Skocz do zawartości

kasini.pl - opinie


Panczo_Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

1 sprawdzony sprzedawca http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=249462&us_id=40078868
2 sprawdzony sprzedawca http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=249462&us_id=34727773

3 sprawdzony sprzedawca http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1714475(z tym że u niego akurat brak Mi4)

Są jeszcze xiaomiforsale.com i ibuygou.com 

 

Nie dosyć że pierwsze słyszę o tym kasini to jest jeszcze u niego drożej :D

Edytowane przez Eru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sprawdzony sprzedawca http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=249462&us_id=40078868

2 sprawdzony sprzedawca http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=249462&us_id=34727773

3 sprawdzony sprzedawca http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1714475(z tym że u niego akurat brak Mi4)

Są jeszcze xiaomiforsale.com i ibuygou.com 

 

Nie dosyć że pierwsze słyszę o tym kasini to jest jeszcze u niego drożej :D

NA allegro ma ponad 4000 komentarzy Przedmioty użytkownika kasini70 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Ceny ze sklepu są jeszcze nie zaktualizowane.  I jako jedyny chyba posiada wersję 3 GB LTE z fakturą vat a takiej poszukuje.

Edytowane przez Panczo_Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupuj :P

Po co od razu takie wyśmiewanie ?? Tak szczerze nie wygląda to dla Ciebie OK ?? Jeśli tylko znajdziesz mi ten telefon w ofercie z fakturą VAT do 1500 zł to będę ogromnie wdzięczny.

Accessories4you Posiada Mi4 3Gb LTE w kolorze białym, dla użytkowników forum za 1599zł oraz wystawia FV.

http://accessories4you.pl/pl/i/Rabaty-dla-MIUI-Polska/17

 

Pewny, sprawdzony, kontakt z nim nawet przez to forum... 

Rozmawiałem z nim ale nie jest w stanie zejść z ceny do 1500 zł i nie ma tego telefonu na miejscu niestety. Niestety taka cena to już za dużo :( 

Edytowane przez Panczo_Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wysyłkę ma "Do 10 dni" to raczej nie jest jakiś koszmar? Zamawiając z Chin pocztą czekasz od 10 do 40dni, a za kuriera trzeba nieźle dopłacić i masz ~5dni. Po 2 nie jest warte dopłacić t ~100zł aby być w 100% pewnym, że sprzęt dojdzie oryginalny? 

Za ~1236zł masz Mi4 3Gb LTE w XFS, ale tam nie wiem jak z FV (wydaje mi się, że te kwitki co dają, niewiele są warte).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za 1600 http://accessories4you.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-4-LTE-3GB-RAM/81+ cena przesyłki + FVAT

 

@Nezumi to nie jest faktura - toć najlepiej brać na firmę :D

 

To gdzie i jak kupisz w sumie mało nas chyba obchodzi - jak będziesz miał problemy to też - podaliśmy Ci sprawdzonych przez nas dostawców - twój wybór. ;)

Edytowane przez Eru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Ja kupiłem u tego sprzedawcy (na allegro - kasini70) Mi4 LTE.

Wszystko w porządku. Otrzymałem fakturę VAT 23%.

Telefon zweryfikowałem przy pomocy zdrapki - wyszło poprawnie, poza tym miał wgrany ROM 5.9.44 MIUIPolska. Sam zaktualizowałem do 5.10.15.

Kontakt i wysyłka też ok.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, (pierwszy post na forum)

Stalem sie wlasnie posadaczem telefonu Xiaomi Mi4C. Kupilem go wlasnie od tego sprzedawcy. Tranzakcja jaknajbardziej udana. Bezproblemowy kontakt telefoniczny ze sprzedaca. Szybka wysylka.

Nie moge tylko zweryfikowac legalnosci telefonu ale mam nadzieje ze znajde na tym forum rozwiazanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 6.08.2015 o 18:50, MD13 napisał:

Raczej nie ;) tylko podanie sprzedawców którzy mają oryginalne Xiaomiki i nie robią ludzi w balona. Ale każdy ma wybór gdzie kupić ;)

Jestem na etapie zakupu Redmi 3 i tak powoli przeglądam wszystkie wątki, czytam gdzie kupić telefon, czy z Chin, czy od Goldway'a, czy XFS...Natrafiłem na ten temat, ponieważ podobnie jak autor wątku zauważyłem dobrą ofertę cenową na allegro od kasini.pl

Użytkownicy Eru, Nezumi oraz Ty sugerujecie zakup telefonu u innych sprzedawców o których również czytałem na forum. Zastanawia mnie jednak pewna kwestia...Waszym głównym argumentem jest sprawa oryginalności produktu, natomiast w dziale "podróbki" nie znalazłem ani jednej konkretnej informacji, że ten, a ten sprzedawca sprzedaje na 100% podróbki. To byłby dowód nie tylko na brak wiarygodności sprzedawcy, ale przede wszystkim na to, że faktycznie ktoś podrabia takie modele i że są one dostępne powszechnie w sprzedaży. Natomiast w dziale "podróbki" jest mnóstwo tematów odnośnie tego, czy telefon na pewno jest oryginalny, jakie są metody, aby to sprawdzić. Niektóre z nich działają, niektóre nie, no a jak nie działają, to szuka się jeszcze innych metod lub odpowiadający uświadamiają, że to może być sprawa roomu lub problemy wynikają jeszcze z czegoś innego, natomiast nie zauważyłem ani jednej dosadnej opinii w stylu: "..To jest na pewno podróbka, sprzedawca oszukuje klientów.."

