Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Część wszystkim.

Zakupiłem MI Mix 2s na oficjalnej stronie domu aukcyjnego w UK i wszystko było cacy do momentu aż chciałem odblokować bootloader za pomocą Miflash_unlock. Okazuje się że telefon jest zablokowany przez poprzedni numer telefonu zaczynający się 807...

Nawet nie wiem z jakiego to kraju. 
Wiecie jak można telefon odblokować usuwając połączenie ze starym numerem telefonu konta xiaomi by móc wgrać custom ROM?

Nawet nie wiem gdzie uderzyć z tym problemem. Trzeba telefon wysyłać do serwisu? Pisać do Xiaomi gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zorkaner napisał(a):

Część wszystkim.

Zakupiłem MI Mix 2s na oficjalnej stronie domu aukcyjnego w UK i wszystko było cacy do momentu aż chciałem odblokować bootloader za pomocą Miflash_unlock. Okazuje się że telefon jest zablokowany przez poprzedni numer telefonu zaczynający się 807...

Nawet nie wiem z jakiego to kraju. 
Wiecie jak można telefon odblokować usuwając połączenie ze starym numerem telefonu konta xiaomi by móc wgrać custom ROM?

Nawet nie wiem gdzie uderzyć z tym problemem. Trzeba telefon wysyłać do serwisu? Pisać do Xiaomi gdzieś?

Podaj IMEI to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 07:21, Netoper napisał(a):

Napisz do sprzedawcy żeby odpiął telefon od swojego konta Xiaomi.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


 

Niemożliwe. Nie wiem skąd telefon pochodzi. Trafił do domu aukcyjnego w oryginalnym pudełku prawie jak nowy. Zdziwiłem się że już tam ktoś połączył konto. 

W dniu 19.12.2022 o 08:01, Acid napisał(a):

Podaj IMEI to sprawdzę.

Wysłałem wiadomość prywatną.

Daj znać jakie mam rozwiązania. Wyczytałem gdzieś że ktoś odblokował bootloader za pomocą programu MiracleBox ale nie znam i nie nie wiem nic na temat boxa.

 

Na dole zdjęcie z próby odblokowania

Po przetłumaczeniu przez Google translator:

The phone has been locked by the account number 817****807 by searching the phone and cannot be unlocked

IMG-20221209-WA0001.jpeg

Edytowane przez zorkaner
Dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Telefon jest przypisany do konta jakiegoś użytkownika. Do pokinon nie odwrotnie no to lipa.
Można jeszcze pisać do suportu Xiaomi o odpięcie telefonu od tego konta, z tym że trzeba udokumentować że się jest jego obecnym wlascicielem- dowód zakupu, fotka pudełka z imei itp. ale to trzeba uzgodnić z suportem co oni obecnie wymagają.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Momento bo nie zajarzyłem, masz już odpięty telefon od konta i nie możesz odblokować BL? Czy dalej zapięty do czyjegoś konta?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2023 o 12:52, Netoper napisał(a):

Telefon jest przypisany do konta jakiegoś użytkownika. Do pokinon nie odwrotnie no to lipa.
Można jeszcze pisać do suportu Xiaomi o odpięcie telefonu od tego konta, z tym że trzeba udokumentować że się jest jego obecnym wlascicielem- dowód zakupu, fotka pudełka z imei itp. ale to trzeba uzgodnić z suportem co oni obecnie wymagają.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Momento bo nie zajarzyłem, masz już odpięty telefon od konta i nie możesz odblokować BL? Czy dalej zapięty do czyjegoś konta?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Dalej przypisany do poprzedniego numeru telefonu. Nie mogę odblokować BL bo wyskakuje komunikat że przypisany do jakieś numeru cholera wie jakiego kraju.

Wiesz gdzie należy pisać? Możesz podac link do oficjalnej strony support?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zorkaner napisał(a):

Nie mogę odblokować BL bo wyskakuje komunikat że przypisany do jakieś numeru cholera wie jakiego kraju.

Usunąć Find device, które tu przeszkadza, by się dało, ale musiałbyś przywrócić telefon do fabrycznych. Wtedy wywoła się najpewniej blokada po Find device, na dole będzie kod odblokowania który wysyłasz do Acida na MiCenter. Blokadę masz z numeru w UK.

https://micenter.pl/unlock/

Ale odblokowanie kosztuje 200 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.01.2023 o 21:10, Kacper Skrzypek napisał(a):

Usunąć Find device, które tu przeszkadza, by się dało, ale musiałbyś przywrócić telefon do fabrycznych. Wtedy wywoła się najpewniej blokada po Find device, na dole będzie kod odblokowania który wysyłasz do Acida na MiCenter. Blokadę masz z numeru w UK.

https://micenter.pl/unlock/

Ale odblokowanie kosztuje 200 złotych.

Przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej nie ma kodu. od razu ekran konfiguracji mi się pojawia. 

 


 

Unlock.jpg

Edytowane przez zorkaner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...