w chmurze, to już w ogóle tej pamięci jest od cholery. No, chyba, że ktoś traktuje Xiaomi jako mobilne centrum gier, to wtedy go zrozumiem :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE jest dla mnie czymś absolutnie zbędnym, gdyż w mojej miejscowości nawet nie ma zasięgu LTE. Poza tym nie korzystam z transmisji danych w telefonie co jest kolejnym argumentem do odrzucenia wersji LTE.

 

Dlatego właśnie, ceniąc sobie dużo miejsca na dane wybrałem wersję WCDMA 64 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten sam temat, ale troszkę z innej beczki - czy opłaca się dopłacać różnicę 120 euro, za wersję 64 GB (WCDMA), czy może wziąć tą tańszą opcję 16GB z LTE ?

Dodam, że mam sporo muzyki do wgrania + - 7GB , później kolejna kwestia, mianowicie jak dużo fajnych apek mogę mu wrzucić, aby było jeszcze trochę zapasu ?

Raczej nie gram na telefonie w gry typu GTA, czy cuś w ten deseń ;] - owszem w gry tak, ale mniej wymagające.

Mieszkam w regionie, gdzie nie jestem pewny, czy to LTE na pewno będzie śmigać (Podkarpacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten sam temat, ale troszkę z innej beczki - czy opłaca się dopłacać różnicę 120 euro, za wersję 64 GB (WCDMA), czy może wziąć tą tańszą opcję 16GB z LTE ?

Dodam, że mam sporo muzyki do wgrania + - 7GB , później kolejna kwestia, mianowicie jak dużo fajnych apek mogę mu wrzucić, aby było jeszcze trochę zapasu ?

Raczej nie gram na telefonie w gry typu GTA, czy cuś w ten deseń ;] - owszem w gry tak, ale mniej wymagające.

Mieszkam w regionie, gdzie nie jestem pewny, czy to LTE na pewno będzie śmigać (Podkarpacie).

Zasięgi LTE możesz sprawdzić na mapie operatora. Ilość potrzebnej przestrzeni jest indywidualna... Mi wystarcza 16Gb jeszcze z zapasem, używam LTE do chmury, ktoś inny woli mieć wszystko w tel i musi mieć wtedy 64Gb... Apki wiele miejsca Ci nie zjedzą... zazwyczaj mają w okolicach 20-30mb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na wcdma 64 GB, ponieważ telefon miał mi zastąpić 80 GB iPoda i niestety trochę muzyki musi dźwigać (w 320 kbps). LTE jest dla mnie z drugiej strony nie potrzebne, bo nie planuję nielimitowanego pakietu, a i prędkość HSDPA + spełnia moje oczekiwania. Także zależy kto ma jakie priorytety. Jakby była wersja 64 GB LTE, to bym taką kupił, bo mieszkam w Warszawie i z zasięgiem raczej nie ma problemu. Dodatkowo na 3g dłużej bateria ciągnie, co też może być argumentem za

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Queek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten sam temat, ale troszkę z innej beczki - czy opłaca się dopłacać różnicę 120 euro, za wersję 64 GB (WCDMA), czy może wziąć tą tańszą opcję 16GB z LTE ?

Dodam, że mam sporo muzyki do wgrania + - 7GB , później kolejna kwestia, mianowicie jak dużo fajnych apek mogę mu wrzucić, aby było jeszcze trochę zapasu ?

Raczej nie gram na telefonie w gry typu GTA, czy cuś w ten deseń ;] - owszem w gry tak, ale mniej wymagające.

Mieszkam w regionie, gdzie nie jestem pewny, czy to LTE na pewno będzie śmigać (Podkarpacie).

120 EURO ? ! Gdzie ty to chcesz zamawiać ? u Burizy różnica to 200 ale zł ..Moim zdaniem przy tej ilości muzyki wersja 64 GB będzie bardziej przydatna. Zawsze będziesz mógł dorzucić sobie jakieś filmy czy coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie używacie Xiaomi do słuchania muzyki?Przecież ja lepsze dźwięki wydaję waląc w wiadra :) ale szczerze,JAK DLA MNIE to wystarczy 16GB bo nie instaluje 10 edytorów do zdjęć tylko jeden sprawdzony,tak samo w przypadku innych aplikacji.Po prostu lubię mieć porządek i tylko te aplikacje które używam a nie 15 podobnych które odpaliłem razy kilka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie używacie Xiaomi do słuchania muzyki?Przecież ja lepsze dźwięki wydaję waląc w wiadra :) ale szczerze,JAK DLA MNIE to wystarczy 16GB bo nie instaluje 10 edytorów do zdjęć tylko jeden sprawdzony,tak samo w przypadku innych aplikacji.Po prostu lubię mieć porządek i tylko te aplikacje które używam a nie 15 podobnych które odpaliłem razy kilka!

Jak dobrze ustawisz Viper i nie słuchasz muzyki w beznadziejnej jakości to dźwięk jest zadowalający. Nie doszukiwałbym się najwyższych lotów, w końcu to tylko telefon.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie używacie Xiaomi do słuchania muzyki?Przecież ja lepsze dźwięki wydaję waląc w wiadra :) ale szczerze,JAK DLA MNIE to wystarczy 16GB bo nie instaluje 10 edytorów do zdjęć tylko jeden sprawdzony,tak samo w przypadku innych aplikacji.Po prostu lubię mieć porządek i tylko te aplikacje które używam a nie 15 podobnych które odpaliłem razy kilka!

 

W MIUI Polska jest wgrany Viper, który daje radę. Testowałem obecnie na "słuchawkach z bazaru", i dźwięk jest ok (nawet nieco lepszy niż w HTC ONE X którego dotychczas używałem). Czekam teraz na pistony, więc pewnie będzie jeszcze lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham muzyki zazwyczaj w formacie flac na pistonach V3,earpodsach czy też koss porta pro,i wierzcie mi Panowie na słowo,że nawet stary iPhone 4s mojej żony gra o niebo lepiej niż MI4 z ustawionym viperem chyba,że ja po prostu nie umiem tego ustrojstwa ustawić ? :)

Edytowane przez tomasov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham muzyki zazwyczaj w formacie flac na pistonach V3,earpodsach czy też koss porta pro,i wierzcie mi Panowie na słowo,że nawet stary iPhone 4s mojej żony gra o niebo lepiej niż MI4 z ustawionym viperem chyba,że ja po prostu nie umiem tego ustrojstwa ustawić ? :)

Nie potrafisz ustawić widocznie, bo od tygodnia słucham muzyki na pistonach na Mi4 z Viperem i jest o niebo lepiej niż na Sony Z3 czy też Samsungu S4/S5 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...