W związku z powyższym uświadomcie mnie, bo nie dostrzegam konsekwencji w tym wszystkim...

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze wpisy są spowodowane doświadczeniem i pamięciom kupna urządzeń z przeszłości. Wcześniej było jakby więcej podróbek i pisano na forum o sprzedawcach co sprzedawali podróby. Teraz w oczywistych względów tych sprzedawców już nie ma. Sklepy , które polecamy są sprawdzone i egzystują już dłuższy czas na rynku. Po za oryginalnością swoich produktów mają już wyrobioną opinie co możesz poczytać na forum. Temat podrób się trochę zmienia. Rok temu sprawy wyglądały inaczej i podróbek było znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją odpowiedzią podważyłeś, to co napisałeś (06.08.2015), czyli to co zacytowałem...

Zmierzam do tego, że skoro do tej pory nie ma dowodów na to, że ktokolwiek wypuścił na rynek podróbkę Redmi 3, to nie operujmy sugestiami, że niektórzy sprzedawcy mogą posiadać nieoryginalne produkty. Natomiast otwarcie piszmy o rzetelności sprzedawcy, o kontakcie z potencjalnym klientem, o działaniu serwisu sprzedawcy itp.   Innymi słowy nie wprowadzajmy ludzi w dodatkowe zakłopotanie przed zakupem...Niektórzy z kupujących wolą zaryzykować zakup u sprzedawcy z którym jest słaby kontakt, który ma słaby serwis, ale...chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy, dla nich bowiem czynnik finansowy jest istotny. Jeśli sprawa fundamentalna (oryginalność produktu) będzie wyjaśniona, to kosztem jakości obsługi dokonają zakupu tam...gdzie jest taniej.

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tu ogólnie o marce Xiaomi nie o konkretnym modelu. Nie wiem i nie śledzę redmi 3. Jak kupowałem mojego redmi nota lte to podrób było bardzo dużo teraz jak pisałem sytuacja się zmienia. Wcześniejsza moja wypowiedź jest z sierpnia 2015r a teraz mamy kwiecień 2016r. Czasy się zmieniają i sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cointreau Bierz pod uwagę, że masa ludzi, którzy kupują Xiaomi, nawet tutaj nie zagląda, może nie mieć pojęcia, że ma refuba, podróbkę. Sam sprzedawca się u nas nie pojawia, nie przedstawia swojego zdania i swoich racji. Aktualnie dochodzi również kwestia blokowania BL (np. Mi4c), czy też zawirusowanego softu (np. xiaomi.com.pl). Tutaj nie chodzi tyle o same podróbki, czy kantowanie, a o rozwagę przy kupnie. Cena to 1 sprawa, a sam sprzedawca to 2... Na przykładzie MiSpot, nigdy bym nawet nie rozważał kupna u nich, gdyby nie to, że sprzedawca się na forum pojawił i przedstawił swoje racje i swoje plany odnośnie sklepu, prosta rzecz, a cieszy. Pamiętajmy, że niska cena telefonu Xiaomi na allegro/aliex często wiąże się z mocno zasyfionym systemem, a nie każdy bawi się w instalację MIUIPolska, niektórzy kupują i chcą używać, a forum znajdują po pół roku-roku, gdy orientują się, że aktualizacji żadnych nie ma lub coś jest mocno nie tak z telefonem. No i na forum tępimy cebulactwo, produkty Xiaomi są bardzo tanie, więc szukać jeszcze na allegro/aliex najniższych cen i brać bez zastanowienia "a będzie co będzie", a następnie wielkie zdziwienie i tematy, że refub, że podróbka, że szajs jest tutaj nietolerowane i wywalane do kosza (a potem jeszcze się mod musi tłumaczyć na PW, dlaczego wywalił dany temat do kosza...). Nie kupujmy "byle najtaniej", a "byle najlepiej", a tutaj jest znacząca różnica :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Nezu xiaomi jest już i tak tanie w stosunku do innych wiodących marek a jakość ma porównywalną 9 jak nie lepszą :-D ). Na forum znajdziesz zaufanych sprzedawców z opiniami ludzi. Ale wybór zależy od kupującego jak chce to kupi gdziekolwiek i nikt mu tego nie zabroni. Motto " szukasz porady to ją dostaniesz ,a zrobisz jak będziesz uważał ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kasini70 no cóż byłem tak zszokowany że pierwsza myśl- napiszę tutaj;

Polecam - dlaczego? już piszę

1 Mail z pytaniem-szybka konkretna odpowiedź

2 Telefon z paroma dodatkowymi pytaniami ( zakup za około 1300 zł wolałem się upewnić) - za trzecim razem odebrany i udzielone wyczerpujące odpowiedzi 

3 23-06-2016 godz.10:30 zamówienie przez Allegro  - ten sam dzień godz.około15:00 info o nadaniu paczki

4 24-06-2016 godz16:00 - odbieram paczkę w paczkomacie (przesyłka zgodna z zamówieniem wszystko w jak najlepszym porządku albo ja mam szczęście do ludzi):-D

Pozdrawiam. 

Edytowane przez QMiui
błąd w pisowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sorry za odkop

Sprzedawane telefony są niezłe, niestety gwarancję rozpatruje sprzedający czego efekt jest taki, że stwierdził uszkodzenie mechaniczne w urządzeniu które było w idealnym stanie! Sprzęt powrócił z uszczerbionym ekranem!!! Tyle z uczciwością, nie polecam - wręcz odradzam. Dodam, że po otrzymaniu zlej opinii szybciutko pojawiły się dwie pozytywne (2 godziny). Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...