Skocz do zawartości

Filmy i dzwiek po BT


technik

Rekomendowane odpowiedzi

Mi note jak ustawic zeby filmy z wbudowanego odtwarzacza albo jeszcze lepiej z mx playera odtwarzaly sie na radiu samochodowym po bt? Rozmowy smigaja, muza tez, nawigacja na google mapach wycisza muzyke i wskazowki slychac w telefonie i muzyka wraca do swojego poziomu ale to mi nie przeszkadza.

Jak ustawic zeby np. teledysk lecial po bt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działało to u mnie zawsze, jak to nie da się? Potem sprawdzę, ale cały dźwięk był przenoszony, YT, gry, muzyka. Sprawdzę potem na MX Playerze, ale jestem w 90% przekonany, że to się dało zrobic. Problem polega na tym, że nie ustawiałem nigdy nic specjalnie, po prostu działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to pusc z kokorki teledysk na kompa bez uzywania specjalnych programow.....

Muzyka,pliki przez bt to nie problem! Ale teledyski watpie zebys kolwiek puscil przez BT

Nie używam wbudowanego odtwarzacza, tylko MX Playera. Do teledysków używam YT. Napisałem że sprawdzę. wbudowanego odtwarzacza nie używałem nigdy, nie unoś się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się na pewno, sam kilka razy włączałem w samochodzie kawałki z YouTube, o ile urządzenie jest podłączone, całość powinna po prostu sama działać. Nie zagłębiałem się nigdy w ustawienia, ale chyba tylko tam da się coś zmienić.

Nie pomogę ci, ale potwierdzę, że jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lecial teledysk w aucie czy muzyka? Bo mysle ze nie bardzo zrozumiales o co chodzi. Dzwiek z smarta po Bt idzie bez problemu, np z mp3,filmow,teledyskow i waszego ulubioneg yt ale tutaj chodzi o obraz.

Kazdy z was pisze ze idzie ale ani dowodu ani tez nie napisal zaden jak to zrobic.

Ja osobiscie jakis czas temu to samo pytanie zadalem co autor tego tematu i takze odpowiedzi nie bylo.

Mam sparowany tel z laptopem i wystarczh z bt wlacze juz cokolwiek puszcze na komorce na laptopie samoczynnie uruchamia sie player i leci np dzwiek z yt ale obraz juz nie, to samo jest z teledyskami, dzwiek leci na laptopie ale obraz juz nie.

No chyba ze Ty w aucie masz kino mobilne to przepraszam, podziel sie jak zrobic zeby po bt poszedl obraz, bo dzwiek to zaden problem..

Zaraz, bo nie wiem co ty chcesz zrobić, streamowac obraz wideo przez BT do samochodowego radia? A, no tak. Nie mam więcej pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, zwykle radio samochodowe alpine z bt + glosniki, bez zadnych monitorow tylko dzwiek, a chodzi mi zebym mogl odpalic wbudowany odtwarzacz video w xiaomi a jeszcze lepiej mx playera i zebym dzwiek z filmu/teledysku mial w radiu

Samo audio mnie interesuje

Edytowane przez technik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie mam pytan do ciebie. Czytales wogole tytul i ? Bo jak widac nie! Jasno postawione pytanie....MASZ NAWET W TYTULE OBRAZ I DZWIEK PO BT. Dzwiek wiem ze sie da puscic na kazde urzadzenie nie zaleznie czy to dzwiek z teledysku, z muzyki czy yt. Chodzilo mi o obraz po bt z xiaomi na laptopa. Nigdzie nie twierdzilem ze dzwieku sie nie da. Da sie jak najbardzie.

Nie goraczkuj się. Napisał wyraźnie ze chodzi o dźwięk. Wiesz jaką przepustowość ma bluetooth?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, zwykle radio samochodowe alpine z bt + glosniki, bez zadnych monitorow tylko dzwiek, a chodzi mi zebym mogl odpalic wbudowany odtwarzacz video w xiaomi a jeszcze lepiej mx playera i zebym dzwiek z filmu/teledysku mial w radiu

Samo audio mnie interesuje

Działa. Zarówno na wbudowanej aplikacji wideo jak i prze mx Playera. Również alpine. Mi3 ostatni build.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyke puszczam to automatycznie leci po bt, rozmowy tez automatycznie, a jak odpalam film to mam wizje i fonie w telefonie na radiu zero reakcji, cos mam zmienic w ustawieniach? W mx playerze zadnych ustawien takich nie widze

Spróbuj spakować ponownie, powinno to działać bez dodatkowego kombinowania. Ewentualnie w trakcie odtwarzania filmu, jeśli nie ma dźwięku to w radiu zmień źródło na inne i wróć ponownie do BT, u mnie tak się czasem działo i to pomagało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parowane i na 2 szajsungach sprawdzane i wszedzie tylko muza idzie a na filmach obcina muze i znajomi mowia ze tak nie idzie bo to od komorki zalezy bo to komorka nie wysyla sciezki z filmu tylko automatycznie przekierowuje na swoj glosnik, ble ble ble

Jakas alternatywa inny program moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parowane i na 2 szajsungach sprawdzane i wszedzie tylko muza idzie a na filmach obcina muze i znajomi mowia ze tak nie idzie bo to od komorki zalezy bo to komorka nie wysyla sciezki z filmu tylko automatycznie przekierowuje na swoj glosnik, ble ble ble

Jakas alternatywa inny program moze?

To bardzo dziwne, zawsze to u mnie działało bez względu na komórkę z Androidem i iosem. Czekam na mi note w tym tygodniu i zobaczymy czy jest jak mowisz. Spróbuj vlc playera może? Nie wiem szczerze mówiąc. Jakie to radio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dorwalem dzisiaj u znajomych kino domowe z bt :) i to samo muza idzie a jak wł film to dzwiek mam juz w komorce czyli cos blokuje na wyjsciu

Sprawdzalem na 3 urządzeniach. Mi4, mi3 i minote pro wszystkie działają prawidłowo, streamujac dźwięk z filmu po BT. Radio to alpine cde-w23bt

Tap z MiNote Pro

Na mi4 5.8.6, mi3 5.8.20, na minote pro ostatni miui7

Tap z MiNote Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...