Skocz do zawartości

Opinie o kasini70 z allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś dokonał zakupu Mi4 u użytkownika  kasini70  z Allegro ??

Czy są to oryginalne telefony Xiaomi ??

 

Chcę kupić dokładnie ten model. http://allegro.pl/xiaomi-mi4-16gb-lte-3ram-fv23-serwis-gratisy-pl-i5576634714.html 

 

Cenę jaką uzyskałem poza allegro to 1440 zł z fakturą VAT którą mogę odliczyć sobie na firmę. Wyjdzie mnie on wtedy ok 1150 zł. Czy macie jakąś lepszą opcję na tańszy zakup tej wersji telefonu ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Jestem nowym użytkownikiem smartphona Xiaomi Mi4C dzięki Allegrowiczowi kasini70, którego mogę serdecznie i z czystym sumieniem POLECIĆ. Błyskawiczna dostawa, towar zgodny z opisem. Kupujesz i na drugi dzień korzystasz z telefonu nie martwiąc się o dodatkowe opłaty celno-podatkowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości sprzedawca bardzo chętnie podejmie rozmowę i wszystko wytłumaczy. Po zakupie kasini70 również chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i stara się aby korzystanie z Twojego Xiaomi było czystą przyjemnością. Telefon Xiaomi Mi4C raczej oryginalny sprawdzony programem AnTuTu Officer. Nic nie wskazuje na FAKE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do weryfikacji, czy oryginał/fake, używasz Antutu, to kiedyś możesz się mocno zdziwić. Te programy można łatwo oszukać, jak małe dziecko w ciuciubabkę.

Nie twierdzę oczywiście, że masz podróbkę. Tylko, ot taka informacja na przyszłość.

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Nezumi napisał:

instalując miuipolska...  NA forum jest gdzieś też temat jak rozpoznać fake.

W takim razie kolego sympatyczny mogę jeszcze raz z czystym sumieniem polecić kasini70 i stwierdzić oryginalność Jego produktów, gdyż otrzymany Xiaomi Mi4C z Miu7 5.11.12, zaraz po zakupie zaktualizowałem ze strony MiuPolska do wersji Miui7 6.1.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja wlasnie rozmawialem z nim przez telefon i naprawde spoko sprzedawca. Poinformowal mnie ze mozna przedluzyc gwarancje do 24 miesiecy i dodatkowo o uszkodzenia mechaniczne i od kradziezy za 260zl. No to w sumie spoko bo jak mi sie zbije ekran czy cos (Wlasnie koncze przygode z HTC ONE M8 po roku - ekran i gniazdko usb) to wymieniaja na nowy. Kupowal ktos te ubezpiecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, od dłuższego czasu zastanawiałem się gdzie kupić telefon marki Xiaomi - model Mi4c.

Padło na użytkownika allegro: kasini70
Nie robię żadnej reklamy, nie znam sprzedawcy.
Wiem jaki mętlik w głowie mają kupujący, dlatego postanowiłem napisać opinie.

Napisałem z zapytaniem czy do telefonu jest wgrane MIUI Polska i kilka innych pytań po czym dostałem odpowiedź typu 'za dużo by pisać, proszę zadzwonić' - tak właśnie zrobiłem.

Sprzedawca bardzo profesjonalnie wszystko wyjaśnił. Telefon zamówiłem około 13, następnego dnia o godzinie 12 miałem w ręku, doręczone przez kurier GLS, dobrze spakowany.

Z telefonem otrzymałem:
-paragon,
-gwarancja z pieczątkami (1 rok), dane firmy itp (nie jest to firma 'krzak'),
-rysik,
-adapter microUSB na USB-C 3.1,
-zasilacz sieciowy + adapter europa,
-kabel usb,
-ładowarka samochodowa,
-tempered glass (który nakleiłem),
-screen protective film,
-etui sylikonowe - przezroczyste,

Po otrzymaniu zaktualizowałem MIUI Polska do najnowszej, wszystko bezbłędnie, szybko - czyli telefon oryginalny.

Możliwość ubezpieczenia telefonu na okres 2 lat przed upadkami, kradzieżą <- (chyba) - koszt bodajże 270zł.

Szczerze polecam sprzedawcę!

Poniżej mała fotorelacja (fotografem nie jestem) ;)


67718292753704135759.jpg

01592528901854971077.jpg

78949244620127734842.jpg


79375134590479653810.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupiłem u tego sprzedawcy Mi4c. Około 16.00 podałem mail'em dane do faktury, a następnego dnia kurier dzwonił przed 12.00 i umawiał się na odbiór. Kontakt telefoniczny i mail'owy dobry. Wgrany MIUI PL. FV 23% wystawiona, a za 120 zł dokupiłem dodatkowy rok gwarancji w formie ubezpieczenia obowiązującego od 13. miesiąca po zakupie do 24. Można za ok. 270 zł dokupić ubezpieczenie, które obejmuje również kradzieże i uszkodzenia mechaniczne. Dla mnie sprzedawca OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zamawiam dziś od niego bądź od TECHNOS. Kuszę się bardziej tutaj, gdyż za 800zł dostanę swój wymarzony MI4C. Przeczytałem opinię, wszyscy pana chwalą. Jest ktoś kto niedawno kupował i chciałby się jeszcze wypowiedzieć?

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-16gb-2ram-dual-sim-etui-szklo-adapter-i6216932636.html

Edytowane przez fiontox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.05.2016 o 15:09, fiontox napisał:

Prawdopodobnie zamawiam dziś od niego bądź od TECHNOS. Kuszę się bardziej tutaj, gdyż za 800zł dostanę swój wymarzony MI4C. Przeczytałem opinię, wszyscy pana chwalą. Jest ktoś kto niedawno kupował i chciałby się jeszcze wypowiedzieć?

http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-16gb-2ram-dual-sim-etui-szklo-adapter-i6216932636.html

Zakupiłeś u sprzedawcy kasini70? Bo ja kupowałem u niego również około 2 msc temu i wszystko było ok. To co opisane w ofercie znajdowało się  przesyłce jak i zainstalowane było w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

No niestety muszę trochę popsuć opinię. Kupowałem u niego Mi5 i było parę kwiatków.

1. Nie miał telefonu na stanie - musiałem czekać na niego 2 tygodnie - a deklaruje wysyłkę w ciągu 24h.

2. Pytałem jakie ma wgrane oprogramowanie - twierdzi że telefony mają odblokowane bootloadery i bez problemu można wgrać Miui ze strony miuipolska.pl. Trochę wydłao mi się to podejrzane - niby jak oni zdejmują ten bootloader? Przezornie wystąpiłem o zgodę na zdjęcie booatloadera do xiaomi (nie było problemów po 2-3 dniach miałem ją).

Telefon przyszedł ale wgrane było Miui global w wersji stable. Oczywiście o żadnej aktualizacji do miui polska nie było mowy. Musiałem się trochę pobawić (wgranie global dev, potem odblokowanie telefonu, wgranie miui v7 przez Miflasha i potem wgranie miui v8 ze strony miuipolska.pl

Także pytajcie czy ma towar na stanie i co tam faktycznie jest wgrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Kupiłem u sprzedawcy kasini70 swój pierwszy telefon Xiaomi (Mi4c). Sprzedawca OK. Wszystko zgodnie z opisem dostawa szybka. Wgrane MIUI Polska v. 6.7.14 które bez problemu uaktualniłem do v. 6.10.20. Wszystko dobrze gdyby nie.... no właśnie. Karty SIM nie chcą łączyć się z sieciami komórkowymi. Wszystkie są widoczne przez sloty bo pokazują się w ustawieniach i można z nimi robić wszystko tzn. wpisać PIN, przypisywać nazwy, tryby łączenia, numery itd. ale wkładane pojedynczo do różnych slotów jaki i razem nie łączą się z siecią. Tak było przed jak i po aktualizacji MIUI. Karty SIM to stary T-Mobile, nju i nowa LYCA holenderska i nic... Jak sprzedawca taki w porządku to zaraz do niego napisze bo pogrzebałem już wystarczająco w systemie i pomysłów nie mam chyba, że szanowni użytkownicy mają jakiś pomysł co z tym zrobić. Z góry dziękuję.

Edytowane przez JareQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Telefon(Mi4C) zamówiony dla szwagierki 22.11 z samego rana i jeszcze czekam :-(. Mam numer przesyłki inPost, ale jeszcze nie jest zarejestrowana w systemie. Na aukcji oczywiście informacja o wysyłce w ciągu 24 godzin.

Dobrze, że telefon ma być prezentem na święta, to nie mam jakiegoś mega parcia.

Rozmawiałem telefonicznie ze sprzedawcą i ma wysłać po weekendzie - kontakt @ zerowy - dobrze, że chociaż odbiera telefony.

Już w tak obrzucanym błotem dawnym xiaomi.com.pl szybciej otrzymałem telefon(18.07 zamówienie, 22.07 u mnie).

Czy jeszcze coś zamówię coś u kasini70 - raczej wątpię - chociażby ze względu na brak kontaktu @, no i takie opóźnienie w wysyłce - przydałoby się chociaż jakieś powiadomienie o opóźnieniu czy coś, ale może za wiele wymagam? ;-)

Jeszcze nie wiem co będzie z telefonem - niby ma mieć odblokowany BL i MIUI 8 - dam znać jak otrzymam.

 

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszedł bardzo szybko, czyli ma na stanie. Ale odesłałem do naprawy/wymiany co trwało trochę dłużej, przy okazji nadmieniam że kontaktu sprzedawca ten nie unika oraz sam nawiązuje. Po powrocie potwierdzam że telefon ten, jak i pierwszy przysłany, zgodnie z zapewnieniem sprzedającego miał odblokowany BL, oraz nie najnowszą wersję, ale MIUIPolska, sama aktualizacja to już banał. Bawić się w odblokowanie BL, instalowanie TWRP itd nie ma już potrzeby. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... wysyłka telefonu dopiero w czwartek będzie - także jak ktoś ma kupić, to niech nie liczy na szybką wysyłkę :)

 

Telefon dotarł dopiero w piątek(02.12) do mnie - wszystko wydaje się w porządku, wgrałem najnowsze MIUI Polska(odblokowany BL, było jakieś MIUI 6.7...) , sprawdziłem czy działają połączenia itd... W zestawie najzwyklejsze etui silikonowe oraz szkło - chyba nie do końca do tego modelu, bo trochę za małe w stosunku do rozmiarów ekranu, ale na początek już coś jest.

Gdyby nie ten dłuuuuugi czas oczekiwania, to byłoby idealnie - oby to była jednorazowa wtopa.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie kupujcie od tego sprzedajacego telefonow. Sprowadza je z za granicy (co zreszta nie kryje chociazbby wpisujac informacje o adapterze dollaczonym to zestawu ladujacego), ale jak dochodzi do gwarancji, to sie okazuje, ze produkty u niego kupywane nie sa objete gwarancja w Polsce, i za wszelkie naprawy i tak trzeba zapalcic. Sprzedajacy rowniez nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci za gwarancje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Sprzedawca kasini70 odmówił usługi gwarancyjnej ze względu na znacznik wilgoci, czyli ze względu na zawilgocenie komórki. Mam duże wątpliwości co do tej decyzji gdyż komórka nigdy nie miała kontaktu z wodą oraz nie była używana w saunarium. Pomóżcie proszę namierzyć ten znacznik wilgoci w telefonie Redmi Note 3 i napiszcie proszę, jak zweryfikować taką informację jak już komórka do mnie wróci. Ponadto, czy wskaźnik może zmienić kolor tylko i wyłącznie poprzez odrobinę wilgoci czy konieczne jest całkowite zalanie komórki? Dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...